Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Ne kapiram baš ovaj lov na veštice...
Koliko sam ispratio, lik izgurao prošlu sezonu kao co-owner, sprečio da tim ne bude afk i sačuvao regularnost lige...
I sada se za to kažnjava izbacivanjem? Nije baš fer, imho.

Nije da se pitam, ali drakonski je da leti u C. Poštenije je da se napravi neka rokada sa B ligom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zajebo si se druze ako ocekujes neki konstruktivni predlog ovde. tesko da mozes videti nesto u cilju unapredjenja lige ali zato ove muljaze sa glasovima ima kolko oces. evo npr ima tu jedan sto se provlaci godinama, ispada redovno a evo uz pomoc sendvic glasova planiraju da ga opet vrate i izbace coveka koji se dokazao prosle godine. 

 

nemoj neko slucajno da se seti da tim u A ligi vodi lik koji je ispadao 3 puta iz iste, plus ugasio svoju franzisu samo da bi igrao A ligu. no dobro, nije da vam nije strana povreda regularnosti.

ako vec glasate i menjate ustav, sto onda ne odlucuje dvotrecinska vecina o ishodu glasanja?

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, u ligu upada poslednji polufinalista iz B, a koliko vidim to je (nažalost) @Gaga mada sva sreća Vučina više nije tu, pa više nema kome da poklanja igrače u trade-ovima. :lol_2:

Regularni deo ne predstavlja ništa izuzev prvog overall, što predstavlja nagradu za odličnu sezonu, a play-out tek ne znači ništa.

Tako je oduvek bilo, i ukoliko se ne varam, to smo imali zapisano negde na starom forumu.

 

Drugo, drago mi je da je saga završena, pošto vidim da je 10 zvaničnih učesnika lige glasalo za izbacivanje u C, tako da moderatori neka odrade svoje.

Ratzen-u sam slao poruku, nije se javljao, tako da je jasno da je digao ruke i da je to nova franšiza koja zaslužuje da počne iz C (ako i to, nakon svega što se zbivalo prošle sezone).

 

Na kraju, obavezno da moderatori pin-uju na vrh teme pravilnik povodom ovih stvari, kao i da se glasa da li ide direktno izbacivanje za onakvo jebanje svih u zdrav mozak sa onim bezobraznim pokušajem trade malverzacija.

Po meni je to no-brainer, ali ne smeta mi da se obavi ta formalnost oko glasanja.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, John Dies at the End said:

 

Nije ti pomogao , ali ti je ipak malo pomogao :classic_tongue:

 

Dalje,  tvoj odgovor implicira da ste od početka znali da Ratzen nece igrati... sto nije fer prema ostalim igračima. 

 

Treće,  meni je sve jedno da li igraš ti, Mile ili na kraju krajeva Ratzen 

 

 

 

Nije valjda da si morao da počneš da radis :classic_biggrin:

ma kakvi, fantazi je ispred posla vazda bio, znaju se prioriteti. 😄

al' 3 klinca teraju na damage control. 😄

Link to comment
Share on other sites

Pingovan i prizvan sam od strane nekoliko clanova da se javim na temu sudbine moje fransize.
Nemam volje ni vremena da odgovaram na privatne poruke, tako da cu ovde napisati sta imam da kazem, ako moja rec ima ikakvu tezinu i dalje. "Sve sto imam, ostavljam clanu Lukaku94 i odricem se svih prava na fransizu".
Zao mi je, plan je bio da jednu godinu ne budem previse ukljucen u igru, dok ne resim neka bitna zivotna pitanja, jer ne da nisam imao vremena i zelje za fantazijem, nego ni za pracenjem NBA-a i pisanjem na forumu. Nazalost, desilo se upravo suprotno, u jos vecim problemima sam, tako da se moj povratak ovde ni ne nazire.

Poyy svima. Bolje da ne replicirate. Necu biti tu.
 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@LayupFromTheMidget & @nlavrnja, od 12 glasova za 3x IR = 4 su delgado od b lige, ratzen koji ne igra, lukaku koji je možda u A, možda u C, možda sa uchihom i uchiha kojem je lukaku možda kolega. s'druge strane, za 4x IR je glasao kli maximus, izvinjavam se ako je sad ušao u ligu ili promenio nick ali ne znam čoveka.

 

isto je i za ostale teme. iskreno me zabole i što se pravi cirkus u startu i za rez, nego samo hoću da kažem da mi ništa nije jasno 🙃

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

@LayupFromTheMidget & @nlavrnja, od 12 glasova za 3x IR = 4 su delgado od b lige, ratzen koji ne igra, lukaku koji je možda u A, možda u C, možda sa uchihom i uchiha kojem je lukaku možda kolega. s'druge strane, za 4x IR je glasao kli maximus, izvinjavam se ako je sad ušao u ligu ili promenio nick ali ne znam čoveka.

 

isto je i za ostale teme. iskreno me zabole i što se pravi cirkus u startu i za rez, nego samo hoću da kažem da mi ništa nije jasno 🙃

Ne mozes da ogranicis anketu na forumu ali mozes na espn aplikaciji, od sledece godine ce tu da se glasa za sve verovatno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Po meni je to no-brainer, ali ne smeta mi da se obavi ta formalnost oko glasanja.

 

No brainer - možda ako isti nemaš.
I te kako treba da se razmisli, pa i oseti, pokaže malo duše i ljudskosti...

 

Tripujete jbn Calciopoli sa tim izbacivanjem u 3. ligu, a igramo igru brojki na internetu iz hobija... Smh

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Racenu sto se javio i mislim da je sada svima jasno da se nista nije radila iza ledja i da niko nije znao u kojoj meri ce Racen ucestvovati. Decko je sada javno rekao da fransizu ostavlja meni a vi ako mislite da treba da nas izbacite vi izbacite

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hajde neka neko preračuna sve lepo, najbolje komesar lige. Naravno ne računaju se glasovi onih koji nisu u A ligi u sezoni 2021-22 niti se računa Lukakuov glas za pitanje koje se tiče lično njega. 

 

Drugo, Lukaku nikako nije spasao ligu jer da nije uzeo on Ratzenov tim, dao bi se sledećem iz B po plasmanu. Ali ja lično mislim da je sad kasno da se tumba išta, pa sam glasao da ostane u ligi. A na početku iste treba zakucati pravila koja će da važe za sve lige i idemo dalje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...