Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Ja ne mislim da će on dobiti nešto mnogo prostora tu, predsezona je sasvim nešto drugo. Tu su Lamelo, Rozir, Hejvord, Bridžis, PJ, a sada i Đubre, može se reći da bi on bio tek tamo 7 po bitnoći.

26 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Doduse tek sada vidim da je Martin JR dropovan, zanimljiv drop a ne zna se rotacija Raketa

On možda bidne zanimljiv u drugom delu sezone, sada kada je Gordon starter (ne znam što ga je debeli bacio), takođe Tejt koji će da kupi minute pre Martina, ne zna se koliko će on zapravo biti faktor i velika je verovatnoća da broji DNP-ove.

 

3 hours ago, oubrevo. said:

bjelicu u zatvor, udara nam dedu

Isprangijao me deda, sada ću malo manje da ga branim po topicima. Nadam se da neće biti neki TD od njega ili Drejmonda.

Usput, rekao je Vogel da će Bronu da poveća minutažu sa 34 na 36, lol :roflmao:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Dracarys, večeras bi kenyon martin jr trebalo da igra, pošto je danuel house questionable jer je dobio dete.

ali i ja se plašim toga što kažeš, da će tek kasnije dobijati ozbiljne minute u kontinuitetu

 

ne bi mi bilo ni prvi ni 21 put da se zajebem na temu.

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

Rešio sam Uini da te malo častim što neću juriti nikakvog PF na FA. Ostaće mi dva meča na klupi. Imam problem sa PF pozicijom, jer imam samo Grifina. Interesuje me šta će biti sa Vagnerom, morao bi imati neku solidnu produkciju, s obzirom da je osmi pik drafta i da idu u otvoreni tank. Najlošija ekipa istoka.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oubrevo. said:

 

 

sad očekuj da ti ponudi kris dunn-type igrača.

Pa tolika mu je vrednost da se ne zajebavamo 😄 Doduse ni Raselu nije  nesto vau vrednost .
Za razliku od Rasela Begli makar ne kvari fg, ft, to i ppm.
Prokleti Kingsi mogli su da kazu da nece biti u rotaciji duzi vremenski period da bi dobio aut sada i odmah

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

ako su pustili u medije da ne računaju na njega, znači da je neki deal imminent. 

mislim, mogu ja da ti ponudim danny greena za beagleyja ali mislim da će sa ovim javnim nastupom kingsa brzo negde da se udomi.

 

da li će to biti tim za 15ak ili 30 minuta, ko zna.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oubrevo. said:

izgleda da knicksi imaju smallball minute sa randleom i toppinom u paru,sto je idealno za obija. 

 

jedini problem je sto noel nije igrao 

Jeste ali ocekujem ~15 minuta kada se noel vrati.
Igrali su zajedno u 4/4 tada sam ustao i fino je izgledao taj duo na pf/c definitivno 2 dimenzija u odnosu na Noela/Mitcha koji imaju istu ulogu u  napadu naravno slabija odbrana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se gledaju današnje utakmice, onda i nema

 

Ovog Ejtona sa bilo koje pozicije da uzmeš, uvek je reach.

 

Generalno sam zadovoljan sinoćnim utakmicama. Edvards je poklon za 54. pik, posebno imajući u vidu da je na mojoj listi bio pikiran za drugu rundu. Mnogo jak igrač. Barton isto moćna utakmica 20-6-5. Gidi je moćan skakač (10 skokova sinoć), a kako bude vreme prolazilo, imaće sve veću ulogu napadu. Sengun je imao loše prvo poluvreme, ništa nije uradio i onda u drugom za kratak vremenski period nabrijao statse. Biće fantastičan kada postane starter sa 25+ minuta. Vud je od prve utakmice krenuo da igra PF.

Još da mi je upao Mobli u petoj rundi, bio bih jedan od favorita za titulu, ovako ću morati da budem zadovoljan sa Džejlenom Grinom koji bi morao da pegla jako drugi deo sezone sa 17-18 šuteva u proseku.

3 hours ago, oubrevo. said:

 

nije mi se šoralo tokom noći, što se pokazalo kao ključna grofova prednost, jer je pokupio četvrtinu spurs rostera, tj sve koji su isporučili 20pts

Imao sam ih i ranije na radaru, ali me je zanimalo kako će da odigraju utakmice. Realno, tamo u Sparsima ne postoji 20ppg igrač, plus je otišao Mils, sa klupe skorerski su jedini upotrebljivi i pomalo Forbs, ali prva dvojica su bolji igrači i mlađi. 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...