Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

5 hours ago, djole said:

Sinoć sam sanjao da Myles Turner igra u OKC (i kod mene u fantaziju) i da je u tekmi u kojoj su izgubili od Orlanda 95:79 imao 64 poena 56 skokova i 16 asistencija. Solidno.

 

Nocas sam sanjao ja i Majels Tarner, Amerima iz snova lupamo blokade...I necu da se probudim....

Link to comment
Share on other sites

Ipak to nije sprečilo moje igrače da porobe kao nikada do sada u ovoj sezoni. Boro gleda i ne verue. 156 poena od 7 igrača i plus osmog koji je odigrao samo četvrtinu do povrede, a pre toga dao 11 poena. Imam poentersku mašinu od ekipe.

 

Ispostavilo za Jeremiju da će biti starter i veoooma koristan za fantazi, drugi DD za redom, plus šutira dosta trica. Nisam očekivao da će biti solidan skakač. Veoma dobar ubod sa FA. Bio mi je prekopotreban, jer mi je ekipa bila prevashodno orijentisana na poenterske kategorije.

 

Jedan jak visoki je pao u moje ruke, ostalo još 13+ kola, možda se ulovi još neki DD centar :wicked:, mesta ima, vremena takođe i loviće se, plus tu ne računam Senguna koji će tek da tovari u plej ofu.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

 

Ispostavilo za Jeremiju da će biti starter i veoooma koristan za fantazi, drugi DD za redom, plus šutira dosta trica. Nisam očekivao da će biti solidan skakač. Veoma dobar ubod sa FA. Bio mi je prekopotreban, jer mi je ekipa bila prevashodno orijentisana na poenterske kategorije.

 

 

baš malopre gledam kako si ga podigao prvog novembra i istrpeo cca tri tekme od kojih je jedna bila sve sa suvim nulama a i nakon toga nije kao da je odma' eksplodirao. svaka čast za strpljenje, verovatno nisi imao velike drame tokom nedelje ali ja bih ga verovatno tri puta bacio za to vreme.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, oubrevo. said:

 

baš malopre gledam kako si ga podigao prvog novembra i istrpeo cca tri tekme od kojih je jedna bila sve sa suvim nulama a i nakon toga nije kao da je odma' eksplodirao. svaka čast za strpljenje, verovatno nisi imao velike drame tokom nedelje ali ja bih ga verovatno tri puta bacio za to vreme.

Pa i nije baš da nije bilo drame, te nedelje sam igrao bez Ejtona i Rasela i nasuprot svemu sam izvukao povoljan rezultat protiv gggg-a. To je cena kada draftuješ sve zdrave igrače i onda možeš da zadržiš nekog igrača malo duže, ako nisi siguran šta će biti sa njim. Mogao sam uzeti kao Matić ili Boro da pretovarim igrače na IR i da ih čuvam za plej of, dok se ovamo kidam za svaku kategoriju. Ovako sada imam maltene sve zdrave igrače (ajde valjda mislim da ni Grinu neće biti ništa), plus Jeremija.

 

Ja svakako dilemu nisam imao, da li da ga čuvam ili dropujem, za mene je bilo samo važno da dobije neke minute i da vidim da je živ. Draftovan je na početku druge runde, najveća su mu pretnja veterani pred trejd Fejvors, Muskala i tri godine stariji Robi. JRE ipak ima 20 godina, mlađi je i viši, šutira dobro trice, jednostavno je perspektiniji. Robi će svakako imati šansu u drugom delu sezone da se pokaže,

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, John Dies at the End said:

Ode Ja-aaaaaa u večna lovišta 🥲🥲 ( a tacno sam imao neki osećaj za filing da ce se povrediti  😞 )

 

...nista, dogodine u Prizrenu B

 

Btw, dobro se držim protiv MVP Russ-a i ostatka kaznene ekspedicije 

 

polako, evo kažu ovde 2-3 nedelje verovatno

 

Ja Morant has been diagnosed with a left knee sprain.

This should be a massive relief for all Morant managers, as it initially appeared that Morant had suffered something far more devastating, and while we don't currently have a timetable — this isn't the kind of injury that will end his season. He might miss a couple weeks, though, so Tyus Jones and De'Anthony Melton are worth grabbing in most formats.

SOURCE: Adrian Wojnarowski on Twitter

Nov 27, 2021, 12:07 AM ET

Link to comment
Share on other sites

Bije i moja ekipa, ali zato Borina ne bije.

 

Veceras je Borinho pred epskim porazom.

 

Sinoc Rasel 35-8-4 i 2stl, 2 blk. Nemoj tako Rasele pred Borom.

 

 

Prava je uzivancija imati lepotana, sada je bas u formi, trpa svaki mec 30+ sa dosta asista i dobrim procentima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Zveki, da ti rusim Sneska, kada se bude vratio Brajant, Gaford ce biti granicni FA. Jedino ako Herela nekim cudom ne trejduju, pa se tu dodatno otvore minuti na C. Gaford mi je bio van 150 na draftu.

 

možda si u pravu ali malo mi je sumljivo da imaju dva centra koja su na vi sa odbranom (montrezl i bryant) a gafford da se suši. pri tome cepaju za dobru plej of poziciju, nije kao da tankuju i igraju haj-nehaj. gafford je prototip rim-protekcije (za siromahe, što kaže zvezdinho).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videcemo sta ce biti, niko ne zna, ne zna ni sam trener ili GM.

 

Gaford je sjajan defanzivac, ali je samo to. Ono sto je Gaford u odbrani za Brajanta, to je ovaj za njega u napadu, takodje je Brajant u poslednjoj sezoni znacajno popravio sut za 3. Vasington bi mogao sa njim da ima elitan spejsing i ne vidim soluciju u kojoj on ne dobija 20-25 minuta na C. Ne valja ni to sto Herel otkako je dosao u Vasinton, igra samo C, ali stvar itekako moze biti izvadjena ako bude trejdovan, a ima i expiring ugovor, tako da je svasta moguce tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...