Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Cestitke momcima na trudu i zalaganju ostavili su srce na terenu i ne moze im se nista zameriti za neugodan poraz, poraz koji ce nas motivisati da jos bolje radimo, poraz iz kojeg cemo dosta nauciti. Zadovoljni smo trenutnom formom igraca, cekamo nosioce igre da se priključe ekipi i da nastavimo borbu za titulu. 

Anarhija i sinovi do pobede 

Link to comment
Share on other sites

E ovako...

 

1. Kao prvo, da se IZVINIM @LayupFromTheMidget & Japancu @Itachi Uchiha jer im nisam odgovorio na poruke o trade-u ...

2. Kao drugo, vidim da pojedini malo malo provlače kroz priču trade Jaaaa ( tko je rekao Wini-e  😄 ) , ukratko:  jednostavno,  nigde nisam uspeo da pronađem podatak kada se Ja vraća , a kako bukvalno nemam vremena , i nikada ne stizem da pokupim nesto korisno sa FA ( jbt ni ne znam koji su igraci prodefilovali ),  uzeo sam ponuđeno,  da koliko toliko zakrpim povredama i COVID-om osakacenu ekipu .... ispostavilo se da je bio ogroman zajeb, ali guramo dalje... nikakvih popusta i slično nije bilo 

3. @Dracarys nije bas da sam prvi put iznad crte,  ali to je najmanje bitno 😛

4.  @Davai Davai nije bas da si svo vreme vodio  😛 .. salu na stranu, u jednom trenutku sam mislio da cu ubedljivo izgubiti, ali izvukao me 'arden sa ass i Ingram mi doneo ft ... da sam ranije sutnuo onog nesrecnika iz Detroita,  mozda bi bilo gusto i u ppm ... puno sreće 

 

5. Cestitke svima koji su me pobedili , osim naravno za @Miskooo ... za njega zna se, duvaj ga [emoji854]

 

6.  I ono najvažnije, vidim da me tamo neki paceri iz B ligi prozivaju, tako da zelim da uputim javni poziv sa sve Corpus delicti... Izvoli @Zvezdinho [emoji14]

 

 

 

39a9f54f91815ec10818c15ce4564031.jpg

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Dies at the End said:

@Magia  kakav je ono bese bio dogovor pri trade-u Moranta, ne igra protiv mene ( po uzoru na sve fudbalske pozajmice 😄 ) ? :default_coffee:

 

:classic_biggrin:

 

Hahah ja bih prihvatio ali bi nas dusmani opet okrivljivali za neke malverzacije 🤣

Link to comment
Share on other sites

verovatno najgrđe veče od početka sezone protiv 4-5 kaosovih marginalaca (mislim da ukupno ima 7 igrača u rosteru a da igraju) feat cp3

 

što nije neka drama, već je glavno pitanje da li je ovo kraj za trej lajlsa u ulozi respektabilnog fantazi centra ili je samo kombo vučevića, blowouta i b2b tekme;

remains to be seen.

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2022 at 1:12 PM, Zvezdinho said:

Sad gledam ovu vasu tabelu , madre mia kakva je ovo tabela, Draki drugi, a Madjija 12. ,Lavrnja se bori za opstanak😕

Zveki, nešto si pogrešio, sve je ovo normalno. Kao i to da si ti u B ligi.

38 minutes ago, uini said:

verovatno najgrđe veče od početka sezone protiv 4-5 kaosovih marginalaca (mislim da ukupno ima 7 igrača u rosteru a da igraju) feat cp3

 

što nije neka drama, već je glavno pitanje da li je ovo kraj za trej lajlsa u ulozi respektabilnog fantazi centra ili je samo kombo vučevića, blowouta i b2b tekme;

remains to be seen.

Mislim da nema taj neku budućnost, jer će se forsirati Garza u plej ofu, dok se tek treba videti šta će stići u trejdu za Grenta. Ne verujem da će Bol Bol biti relevantan, pa čak i u jednom Detroitu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Kad smo već kod fantazi centara, večeras se vraća Brajant i baš me zanima kako će ići ta raspodela minuta.

 

O tome sam dosta razmišljao pred draft, dok ih nisam precrtao svu trojicu. 

 

Tomi i Herelu istice ugovor na kraju sezone, moguce da ce nekog trejdovati do 10.2.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Tomi i Herelu istice ugovor na kraju sezone, moguce da ce nekog trejdovati do 10.2.

Ne verujem da će trejdovati Brajanta, to je bez smisla, već za Herela ima logike, ali ga prvo mora neko i želeti. Prošlog leta su ga samo Kingsi želeli.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Kad smo već kod fantazi centara, večeras se vraća Brajant i baš me zanima kako će ići ta raspodela minuta.

 

O tome sam dosta razmišljao pred draft, dok ih nisam precrtao svu trojicu. 

 

uvek sam znao da će taj dan doći ali sad mi izgleda prerano :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

While the team's initial announcement on Christmas Day stated George would be re-evaluated in 3-4 weeks, the Clippers are operating under the possibility that George may not return this season, sources told B/R. And despite the momentum surrounding Kawhi Leonard's rehab from a torn ACL, there remains a healthy dose of skepticism around the league about Leonard retaking the floor in 2021-22 as well.

 

:baby:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...