Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

20 hours ago, maXa88 said:

Javno si vredjao Nis, to ti necemo oprostiti (misim ja necu, ostale sigurno mnogo boli patka za to ) 🖕🖕🖕 

 

uini je ok. uputi mu pozivnicu @delgado da razbijemo monotoniju 🙃

 

:66:

 

 

P.S: nego, imam jedan predlog za sledeću sezonu(TM) ...  sve manje vise ostaje isto, jedino da se finale igra ( ako je moguce) 2 nedelje :default_coffee:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Večna lista je apdejtovana. 

 

Delgado- 17 poena ( W 2013, W 2016, W 2020*, F 2018)

Chaos---- 12 poena (W 2017, W 2018, F 2019)

Zveki----  10 poena ( W 2013, F 2014, F 2017, SF 2015)

Wook----- 8 poena (W 2016, SF 2015, SF 2017, SF 2019)

Lavrnja----8 poena (W 2012, F 2016, SF 2020*)

Zorex-----8 poena ( W 2019, F 2020*, SF 2018)

Konq----- 7 poena (W 2014, F2013)

Xpert-----7 poena (W2012, F2016)

Maksa---- 7 poena (W 2020*, F 2018)

Uchiha----7 poena (F 2015, F 2022, SF 2018, SF 2019, SF 2021)

 Mađija---- 5 poena (W 2021)

Meca----- 5 poena (W 2015

Dracarys--5 poena (W 2022)

gggg----- 2 poena (F 2021)

Lukaku----2 poena (F 2022)

Matić----- 2 poena (SF 2016, SF 2020*)

Threepwood 2 poena (SF 2014, SF 2017)

Dovla -----1 poen (SF 2021)

Miško------1 poen (SF 2022)

Đole-------1 poen (SF 2022)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2022 at 7:29 PM, John Dies at the End said:

 

:66:

 

 

P.S: nego, imam jedan predlog za sledeću sezonu(TM) ...  sve manje vise ostaje isto, jedino da se finale igra ( ako je moguce) 2 nedelje :default_coffee:

Zašto misliš? Ne verujem da će finala uvek biti ovako neizvesna, recimo prošle godine se znalo već u utorak ko osvaja.

 

Na početku sezone sam bio protiv da se smanji regularna sezona, a sada kada sam video koliko igrača odmara, da mi je čak i Ejtona zakačilo jedan meč koji apsolutno nikada ne odmara, mislim da ću da glasam za sledeću sezonu da se smanji broj kola na 18, tj. da plej of kreće odmah nakon ol stara.

Link to comment
Share on other sites

Moram da priznam da je mnogo lakše igrati sa nekim, nego sam. Razmišljao da prepolovim poene coownerima, nekako ne ide da njihovi poeni isto vrede kao kod nekog ownera koji sam osvoji titulu, to je dosta teže, a i sam sam to iskusio ove sezone.

 

Dajte neki predlog, kako da bodujem coownere.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Dajte neki predlog, kako da bodujem coownere.

 

tako što boduješ franšize a ne učesnike u franšizi.

delgado je između ljubavi i hejta sa maksimilijanom učestvovao u vukovoj i zvezdinjovoj franšizi i možda još negde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

tako što boduješ franšize a ne učesnike u franšizi.

delgado je između ljubavi i hejta sa maksimilijanom učestvovao u vukovoj i zvezdinjovoj franšizi i možda još negde.

To bi značilo i da će se Delgadovi poeni izbrisati. Zveki i Xpert kreću od nule, zato što je Zveki napustio svoju franšizu, a Xpert je bio coowner Lavrnji, pre saradnje sa Zvekijem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

To bi značilo i da će se Delgadovi poeni izbrisati. Zveki i Xpert kreću od nule, zato što je Zveki napustio svoju franšizu, a Xpert je bio coowner Lavrnji, pre saradnje sa Zvekijem.

 

ma mene zabole za listu, samo sam hteo da odgovorim na tvoje pitanje.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma zabole i mene za listu, samo sam ukazao da su kriterijumi krajnje labavi

 

Dobro de , sta si odmah najezio, naravno da si ti prvi na listi, ko jos ozbiljno shvata da je delgado 1. na listi 😅

2 hours ago, Dracarys said:

To bi značilo i da će se Delgadovi poeni izbrisati. Zveki i Xpert kreću od nule, zato što je Zveki napustio svoju franšizu, a Xpert je bio coowner Lavrnji, pre saradnje sa Zvekijem.

 

Realno kriterijum ti je bezveze, al cisto radi istine Xpert ne pocinje nista od 0, lavrnja je napistio franshizu  a ne on.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa nisam te ovde prozivao, ovde ne smem vise nikog da prozivam, posebno ne Maksu koji me tovari stalno bez nikakve kazne godinama ( nisam se ni ja bas nesto zalio, mislio sam da je dzentlmenski ovde da se ne tuzakamo ), i kad ja njega krenem njegovim stilom da tovarim jednom u zivotu javi se tuzibaba Delgado i popijem zasluzeni ban na 48h. Dok Maksa nastavlja da tovari bez ikakvih posledica.

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam origami. Misim, jesi ti vredjao ali ovde nekog druknuti je krajnje pederski. Nije u duhu ovog podforuma, cak ni ne znam sta si me vredjao a i boli me stojko da se vracam na to.

Degli je dobar sa moderacijom. to ti s njim vidi

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, maXa88 said:

Ne znam origami. Misim, jesi ti vredjao ali ovde nekog druknuti je krajnje pederski. Nije u duhu ovog podforuma, cak ni ne znam sta si me vredjao a i boli me stojko da se vracam na to.

Degli je dobar sa moderacijom. to ti s njim vidi

 

Sve je to lepo Makso sto si napisao , samo sto si prosli mesec lajkovao Delgadov post da sam riportovan. Tako da ako se mozda neki put desi u buducnosti da budete vi riportovani nemojte da se ljutite posto ste vi zapoceli drukaranje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zvezdinho said:

 

Sve je to lepo Makso sto si napisao , samo sto si prosli mesec lajkovao Delgadov post da sam riportovan. Tako da ako se mozda neki put desi u buducnosti da budete vi riportovani nemojte da se ljutite posto ste vi zapoceli drukaranje.

 

Kazem ti, nisam znao da te je druknuo, i kazem ti nisam se cak ni nasao uvredjenim. Oces ti da lupas gluposti i imas taj sns humor ali to nije razlog da se tuzakamo. 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, maXa88 said:

 

Kazem ti, nisam znao da te je druknuo, i kazem ti nisam se cak ni nasao uvredjenim. Oces ti da lupas gluposti i imas taj sns humor ali to nije razlog da se tuzakamo. 

 

 

 

Nisi znao a lajkovao si delgadov post da me je riportovao, ma idi begaj, ima na prethodnoj strani. Ko jos veruje u te bajke.A i ako ga skines, skrishotovano je cisto da se na mucis da skidas znacku.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Covece ne znam ni da sam lajkovao, a i ako jesam verovatno sam mislio da se zajebava. Vas dvojica  imate beef od ranije ali ko sto rekoh, uopste nisam u prici da vam se mesam. 

Misli sta hoces ali veruj da nisam znao. Pa ja da sam hteo da te prijavim, to bih radio u toku sezone a ne sad kad vise nije zanimljivo 🙃

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Omako ti se lajk 😄 Mesecario si 😄 Ja sa njim nikakav bif nemam ove sezone. E moj Drukinho.

 

Klasicni Maksa, nakon onih vetovanih trejdova pere ruke, kaze nisam ja imao nista sa tim, Delgada ganjajte, a nakon mesec dana tovari mene i uinija jer su mu vetovani sns trejdovi , ko da smo mi vrsli neki uticaj na bilo koga.

 

Barem sam te dzentlenski sad upozorio da ako preteras bices riportovan jer ste prvi poceli sa tom praksom. Jebiga dosta sam trpeo zadnjih godina i dopustao.

 

Spoiler

Tipa da si me tovario tipa sisinjo, sisoje, govnar itd bez ikakvih posledica. 

 

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...