Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Kakva je ovo zajebancija, ponovo protiv Matića u 1. kolu?

Nije se valjda resetovao raspored?:ajme:

 

Moraće na ovo da se obrati pažnja ubuduće, ne znam kako sam na to zaboravio. Komesare zabole uvo.

 

Sad će opet da me dobije ovako rano, dok imam lom povređenih + testiram ekipu, a njegovi kao uvek napaljeni maksimalno na startu.

Pretpostavljam da mi je i raspored katastrofa u ovom skraćenom kolu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

daj startuje za lakerse. cestitam maticu na tituli

 

Ocekivano, pa zar si stvarno mislio da ce staklenjak smeti da se seli na 5icu full time ? DAJ je ove godine novi JaVale, Howard bringing energy off the bench. Mada ne bi trebalo vise od 15min da vidi

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bouknight lagano moze biti fa godine, steta sto me jebu visoki na startu sezone inace bih ga digao jos juce
Doduse tek sada vidim da je Martin JR dropovan, zanimljiv drop a ne zna se rotacija Raketa

 

sin kanjona može da bude super ali se plašim da će dobiti relevantne minute tek u drugom delu sezone, dok se izređaju svi prioritetni likovi plus gordon za trejd.

bouknighta sam hteo još na draftu pa sam se odlučio za juniora. videćemo, rajca me što ima opasnu prangiju i dobar prvi korak i hoće i da kuca po licima protivnika

 

@Chaos Is Me, fritrou me je ložio još tokom drafta da dignem millsa. mene deprimira to što ima 2 asistencije za 30 minuta. a 7/7 neće baš redovno da biva. videli smo u spursima ovkve njegove outinge

 

za sada najbolji FA zabodi nawora i stari pouzdani pat connaughton.

 

naravno, neko sada traži strimera ili kratkoročno sigurica rešenje, neko dugoročno mediocre rešenje a neko upside-igrača.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...