Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

2 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Posle ovog sam siguran da Kanter postaje DD zver 😁

Ako ga budeš čekao, ispadaš iz lige, već si stukao dva velika poraza. Nejasno mi je i uzimanje Janga.

 

Mađijo, učitelj ti je u problemu, daj mu nekog igrača na zajam dogodine! Ne more se svake godine osvajati titula.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dracarys said:

Ako ga budeš čekao, ispadaš iz lige, već si stukao dva velika poraza. Nejasno mi je i uzimanje Janga.

 

Mađijo, učitelj ti je u problemu, daj mu nekog igrača na zajam dogodine! Ne more se svake godine osvajati titula.

Nece debeli sigurno da ispadne sa MOrantom, Hardenom i Ingramom. Nece Harden da igra kao kesa do kraja sezone, neka odmori jos ove 2 pa neka bije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Nece debeli sigurno da ispadne sa MOrantom, Hardenom i Ingramom. Nece Harden da igra kao kesa do kraja sezone, neka odmori jos ove 2 pa neka bije.

Nema on loš trojac, to nisam rekao, ali nijedna ekipa ne uspeva da napravi dobar rezultat ako nema dobru podršku u kasnijim rundama i kasnije sa FA. 

Sa 10 igrača je veoma teško igrati, sem ako nemaš tešku ekipčinu. Debeli takođe zna da ima dobar BIG3, pa daje vreme ekipi, možda se trejduju oba igrača (Kanter-Jang). Misli da i ako doživi par težih poraza da se može izvući kasnije, ali je istina drugačija. Lako može krenuti po zlu i da mu neko od vodećih igrača se i povredi i dobije duže odsustvo, e tada kreće teška borba za goli život u A ligi, a pre toga se doživelo par teških poraza zbog nekih suludih vizija o trejdovima.

 

Zorex je shvatio da je Jang nepotreban ekipi i zbog toga ga je i dropovao, a sudeći po tome kako dobro bira na FA, ja bih ga sada i pomerio u tier 4. Otpočetka je shvatio ovo vrlo ozbiljno i da je sada borba za svaku kategoriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod drafta sam potpuno zaboravio da je donešena promena pravila u suđenju slobodnih bacanja, sada su neki igrači golo govno kao i moj Jang. Sad iz ove perspektive mi deluje kao mnogo velika greška što nisam birao Rendla.

 

Ejtonara propustio poslednju četvrtinu, srećom, pa mu nije ništa, mala kontuzija i predostrožnost. Mogao je nabiti još malo taj dreb, sumnjam da će 21 razlike biti dovoljno za večeras. Jedna zanimljivost dana, u ekipi drvoreda, Vasel ima najviše dreb ove nedelje, lol

 

@oubrevo.Ala si nabio statse i to sve sa dva propuštena meča Brona, i sa out Gafordom i Morisom. Kažem, nisam pogrešio u proceni tvoje ekipe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...