Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Igraju Manuovi veoma jako, ovi su se moji raspali, izgleda da cu imati ove nedelje 2-3 kategorije, ali ne bojim se ekipe koja svoj pik sezone dostize u januaru.

31 minutes ago, Zvezdinho said:

I ja ulazem veto, kad vec nema trejdova kod nas, jedan jedini sam ja napravio i to je sve cele sezone.Ne moze covek posteno ni da vetuje ove sezone.  Znaci VETO :mad:

 

  Reveal hidden contents

A koji je trejd u pitanju :classic_tongue:

 

Zveki, tu informaciju samo elita sme da zna.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Mile Bridza mu dodje kao mesavina onoga sto smo hteli nekada je skorer kao juce a nekada je dd bukva.

 

1 hour ago, Manu said:

Da napišem i svoju logiku iza ovog trejda. Osnovno je da dobijam još jednog igrača sa G oznakom i sada ovim trejdom dobijam gratis Achiuwu/Okekea koji su mi prečesto bili na klupi u nedostatku slobodne F pozicije, a dovoljno su dobri da ne razmišljam da ih dropujem u ovoj ligi.

 

Druga stvar, malo pojačavam ppm, asistencije i ft% što sam želeo već neko vreme, gubim na trojkama i hustle statsima ali sa tim može da se živi.

 

Hvala braći Bridges na onome što su odradili u ovoj sezoni, vrata Big Ballersa će im uvek biti otvorena.

 

nema potrebe objašnjavati ovakav trejd; dva egal igrača, stvar je preferencija i eventualnih projekcija kako će finiširati ostatak fantazi sezone.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dracarys said:

Igraju Manuovi veoma jako, ovi su se moji raspali, izgleda da cu imati ove nedelje 2-3 kategorije, ali ne bojim se ekipe koja svoj pik sezone dostize u januaru.

 

Već sad jedva čekam da te opamprčim u PO-u sa sve čuvenom magijom lamolikog Šenguna i australijskog Cumberbatcha

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

 

Videcemo, Simons prema poslednjim informacijama moze lagano i da ne bude trejdovan, ako bude trejdovan, sve super. 

 

 

naravno, neizvesnost je bitan faktor u onome što ovaj trejd čini realnim. možeš da profitiraš ali i da baciš uludo greena koji će moći da se iživljava nakon allstar breaka

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

osladio se magiji r.jackson + plumi = morant, pa sad gazi dalje

 

očekujem da se pozove na simmons = jalen green + ross, kao šatro neizvesnost i to 

a nema nikakve veze. george se vraća nakon allstar pauze ako ne bude nekih nepredviđenih stvari

 

na stranu što bi sam jalen green bio bolja ponuda za džordža nego gordon.

 

očekujem da me nakon delgada i magija optuži za podrivanje.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gggggggg said:

u cemu je problem tacno? pitao sam ko zeli pg-a, niko osim par likova se nije javio. ovo je najbolja ponuda koju sam dobio i prihvatio i to je to.

 

ajde jos ovo pa da batalim diskusiju :

kakve veze ima sto je to najbolja ponuda koju si dobio? 

 

zamisli ponudim ti carusa i klebera i kao jebiga, mora tako kad nema bolje ponude. 

Link to comment
Share on other sites

Dzejlen ce biti razbijac posle ol stara sa 20 ppg, ne moze u istu recenicu sa Gordonom. Druga je stvar sto gggg u najvecoj meri se nece moci osladiti tim brojevima, jer verovatno nece ici u plej of, u sustini, ja sam dosta dao, ali ako Ben zaigra bih i jos vise dobio. PG je ipak klasa iznad Simonsa. Sto se tice povratka, mislim da su im sanse iste, jer mnogo dugacke rokove daju...

 

A i gajim malo negodovanje zbog situacije sa Morentom, mada to ide vise na dusu Maticu, jer cim je saznao za nove informacije, morao je rucno da obara trejd, a ne da ceka budjave glasove kojih je opet ostalo dva komada do veta. Tesko je da bas svi prate situaciju svake noci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

@Magia, jalen green ce od allstara do kraja fantazija biti lik sa enormnim usageom, gde ce jedini minus biti fg%

 

gordonu ce po dolasku murraya i ovo usagea usahnuti 

 

pametnom dosta 

 

Znaci i sad u buducnost predvidjamo i zaboravljamo da jedini minus toga ne moze biti samo fg%? 🙂 Mozemo reci i da sa povratkom Murraya odbrane se nece fokusirati na Gordona (nakon Jokare) pa ce imati vise prostora da operise? Svakako nagadjanja. Evo ti jos jedno nagadjanje za PGja, pa se mozemo time igrati:

https://www.slamonline.com/nba/report-paul-george-may-miss-the-rest-of-the-season-with-elbow-injury/

 

https://bleacherreport.com/articles/2952391-paul-george-injury-could-dictate-la-clippers-direction-at-trade-deadline

nebitno je uini, slobodno vetuj, samo je malo besramno govoriti kako su mi se neki trejdovi osladili kao da ja tu nesto radim nemoralno, a za oba trejda sam prisao ljudima koji su javno nudili igrace nakon cega su prihvatili moje ponude, jer nisu imali bolje 😉 

 

Sada mozemo ulaziti u filozofiju da li oni to treba da rade, ali ako im je cilj da opstanu u ligi i sami su procenili da to zele da urade, apsolutno ne vidim razlog zasto bi im ostatak lige to zabranjivao - meni je recimo ludilo ovaj trejd za Simmonsa, jer zaista verujem da ce biti trejdovan 100% a ako to bude slucaj ovaj trejd je znacajno za Grofa, ali ko sam ja da branim gggg da procenjuje sam sta je najbolje za njegai ko kaze da sam ja u pravu kad kazem da ce biti trejdovan 100%? Meni je valjda poenta veta da se sprece zakulisne radnje a ne da se brani ljudima da urade ono sto je najbolje za njih ako vec nemaju bolje opcije. 
 

Svako dobro svakako i necu se vise oglasavati povodom ovoga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...