Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

36 minutes ago, uini said:

 

da ne furam ovaj identican stav u 5+ aktuelnih sezona, pa da nekako ispadne validna ta opaska ali tesko. 

 

nemam sta da cekam, svaki dan mi je vazan za opstanak. necu sada cekati tri nedelje dok mi neko ne dodje sa nekom ponudom koja ce izgledati 'fer'. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Magia said:

 



nebitno je uini, slobodno vetuj, samo je malo besramno govoriti kako su mi se neki trejdovi osladili kao da ja tu nesto radim nemoralno, a za oba trejda sam prisao ljudima koji su javno nudili igrace nakon cega su prihvatili moje ponude, jer nisu imali bolje 😉 

 

 

ali veto ne služi da spasimo ggggggga, već da ako je ikako moguće sprečimo da dobiješ ispod svake cene još jednog igrača prve ili druge runde

 

uzeo si freakin moranta za redži džeksona i plamlija (nakon što si vetovan samo za redži džeksona. ja sam vetovao i drugi trejd)

sad bi da uzmeš džordža za gordona.

 

kao i obično, većina će odlučiti, nije da se samo ja pitam.

11 minutes ago, gggggggg said:

 

nemam sta da cekam, svaki dan mi je vazan za opstanak. necu sada cekati tri nedelje dok mi neko ne dodje sa nekom ponudom koja ce izgledati 'fer'. 

 

ma to je potpuno razumljivo, tebi je u interesu da što pre pojačaš ekipu. većini ostalih timova je u interesu da se neki tim ne bogati tako što daje mediokritete za izvrsne igrače jer je takva situacija. zato i postoji veto.

Link to comment
Share on other sites

Vaše je da probate trejd, naše je da vetujemo ako mislimo da je za veto. Stara priča, već 100 puta prežvakana, vetuje se samo ako ima dovoljno glasova većine takmičara za veto, ništa ne zavisi od mišljenja jednog ili dvojice takmičara. Veto opcija i postoji zato da ne bi prolazili debelo nesrazmerni trejdovi. A zato imamo i dosta IR mesta da se istrpe povređeni. Pa ne mogu sad da se daju superstar igrači za prašinare, u tome je i taj rizik sa povredama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dracarys said:

Ja nemam nikakav problem da mi se vrati Dzejlen, imam 20 ppg uz ludacki PO raspored 4-3-4-4. Plus na to mogu da cekam trejd Rosa negde na dedlajnu.

 

Nemam ni ja za Gordona nazad, kao sto je vec tu, imam problem sa tim da uini bezobrazno namece kao da ja tu nesto kradem ljude a oni da to ne zele.

 

ja zaista mislim da ce Ben biti trejdovan, stoga da je vas trejd nesrazmeran, ali mi ne pada na pamet da vetujem nesto coveku koji je javno nudio igrace svima i niko mu nije ponudio nista bolje.

 

26 minutes ago, uini said:

 

ali veto ne služi da spasimo ggggggga, već da ako je ikako moguće sprečimo da dobiješ ispod svake cene još jednog igrača prve ili druge runde

 

uzeo si freakin moranta za redži džeksona i plamlija (nakon što si vetovan samo za redži džeksona. ja sam vetovao i drugi trejd)

sad bi da uzmeš džordža za gordona.

 

 

I? jel bese prvi trejd Moranta vetovan sa obrazlozenjem da se ne zna koliko ce odsustvovati i da je Debeli trebalo da objavi javno pa da mu neko ponudi nesto bolje mozda? I jel mu ponudio neko nesto bolje?

 

Evo svi znate da ggggg zeli da trejduje PGja, ako ste toliko sigurni da se vraca ove sezone i da ga nece ugasiti, sto mu niste ponudili nesto bolje od Gordona, sigurno bi prihvatio?

A ne, niko nece da rizikuje sa povredjenima, ali zato nece ni da niko drugi to pokusa. 

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

 

I? jel bese prvi trejd Moranta vetovan sa obrazlozenjem da se ne zna koliko ce odsustvovati i da je Debeli trebalo da objavi javno pa da mu neko ponudi nesto bolje mozda? I jel mu ponudio neko nesto bolje?

 

Evo svi znate da ggggg zeli da trejduje PGja, ako ste toliko sigurni da se vraca, sto mu niste ponudili nesto bolje od Gordona, sigurno bi prihvatio?

A ne, niko nece da rizikuje sa povredjenima, ali zato nece ni da niko drugi to pokusa. 

 

sve što je trebalo da uradiš je da u startu ponudiš fer otkup za džordža.

pošto si prošao sa redži + plumli, ne sumnjam da ćeš i sada pokušati opet iz druge da pridružiš gordonu još neku averidžaru. 

 

možda ti i prođe, već je prolazilo. 

 

za tebe je to umeće pregovora, verovatno i zbog posla, za mene je to problem i šta da se radi.

nadam se da neće proći još jedan redži-plamli ali sam vrlo skeptičan na temu   ( :

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Kako napredujes Delgi u ovoj ligi za Japijem, jel ste uzeli Monka, za razliku od onog nemacha pojma iz Nisa sto ga je dropovao :s_d:

 

Zveki, sta ces ti na ovom topicu ?? 

(Ja znam sta cu, igram je, dok Maxa guli B ) 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

sve što je trebalo da uradiš je da u startu ponudiš fer otkup za džordža.

 

znaci od sada, svaki trejd koji se pravi prvo se mora napisati na ovoj temi detalje deala pa onda da se salje ponuda. da rulja odlucuje a ne dve strane koje trejduju.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

znaci od sada, svaki trejd koji se pravi prvo se mora napisati na ovoj temi detalje deala pa onda da se salje ponuda. da rulja odlucuje a ne dve strane koje trejduju.

 

ne, već napravite trejd i mi glasamo da li smo za ili protiv. isto kao i sada.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

sve što je trebalo da uradiš je da u startu ponudiš fer otkup za džordža.

pošto si prošao sa redži + plumli, ne sumnjam da ćeš i sada pokušati opet iz druge da pridružiš gordonu još neku averidžaru. 

 

možda ti i prođe, već je prolazilo. 

 

za tebe je to umeće pregovora, verovatno i zbog posla, za mene je to problem i šta da se radi.

nadam se da neće proći još jedan redži-plamli ali sam vrlo skeptičan na temu   ( :

 

 

Umece pregovora sam pisao za NBA GMove a ne za nasu ligu.

 

Da ponovim, mene je iznerviralo to spocitavanje kao da ja radim nesto lose sto ponudim/prihvatim ponudu koju prihvati druga strana. A za sam trejd mi je svejedno, i sam se premisljam jer dajem sanse da ce PG biti ugasen.

 

Ali da sam na mestu gggg bih bas izgoreo nakon ovako neceg, jer covek zeli da opstane u ligi a liga mu ne dozvoljava da trejduje, niti mu iko nudi "fer otkup".

 

Link to comment
Share on other sites

Aksiom 1: potrebno je glasanje većine igrača za veto da bi se veto i dogodio, što znači da većina smatra da trejd nije fer.

 

Aksiom 2: to što niko drugi nije poslao ponudu za povređenog superstara, ne znači da superstar može da ide za džak krompira. 

 

Ja bih lično i razmislio o pravilu o nemogućnosti trejda povređenih igrača, baš zbog ovakvih situacija, ali to naravno pred početak sezone a ne dok je u toku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ne, već napravite trejd i mi glasamo da li smo za ili protiv. isto kao i sada.

 

ne zaboravi prvo da zakukas ovde na dve, tri strane i spominjes ranije trejdove koje nemaju nikakve veze sa ovim. 

 

da je magia prvi na waiveru sada bih dropovao georga.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

ne zaboravi prvo da zakukas ovde na dve, tri strane i spominjes ranije trejdove koje nemaju nikakve veze sa ovim. 

 

neću zaboraviti

3 minutes ago, gggggggg said:

da je magia prvi na waiveru sada bih dropovao georga.

 

i bio bi vraćen u sastav a ti izbačen iz lige.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

neću zaboraviti

 

i bio bi vraćen u sastav a ti izbačen iz lige.

 

 Ne bi bio jedini na pravdi boga izbacen

 

 edit - Malo se zajebavam, a malo i ne. Godina prodje a jos i dalje ne shvatih sto ne prodje trejd zdrav Lebron za Srudera i Porzingisa 😕 

Edited by delgado
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Magia said:

 

Nemam ni ja za Gordona nazad, kao sto je vec tu, imam problem sa tim da uini bezobrazno namece kao da ja tu nesto kradem ljude a oni da to ne zele.

 

ja zaista mislim da ce Ben biti trejdovan, stoga da je vas trejd nesrazmeran, ali mi ne pada na pamet da vetujem nesto coveku koji je javno nudio igrace svima i niko mu nije ponudio nista bolje.

Mislim da nije fer da kazes ko ce da zaigra, a ko nece i naravno bas za onog koga dovodis kazes da ima manje sansi. Moze lagano i obrnuto da se desi, jer Ben pored ove sezone je vezan za Filu jos 3 godine, nisu u zurbi da ga trejduju. Ja bih rekao da su obojici podjednake sanse, ali je Dzordz ipak vredniji igrac, plus ti je ponuda slabija od moje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, delgado said:

 

 Ne bi bio jedini na pravdi boga izbacen

 

 edit - Malo se zajebavam, a malo i ne. Godina prodje a jos i dalje ne shvatih sto ne prodje trejd zdrav Lebron za Srudera i Porzingisa 😕 

 

pa evo, ne samo što sam glasao za trejd ben simmons = jalen green plus kusur terence rossa, već sam jednako javno, kao i sada, napisao da nemam problem sa tim trejdom. obrazložio i zašto nemam.

 

taj trejd je isto napravio ggggggg koji se sada ljuti jer imam drigačije mišljenje o george = gordon, koje sam takođe obrazložio.

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...