Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

14 minutes ago, Dracarys said:

Konkvistadori opet poraz, prvi put vidim da tako solidna ekipa nema srece, a ne znam sta je Zorexova ekipa bolja od ekipe Konkvistadora. Sreca je za Konkvistadore pa ja imam los raspored protiv njih krajem januara, gde mi cak 4 igraca imaju po dva meca, pa bi mogli mozda bas tu i da me dobiju.

 

b1: Nije losa sreca, nego fa madjija. 😄 Jrue i Ubre out, Porz i Holms se vratili za poslednju tekmu sa limitiranom minitazom. Lamar Stevens, Landale, Bates Diop, Gordon i Porter izvukli 9-2.

 

b2: Ovo nas sad ceka protiv kompletnog Haosa ako se Brogdon vrati. Jrue i Ubre su out, tako da opet mora na fa da se vadi guzica. 😄

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

nema tu 'leba kada je toliko bitnih igrača out. čak nisam ni jurio neku veliku pobedu, tražio sam igrače za budućnos'

 

kad smo kod toga @Davai Davai, zašto si bacio 'talijanskog pevca? mogu da smislim makar 3-4 igrača iz tvog rostera koji su za odstrel pre galla

paschall, payne, verovatno kemba i richardson. 

 

kaosu će svakako prijati.

Link to comment
Share on other sites

Zveki mode on

@Magia nije pomogao cak ni jinxx koji si pokusao preko PMa :wink2:

Zveki mode off

 

Hvala na čestitkama,  nerealan rezultat... malo sam se skoncetrisao i posvetio vremena FA igracima i dobio par CAT ( def reb ,3p )

 

Malo se lakše disalo pre ove Drakcetove objave, posle nje nastavljamo borbu za goli život,  skoro pa kompletni ( čekajući Wall-a 😄 )

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

Grofe kako ćemo ove nedelje, ko ima bolji raspored?

Pa ti imas bolji raspored, ove nedelje ti svi igraci imaju po 4 meca, dok meni od prvih 6 rundi samo Trajko ima 4 meca, plus Sengun i Grin po 2 meca. Da se doda da je velika verovatnoca da ce Ejton propustiti neke utakmice dovodi do toga da si favorit ove nedelje. Mislim da cu ove nedelje doziveti prvi pravi poraz u sezoni.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

nema tu 'leba kada je toliko bitnih igrača out. čak nisam ni jurio neku veliku pobedu, tražio sam igrače za budućnos'

 

kad smo kod toga @Davai Davai, zašto si bacio 'talijanskog pevca? mogu da smislim makar 3-4 igrača iz tvog rostera koji su za odstrel pre galla

paschall, payne, verovatno kemba i richardson. 

 

kaosu će svakako prijati.


Slučajno, ali nisam hteo da dižem frku. Idemo dalje.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ti imas bolji raspored, ove nedelje ti svi igraci imaju po 4 meca, dok meni od prvih 6 rundi samo Trajko ima 4 meca, plus Sengun i Grin po 2 meca. Da se doda da je velika verovatnoca da ce Ejton propustiti neke utakmice dovodi do toga da si favorit ove nedelje. Mislim da cu ove nedelje doziveti prvi pravi poraz u sezoni.
To sam čekao da čujem, idu Big Ballersi hrabro ove nedelje da pokažu da su jači i od tvog jinxa i pravi kandidati za titulu.
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Manu said:
1 hour ago, Dracarys said:
Pa ti imas bolji raspored, ove nedelje ti svi igraci imaju po 4 meca, dok meni od prvih 6 rundi samo Trajko ima 4 meca, plus Sengun i Grin po 2 meca. Da se doda da je velika verovatnoca da ce Ejton propustiti neke utakmice dovodi do toga da si favorit ove nedelje. Mislim da cu ove nedelje doziveti prvi pravi poraz u sezoni.

To sam čekao da čujem, idu Big Ballersi hrabro ove nedelje da pokažu da su jači i od tvog jinxa i pravi kandidati za titulu.

Videcemo za plej of ko ima kakvu ekipu, jer sam prema tome i podredio draft. Da me je interesovala regularna sezona, ja bih sada bio na prvom mestu.

 

Cekam da Gidi, Sengun i Grin postanu zmajevi u fantazi plej ofu, doduse, Gidi je vec krenuo da pokazuje deo potencijala. Nece ni Hjuston uvek da ima Gordona i Vuda koji ispucaju zajedno 30-40 lopti.

 

Link to comment
Share on other sites

Da napišem i svoju logiku iza ovog trejda. Osnovno je da dobijam još jednog igrača sa G oznakom i sada ovim trejdom dobijam gratis Achiuwu/Okekea koji su mi prečesto bili na klupi u nedostatku slobodne F pozicije, a dovoljno su dobri da ne razmišljam da ih dropujem u ovoj ligi.

 

Druga stvar, malo pojačavam ppm, asistencije i ft% što sam želeo već neko vreme, gubim na trojkama i hustle statsima ali sa tim može da se živi.

 

Hvala braći Bridges na onome što su odradili u ovoj sezoni, vrata Big Ballersa će im uvek biti otvorena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...