Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

1 minute ago, Dracarys said:

Kako boli sto su me sekunde delile da pokupim Gogu,

 

ja se spremao da spavam kada je kaos napisao na nba temi da je batum ubacio 30ak pts;

odem na boxscore, vidim goga igrao, pa sam jedno 5min čitao infoe o turneru na raznim mestima, pre nego što sam ga uzeo. bilo mi je čudno što ga niko već nije pokupio i zamalo da prečitam 🙃

edit

ali pitanje je da li je ova turnerova povreda zapravo loša za njegov trejd. plus sabonis može uskoro da se vrati i da goga igra 10ak mins

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Pa sigurno indijana nece nikog da uzme za Turnera i Sabonisa. Ovaj je tu dok se ne napravi trejd

 

ja gajim neku nadu da će pri eventualnom trejdu da biraju BPA a ne igrača koji pokriva poziciju kao sabonis ili turner.

mislim, možda ispadne baš centar (ako nekoga uopšte trejduju) ali nekako ima smisla da pruže gogi priliku da se pokaže, dugo je već tu u pacersima, pa je ili za razvijotku sa ostalim mladima ili za bacanje-trejdovanje

 

nije loš goga, čak i nevezano za fantazi.

nije više toliko mekan kao ranije kada sam ga gledao i glumio nekog mirotića. sada je u bruiser fazonu

Link to comment
Share on other sites

Nije Mekan samo mu je Bijombo stavio 21/13 a Javale 13/12.

On igra samo zato sto trenutno nema 2 C pa pa ima ovih 35minuta, rezerva mu je ruki koji je pf pa glumi C.
U indijani trenutno je samo Duarte siguran kao ppm skorer ovo ostalo tek tamo posle TD.
Ako oteraju i Sabonisa i Turnera sigurno dovode nekog C, sta vise moj tip je Holms iz KIngsa da ce biti ukljucen u Sabonis trejd.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2022 at 9:35 AM, Dracarys said:

Ne znam na koju foru Bitadze ima slobodu da igra 40 minuta, lol

 

Par stranica unazad:lol_2:

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Nije Mekan samo mu je Bijombo stavio 21/13 a Javale 13/12.

On igra samo zato sto trenutno nema 2 C pa pa ima ovih 35minuta, rezerva mu je ruki koji je pf pa glumi C.
U indijani trenutno je samo Duarte siguran kao ppm skorer ovo ostalo tek tamo posle TD.
Ako oteraju i Sabonisa i Turnera sigurno dovode nekog C, sta vise moj tip je Holms iz KIngsa da ce biti ukljucen u Sabonis trejd.

 

Vajsman, Vajsman.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

LOl grofovi DD C. Sve Masine a uzmu DD ukupno 2 puta u sezoni.
Pa sigurno indijana nece nikog da uzme za Turnera i Sabonisa. Ovaj je tu dok se ne napravi trejd

Pa tek je krenuo da nabija minutažu preko 30 minuta. Na to sve Bitadže je još mladić i ima smisla ga razvijati, na to sve su draftovali Ajzeu Džeksona u prvoj rundi. Mislim da neće uzimati u trejdu još jednog centra.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Par stranica unazad:lol_2:

 

Vajsman, Vajsman.

Koliko sam čitao o Voriorsima, ne bih se puno nadao trejdu Vajsmena, jer oni njega veoma ozbiljno gledaju kao na budućeg naslednika kada ovi budu otišli u penziju. Klej Tompson je rekao da se veoma zbližio sa Vajsmenom tokom oporavka od njihovih povreda.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nije Mekan samo mu je Bijombo stavio 21/13 a Javale 13/12.

 

gledao sam sinoć prvo poluvreme;

dosta poena od centara sunsa je došlo tako što je carslile od prve sekunde zahtevao od goge da iskače i udvaja chris paula, koji je, pošto je jako dobar igrač, to koristio i laserski nalazio centre same. ne znam šta je bilo u drugom, legao sam da usnim.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Smesno je sto Manuovi prave hiljadu asista, a nijednu izgubljenu.
 
Bolje da sam za jednu celu nedelju ubacio jedan mec Trajka, imao bih 3 kategorije, napumpao bi PPM, FT% bi bio 100% i dobio bi izgubljene...
To ti je sad tako u januaru dok mi je ekipa u formi, u PO-u možda i uzmeš 3 kategorije.
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ogroman poraz doživeh ovog kola kakav nisam za ove dve sezone kada sam se borio za opstanak, čist apsurd. Povredio mi se i Edvards, sinoć je gadno hramljao, nadam se da neće biti nešto 6 weeks... i da će biti živ do plej ofa. Poraz, ali sam još uvek u TOP4, gde ne verujem da ću se zadržati, jer je Miškova ekipa u velikom naletu. Mogu da se nadam TOP4 samo ako Đole nekim slučajem padne, ostali konkurenti isto čekaju, inače smatram da su Uini, Manu i Miško sigurne TOP4 ekipe.

 

 

Nema nekih velikih dešavanja, Davai nastavlja da pada i ugrožava sebi opstanak, crta između plej ofa i ispadanja se čini veoma tankom, pa nema smisla govoriti o nekoj borbi za plej of, svega 7 kategorija. Ono što je veoma bitno napomenuti da je Boro posle 14 kola izbio iz zone ispadanja, Gaga je takođe je uz ogromnu podršku Irvinga se dodatno popeo, ali neće ga imati na raspolaganju svake nedelje po 4 meča, Debeli je imao ove nedelje tu nesreću.

Lavrnja i gggg nastavljaju da tonu sve više u ambis, ne samo da su pali ispod prve dvojice, nego su im se približili i Konkvistadori koji imaju puno bolji raspored ove nedelje od mene, a meni je ekipa generalno u ovom trenutku u očajnoj formi, ali ko još gleda formu u januaru.

 

Sve je ovo preblizu, a nije ostalo ni još mnogo do kraja, pet kola ili šest nedelja do kraja regularne sezone.. Sada su ključni potezi koje će vlasnici ekipa vući...

 

Apdejt tabela nakon 14 kola.

 

1. Uini 114-56-12

2. Manu 102-64-16 10.0

3. Đole 101-69-12 13.0

4. Grof 98-71-13 15.5

------------------------------

5. Miško 96-77-9 19.5

6. Matić 90-79-13 23.5

7. Stefi 88-77-17 23.5

8. Dovla 91-82-9 24.5

9. Uchiha 88-80-14 25.0

10. Chaos 84-86-12 30

11. Mađija 82-89-11 32.5

12. Davai 80-90-12 34.0

------------------------------

13. Zorex 79-90-13 34.5

14. Debeli 79-93-10 36.0

15. Gaga 72-94-16 40

16. Boro 71-94-17 40.5
------------------------------

17. gggg 72-96-14 41.0

18. Lavrnja 71- 96- 15 41.5

19. Konq 68-96-18 43.0
20. Somb 57-104-21 52.5

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, djole said:

@LayupFromTheMidget

Čestitam Tićma, na kraju bih rekao da je presudilo to što je Stef bukvalno zaboravio kako se šutira lopta u poslednje vreme. Lik mi je sam izurnisao fg%, a samim tim se i oko ppm potrudio.

On i debeli sharpe su resili. Ovaj 2 da sam neki vec bi bio DD ZVERRR, nije MEKAN, slaze se sa Hardenom 20/10 cim ne napravi 6 licne, pozitivan igrac uzivo.
Sve u svemu dobra borba prava PO na krv i noz poslednji mec resio.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro je Zveki, zna se koji je rizik i još uvek Ben može biti trejdovan veoma lako, evo lagano Kingsi odbijaju Bena za Haliburtona i nekoliko pikova prve runde, a na leto hoće da trejduju za Hardena... hoće, ali malo sutra!

 

U suštini ja sam dao dobrog igrača, ali ako Ben bude trejdovan, ja dobijam igrača vrednog druge runde koji debelo puni sve kategorije. Ne verujem da će mi titula zavisiti od Džejlena Grina.

 

Ovo mi je još i sjajan izbor, ako bude zaigrao, imam čemu da se nadam u borbi za titulu (pored Matića,Manua,Miška, Uinija i ostalih), jer bi u novoj ekipi imao opasan TD potencijal (da poništi bolji seed) i slobodu.

 

Imam razloga da verujem u tako nešto, jer celu karijeru maltene igra sa jakim skakačima i ljudima koji jedu usage. Pretprošle sezone je imao Embida, Horforda i Tobajasa, prošle sezone je imao Embida, Hauarda i Tobajasa, da je ostao i ove sezone, imao bi Dramonda koji bi mu opet jeo skokove.

 

Uostalom i da ne bude trejdovan, nemam za čim da žalim, neću bar da se kajem što nisam pojurio takvu zverku.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisi dao dobrog igraca, dao si najobicnije smece.
Jalen Green je - igrac, to sto se ovde bacaju bapske prognoze pa ce on mozda da jebe je potpuno nebitna stvar, a  vetovali ste  bolji trejd posto je Gordon 5x igrac nego sto je Jalen Green trenutno, makar za fantazi.
Samo je tu NBK najebao posto ce da isspadne ali to je 2 stvar.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Pa najjače je i da babe mogu da prepoznaju da će on biti veoma jak igrač u martu, a ne možeš ti.

 

Ne vidim soluciju u kome on ima ispod 18 ppg nakon ol stara. Na to sve ima jedan od najboljih plej of rasporeda.

Aha kao sto si sve do sada prepoznao a da nista se nije desilo. Mocni Markanane top 40 ili Begli top 30, Sengun igrac prve runde, 10/10 prognoze.
Pa da mozda dobaci do 18ppg ako uzme  20/2fga posto sutira 38%, ne skace, ne asistira, stocks mu je kao bozic, 1 u godinu dana, ali zato gubi lopte. 
I sa 18 poena on  nece biti pozitivan igrac, a sto nece to bi vec trebao da ukapiras posle igranje lige ovoliko dugo.
Nista ti tu nisi rizikovao uzeo si elitnog igrac zbog ocajne situacije NBKa, a  mozda ce da igra. Rizik je kada das Mida za Davisa to je "dobar igrac" ne ovo smece od Grena.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre svega, cestitke @Chaos Is Me, malo raspored, malo raspad nasih igraca. Ono prvo vece tvojih presudilo.

 

Sto se tice nase ekipe, vreme je za ozbiljne odluke, kako za igrace, tako i za ownere. Do kraja sezone su najstroze zabranjeni koks, kurve, alkohol i Arsenal na tiketima. 

 

I za kraj, kao sto sam rekao co-owneru. Zbog neispunjenog zadatka ove nedelje, Towns je na trade blocku. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...