Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

1 hour ago, Dracarys said:

 

 

@oubrevo.Ala si nabio statse i to sve sa dva propuštena meča Brona, i sa out Gafordom i Morisom. Kažem, nisam pogrešio u proceni tvoje ekipe.

 

ako đed bron iskulira rockets-tekmu, komotno gubimo 5-8-0 ili 6-7-0

miškooou igraju middleton, barnes, haliburton, nama moćni powell, kleber i paschall

 

edit zaboravih ludog bobija, samo je pitanje koliko sme minuta da igra, jer brook lopez je out

Edited by oubrevo.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miskooo said:

Vise sam u fazonu "sto me ovaj dobri covek zajebava".

Koje gubim 8:4 (i to vodim td). Koje 4 kategorije mogu da uzmem da bih dobio 8:5?! 🤔

 

čujemo se ujutru, da ne bude da jinxujem (ne mogu da verujem da mi je anti-jinx važniji od pobede, zato ćemo izgubiti bedno)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Da li to Somborac igra ili mu Lavrnja namešta tim?

 

Nema mi smisla da ne ubacuje Miltona pre Dozira i Bertansa.

Ma igram, ali kao da ne igram. Uzasna mi je ekipa, prakticno niko ne igra na ocekivanom nivou.
Razmisljao sam da li da ubacim Miltona, ali hteo sam da dam sansu toj dvojici, da se posle ne kajem. Ipak mislim da obojica lete od ponedeljka, mozda jos neko.
Upravo sam procitao onaj clanak sa NBA teme o Ruiju, strasne stvari 😞

Dok sam tu, da iskoristim priliku da cestitam protivnicima od prosle i ove sedmice na pobedama. Ne znam kako sam uspeo da uzmem samo 1 kategoriju i to blokade, ali eto. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me svaka čast, vratio si me na fabrička...

nije loša fora to kao hvališ nekog, pa ga posle ubiješ 😄

 

ps. serem se na 4 IRa, ubili ste FA market, dodje mi Yao Minga da ubacim...

i to ne pričam zbog 24/7 šakalisanja i neograničenih transfera... već zbog činjenice da tim može da ima 16 igrača u teoriji!? 20 timova po 16 igrača, ne znam u kom univerzumu, kojoj zemlji, ligi, igri to ima... veliki fail za vox/b92

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Davai Davai said:

@Chaos Is Me svaka čast, vratio si me na fabrička...

nije loša fora to kao hvališ nekog, pa ga posle ubiješ 😄

 

ps. serem se na 4 IRa, ubili ste FA market, dodje mi Yao Minga da ubacim...

i to ne pričam zbog 24/7 šakalisanja i neograničenih transfera... već zbog činjenice da tim može da ima 16 igrača u teoriji!? 20 timova po 16 igrača, ne znam u kom univerzumu, kojoj zemlji, ligi, igri to ima... veliki fail za vox/b92

 

Hvala, ostaje da bih menjao svoj tim za tvoj any given day.

 

Kod mene previše bednika koji ništa ne doprinose - Huerter, Ingles, Mills se potpuno šuterski ugasio, Suggs je za sada očajan, CP3 skroman, Dwight na ledu - ne mogu da verujem da DAJ igra ispred njega, možda zato što je ipak normalniji u glavu. Praktično me vuče Đimi madafakin Batler i Brogdon koji se povredio.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dracarys said:

Hvala vam ljudi sto ste bili velikodusni i dali mi rukija, a sada i prvog centra OKC sa vejvera broja 8. On od subote krece pre Fejvorsa koji je bencovan. 

 

Ja ga dropovao, odgledao sam ga jedno poluvreme i nista mi se ne svidja. Pre verujem da opet dati sansu Roby-u nego njega preterano drzati ali videcemo.

 

Elem, radi li ESPN ista po pitanju pozicija od pocetka sezone? Sve se nadam da ce da promene, ali mi i dalje Achiuwa ima samo PF oznaku, Maxey samo SG itd.

Link to comment
Share on other sites

Neugodno gostovanje u Rumuniji uz dosta rovitih I povredjenih igraca, podela bodova iako smo stizali rezultat na kraju imali priliku i za sva tri boda. S obzirom na par jako losih veceri mozemo biti zadovoljni rezultatom. Ovaj sastav je kovan za velika dela

Anarhija i sinovi do pobede 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lukaku94 said:

Neugodno gostovanje u Rumuniji uz dosta rovitih I povredjenih igraca, podela bodova iako smo stizali rezultat na kraju imali priliku i za sva tri boda. S obzirom na par jako losih veceri mozemo biti zadovoljni rezultatom. Ovaj sastav je kovan za velika dela

Anarhija i sinovi do pobede 

Pored svih povreda i raspadanja, iz naseg ugla je okej ovih 6-6.

 

Cestitke Steaui na izborenom remiju. Ovo je premija i neki limit ove talentom oslobodjene i lose vodjene ekipe. 

 

Uz zelju da se sretnemo u PO i da sprzimo Deneris Olujrodjenu

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Davai Davai said:

@Chaos Is Me svaka čast, vratio si me na fabrička...

nije loša fora to kao hvališ nekog, pa ga posle ubiješ 😄

 

ps. serem se na 4 IRa, ubili ste FA market, dodje mi Yao Minga da ubacim...

i to ne pričam zbog 24/7 šakalisanja i neograničenih transfera... već zbog činjenice da tim može da ima 16 igrača u teoriji!? 20 timova po 16 igrača, ne znam u kom univerzumu, kojoj zemlji, ligi, igri to ima... veliki fail za vox/b92

 

+100

 

upravo je to bila i moja poenta. neverovatna glupost 4 ir-a. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

dok je trajala umerena diskusija i glasanje, bilo vam je ispod casti da predocite svoj stav ali je sada nakon svakog kola neophodno podsetiti da niste za 4xIR?

 

btw, mi smo jedino draftovali horforda dok je zavrsavao sa koronom ali u oba kola imamo dva do tri IR mesta redovno popunjena. 

 

 

... drugim recima, ne vidim kao glupost to sto nisam prinudjen da drzim out igrace u rosteru ili da ih bacam na FA, kako bi se neko ko je dobio dva kola sa vecom razlikom ovajdio svojom waiver pozicijom 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam svoj stav izneo jos prosle godine, i tada sam bio za tri mesta ali ajde virus i svi hteli cetiri. 

pred ovu sezonu sam takodje rekao da je glupo imati cetiri jer jace ekipe mogu na taj nacin biti jos jaci u odnosu na ove slabije. 

 

i kao sto je vec ranije receno, ovim se manje-vise ubija fa. 

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

ja sam svoj stav izneo jos prosle godine, i tada sam bio za tri mesta ali ajde virus i svi hteli cetiri. 

pred ovu sezonu sam takodje rekao da je glupo imati cetiri jer jace ekipe mogu na taj nacin biti jos jaci u odnosu na ove slabije. 

 

okej ali glasanje se završilo, meni odgovara 4ir jer sam baksuz, tebi ne odgovara jer nisi i toeto.

 

čim mi ozdravi 2-3 igrača, obogatiću FA ponudu nekom od vedeta fantazi igre.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...