Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Xpert i ja zajedno 2 titule, 5 finala. Koliko ti imas ucesca u plej ofu. Krompir, nula:lol_2: Da se plasiras prvo pa da razgovaramo :default_coffee:

 

Uglavnom trejd je sasvim fer. Ne znam zasto se bunis  za ovaj trejd kad si podrzavao razne nebuloze prosle sezone.

Hvala Zveki na podrsci. 

 

Necu vise da pricam da si Norwich i da samo dodjes, vidis i ispadnes. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Da pojasnimo situaciju, pošto je izgleda to nekom potrebno..

 

Kao prvo, ja osobno trejd nikad ne baziram na tome da bude jednak, iliti egal. Svakoj ekipi je nešto potrebno, ili bolje reći fali, da bude perfektna u očima njenog menadžera. Svaki tim ima i svoje ciljeve od tekuće sezone, odnosno juri titulu ili se bori za opstanak.

 

Takav slučaj imamo ovde sa ovim trejdom. Znači ja svesno dajem Jrua (za kog znam za šta je sposoban), ekipi koja je kompetentna za titulu i koja će se ovim igračem samo dodatno pojačati. Što je toj ekipi logično i u interesu. Zauzvrat dobijam dva solidna igrača koja njima nisu preko potrebna, a meni mogu isporučiti svoju produkciju redovno, popuniti prazna mesta u ekipi, te se ne moram mlatiti sa FA igračima. Odnosno, ja lagano osiguravam opstanak i moj cilj je ispunjen.

 

Znači da sumiram ako još uvek nije jasno. Ja ove sezone nemam ekipu za sami vrh i nemam neku volju da je pojačavam raznim trejdovima kako bih popravio svoju poziciju. Zeznuo sam sa draftom i sad tu nema povratka. Čim sam video da imam prvog pika, znao sam da ću teško napraviti tim po želji. Ide tankanje, lagano odrađivanje sezone i nadam se opstanak na kraju.

 

To je ukratko to, tako da možemo staviti tačku na temu obavljenog trejda i nastavimo dalje..

 

Hvala

Lp 😉

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najveća je provala da sa prvim pikom ne možeš praviti tim po želji :roflmao:

 

To je sramota i reći.

 

Ajde ako ne računam prvu sezonu kada sam dobio prvi pik u B ligi, nisam imao pojma ni koje kategorije postoje, a kamoli da igram ozbiljno, sve bilo novo za mene, nisam iskoristio. U drugoj sezoni sa

prvim pikom sam protutnjao kao brzi voz kroz regularnu sezonu, za nešto više u plej ofu su me sprečile povrede.

 

Kada dobiješ prvi pik, očekuje se da budeš jedan od favorita za titulu.

 

2 hours ago, Manu said:

Ja imam jedno bitnije pitanje:

 

Gde je i šta radi Borivoje Bora, noćna mora fantazera

Borjanu trenutno štampam sertifikat, gde će pisati B league.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Itachi Uchiha said:

Hvala Zveki na podrsci. 

 

Necu vise da pricam da si Norwich i da samo dodjes, vidis i ispadnes. 

 

Vise mu dodjem ko neki Notingem Forest, a ti nesto kao Votford ili Vulverhempton, al ajd sad.

 

Nego jedva cekam da vidim Drakchetovu reakciju na neki prijateljski trejd sa Maticem :classic_biggrin: Red je da ti uzvrati za onog Donovana Micela u korona sezoni  :classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Vise mu dodjem ko neki Notingem Forest, a ti nesto kao Votford ili Vulverhempton, al ajd sad.

 

Nego jedva cekam da vidim Drakchetovu reakciju na neki prijateljski trejd sa Maticem :classic_biggrin: Red je da ti uzvrati za onog Donovana Micela u korona sezoni  :classic_tongue:

Vise neki Totenhem posto se svake godine igra bar polufinale, al' ajde. Verujem da si neupucen, posto tebi PO znaci Play-out. 😄

Bice i neka godina bez malera, pa ce se uzeti titula. 😄

 

4 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam Zveki šta je s tobom ali ako budu bili radili trejd kao tada Mičel i Adams, neću imati nikakvih primedbi.

Ti si mi prosle godine dao Nurkica za Brendona Klarka jebenog. I to si ga sam trazio. Ne znam o cemu pricamo dalje. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Itachi Uchiha said:

Ti si mi prosle godine dao Nurkica za Brendona Klarka jebenog. I to si ga sam trazio. Ne znam o cemu pricamo dalje. 😄

Onda ti je jasno koliko su bile jadne ostale ponude. Klark je imao i finu minutažu sa lepom isporukom, koja je bila sve slabija kako je sezona prolazila.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam Zveki šta je s tobom ali ako budu bili radili trejd kao tada Mičel i Adams, neću imati nikakvih primedbi.

To nije bilo u Korona sezoni, već sezona pre. Počela demecija da te hvata.

 

Draki, kazi Schröder. 

 

Drakche to je bilo u sezoni kada je fantazi sezona otkazana zbog korone, tako da:

 

 

Lepo odes na tu sezonu i vidis Maticev tim, prosto. Plus sam ja bio u Maticevom kosturu za 1/4.

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Fer trejd za Jruea. Imao sam ga prošle sezone kad je igrao neuporedivo bolje nego sad al opet nije on sad neki prejeben igrač za fantasy, ima dosta niske procente, nije ni neki paklen strelac pored Janisa i Middletona nit je neki asistent jeziv, dobar je u krađama i od svega po malo. Nema laži ni prevare u premijer ligi, svi sve prate i trejd bi bio vetovan da nije fer tj skupilo bi se dovoljno glasova za veto. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Chaos Is Me said:

Fer trejd za Jruea. Imao sam ga prošle sezone kad je igrao neuporedivo bolje nego sad al opet nije on sad neki prejeben igrač za fantasy, ima dosta niske procente, nije ni neki paklen strelac pored Janisa i Middletona nit je neki asistent jeziv, dobar je u krađama i od svega po malo. Nema laži ni prevare u premijer ligi, svi sve prate i trejd bi bio vetovan da nije fer tj skupilo bi se dovoljno glasova za veto. 

Moram da stanem u odbranu svog igraca. 😄

 

Cudi me, s obzirom da si ga imao prosle sezone kad je imao jace od 50% iz igre, a godinama je u top 15 po FG% medj' bekovima. Ako nesto ima, to su dobri procenti za beka. Sto nam je i trebalo, posto nam centri glume bekove, peglaju trojke i jebu FG. 😄

Ovaj procenat iz igre sa pocetka sezone nema sanse da ostane, bar se nadam. Mada ga drugacije Dovla ne bi ni dao. 😄

Edited by Itachi Uchiha
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ingram i Hayward i dalje u ponudi... trazi se visoki tj prevashodno C, jer kako rece Japanac, imam jednog ipo polu mrtvog C  :lol_2:

 

btw, dzIbaka poceo da daje znakove zivota

 

btw2   ovi moji teletabisi se ispucali protiv Wini-ja , procenti kao KKCz na pocetku sezone  :wink2:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

Sinoć sam sanjao da Myles Turner igra u OKC (i kod mene u fantaziju) i da je u tekmi u kojoj su izgubili od Orlanda 95:79 imao 64 poena 56 skokova i 16 asistencija. Solidno.

 

myles već večeras nastupa protiv naše posade. hvala ti na omenu đole.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Boro u tišini oplakuje moje dizanje Bredlija 5 minuta pre roka. 15p-9r sa 3 trice i dve krađe. U kategorijama gde se opasno lomi.

2 hours ago, djole said:

Sinoć sam sanjao da Myles Turner igra u OKC (i kod mene u fantaziju) i da je u tekmi u kojoj su izgubili od Orlanda 95:79 imao 64 poena 56 skokova i 16 asistencija. Solidno.

Brinem se za Tarnera.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, John Dies at the End said:

Duvaj ga Wini-e, ovaj tvoj Drama Queen nasao kad ce da glumi "zestokog momka":wink2:    ... I naravno odmah TD Kornjace i to prvi u sezoni, i to naravno protiv mene.

 

To samo moze meni da se desi.................................. dobro i Zvekiju naravno :wink2:

 

 

Sta duvas u 11 ujutru pa ti ovo 1 td kornjace u sezoni?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...