Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

4 hours ago, Dracarys said:

Dve sam devetke imao noćas za DD, ali imaš dosta sreće.

 

Nema veze, dolaziće to kada se bude igralo u plej ofu i Ejton bude sabijao takođe. Ko pamti početak sezone, jelte.

 

Gidi je na putu da postane TD igrač, večeras jako iščekujem prvi TD, bitno je da probije led, plus standard Grin na 20 ppg. Sengun će cepati u plej ofu. Onog dana kada budem ubrao još jednog jakog centra sa FA koji će se pridružiti Ejtonu i Sengunu, ulazim u prvi tier. Da znate samo koja vam se armija sprema ove sezone. 

 

Nisam primetio da u ovoj ligi iko baca jakog centra na FA. Šta više, nema ih u ponudi nakon sedme, osme runde drafta, kamo li na FA.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

 

Nisam primetio da u ovoj ligi iko baca jakog centra na FA. Šta više, nema ih u ponudi nakon sedme, osme runde drafta, kamo li na FA.

Kada sam prošle sezone izmislio Stjuarta, smejali ste mi se na početku. Igrao je Stjuart veoma jako fantazi plej of.

 

Zveki koji je imao Plamlija, nije čak ni znao ko je taj lik, lol

 

Mađija je takođe pokupio Bambu sa FA koji mu je pomogao u osvajanju titule.

 

Stefi je ubrao TimeLorda. 

 

Debeli je uzeo onog Briseta iz Indijane koji je igrao veoma jako sa poenima i DD, možda je bilo još nekih slučajeva, ali se ovoga sećam na prvu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nisam primetio da u ovoj ligi iko baca jakog centra na FA. Šta više, nema ih u ponudi nakon sedme, osme runde drafta, kamo li na FA.

 

ja sam imao jednog od najacih centara u drugom delu prosle sezone. pokupio sam ga sa FA i zvao se kelly olynyk. imao sam nekih drugih problema sa hardenom, georgeom i conleyjem ali sam prvog centra pokupio na siromasnom fa trzistu 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

 

 

Debeli je uzeo onog Briseta iz Indijane koji je igrao veoma jako sa poenima i DD, možda je bilo još nekih slučajeva, ali se ovoga sećam na prvu.

 

Wrooong. Ja sam uzeo Brisketa iz Indijane preko vejvera za 1/2 i finale plej auta. Jedino ako mislis za ovu sezonu. Cuj Stjuart:lol_2: Pa on ni sad kao starter nema  krsteni DD.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

Wrooong. Ja sam uzeo Brisketa iz Indijane preko vejvera za 1/2 i finale plej auta. Jedino ako mislis za ovu sezonu. Cuj Stjuart:lol_2: Pa on ni sad kao starter nema  krsteni DD.

Ne sećam se tačno u čijim je sve ekipama bio, ali se samo sećam da ga je kupio Debeli.

 

Taj Stjuart je igrao kada je bilo najpotrebnije, lagano sam pobedio u poslednjem kolu regularne sezone polufinalistu lige (dva kola odmah pre polufinaliste Dovle sam veliki otpor dao, a uz malo sreće i dobio finaliste Mađiju i gggg-a, recimo oba duela da sam imao par poena više, dobio bih i to, a kamoli još i druge kategorije u kojima sam bio veooma blizu). Stjuart je u b2b zabeležio 15p-21r, pa zatim 20p-12r, aj ti nađi takvog igrača sa takvim statsima. Povrede su me sravnile sa zemljom i kada prošle sezone nisam ispao, neću nikada. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je bilo samo prelistati tvoje postove za vreme plej auta :classic_biggrin:

 

Al recimo i da si u pravu,al opet stvarno bi bilo vreme da se plasiras u taj plej of A lige, nisi bio u PO jos kad je Barak Obama bio predsednik:default_coffee:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam Vasela u drugoj ligi sa FA, čim je Uchiha dodao ovog igrača sa FA. Jednostavno sam znao da će porobiti protiv mene, još se MekDermot povredio, pa će i u narednim utakmicama nabijati statse. Džamajkl Grin 3 stl, lol

 

6 hours ago, Zvezdinho said:

Dovoljno je bilo samo prelistati tvoje postove za vreme plej auta :classic_biggrin:

 

Al recimo i da si u pravu,al opet stvarno bi bilo vreme da se plasiras u taj plej of A lige, nisi bio u PO jos kad je Barak Obama bio predsednik:default_coffee:

Vidiš Zveki, u pravu si, primio sam se malo i ja na taj plej aut, ali si isto tako zaboravio da dodaš da čim sam ti prvo veče dupe pomerio, ti si sutradan rekao da ne ulažeš u to neki effort. Tada sam odlučio da više ne ubacujem igrače i ne igram više i naravno, ti se hvališ tom pobedom, lol

Link to comment
Share on other sites

Malo sam pročešljao i druge duele i morao bih da prijavim neubacivanje igrača od strane Somborca. Meni se takođe nekad dešavalo da ne stignem ubaciti, ali to bidne obično sredinom sezone, ali ovo je baš specifična situacija, jer je prošlo nedelju dana od početka sezone i plus ima najlošiju ekipu.

1 hour ago, oubrevo. said:

 

klasična osveta bačenog igrača. nema to veze za uchihom.

devin vasell revenge game.

Osvetio mi se opasno, 5 trica, dve krađe i šta će još da nabije u preostale dve utakmice.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Malo sam pročešljao i druge duele i morao bih da prijavim neubacivanje igrača od strane Somborca. Meni se takođe nekad dešavalo da ne stignem ubaciti, ali to bidne obično sredinom sezone, ali ovo je baš specifična situacija, jer je prošlo nedelju dana od početka sezone i plus ima najlošiju ekipu.

 


Bitno da je prvi dan uzeo 10 igrača za IR... i ojadio FA.


I dalje nisam svestan da ima 4 (slovima ČETIRI) mesta na IR... 😳🤢🤮

Ps. Kako me peru Mizerni Signali (@Chaos ?) ... alal vera 👏

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Davai Davai said:


Bitno da je prvi dan uzeo 10 igrača za IR... i ojadio FA.

Pa i ti si pokušao, pa ti nije uspelo, Na kraju ti je ostao još Kuminga, dok i njega ne dropuješ.

 

Što se tiče Somborca, uzeo je samo jednog za IR, Okongvua, ostale je draftovao.

 

Videćemo večeras, da li će da reaguje i da menja na FA, ako ne, onda bi trebalo komesar da ga kontaktira.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Davai Davai said:

Ps. Kako me peru Mizerni Signali (@Chaos ?) ... alal vera 👏

 

Ništa što KD ne može sam da prevrne. Ima još dosta da se igra do kraja nedelje, večeras ti igraju svi udarnici pa ćemo videti. Ostajem pri stavu da imaš strašan tim, na keca bih se menjao sa tobom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2021 at 7:31 AM, LayupFromTheMidget said:

Sta bi ovo debeli? Definitivno cu morati uskoro da prestanem da se zajebavam ili sa Bucherom ili Beglijem. 
Dieng je odlicna zamena krpi rupe Beglija.
PS: ti mi nesto dugujes posto sam te indirektno spasio da ne ispadnes

 

Begaj bre u qr#c...  da li ima neki Teletabis da ne silji q na meni... Jonas 23sk ( prethodno kolo mrtvi Drumm ) ... ima i ti da me razbijes ovo kolo 

 

 I sta ti dugujem, uvalio si  mi Bizlija koji nije odigrao ni jednu i Midltona koji se raspadao do tada ....

 

I budi malo bar malo milosrdan , da se ne stresiram na odmoru jos ovih par dana 

 

😛

 

@Dracarys ne secam se tog iz Indijane , ali bio sam pokupio DD off reb zver iz OKCa, Mosesa Brown-a

 

 

Link to comment
Share on other sites

gafford koleno 

lebron zglob

morris koleno

+

LaVine was diagnosed with a small ligament tear in the thumb of his non-shooting hand but plans to play through the injury, Shams Charania of The Athletic reports. He is listed as questionable for Thursday's game against the Knicks.

----------

vodi nas horforde feat gary harris dzinovic, malik na govno si nalik monk, kleber nije fer, aaron praznik i ostali majstori ove igre 😐

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, gggggggg said:

i dalje ne mogu da verujem da je grof sutnuo wagnera posle dva dana sezone.

Dobar će biti Vagner, možda sam i pogrešio, ali nije ni on neki koji pravi veliku razliku, plus kada se vrate Okiki i Ajzak, neće dobiti prostora kao sada što dobija. Evo recimo sinoć, samo 7 šuteva i skok. Ništa bitno.

Biće tokom sezone mnogo većih FA mamojebaca, evo sinoć je otišao Vanderbilt, a ja sam tada spavao kada je javljeno da je starter. On bi mogao biti velika skakačka mašina ako nastavi biti starter.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dracarys said:

Pa i ti si pokušao, pa ti nije uspelo, Na kraju ti je ostao još Kuminga, dok i njega ne dropuješ.

 

 

I nisam, šjn (što je najgore).

Bitno da sam prosuo klejm na Hajlanda.

Da bi bio Haj, daj dobar blajv!


ps. Kako će Kuminga da te kumm shotuje u plejofu zbog ovoga... 😜

Šlms... Istina je. Volim da otkrivam bisere... i bacam ih u blato.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...