Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

On 11/10/2021 at 12:55 PM, Magia said:

 

Znam, ali pogledaj ove bolesne brojke, to Drummond ni prosle godine nije imao u proseku. 

Stefi posle 2 dana ima:

 

28 off reb - prvi sledeci iskljucujici mene 13

78 def reb - prvi sledeci ima 49

4 DD - prvi sledeci 2

13 blk - prvi sledeci 8.

 

Bas ludilo.
 

 

Ludilo se nastavlja. Em Davis igra vise minuta nego ikad, em sto FA likovi ubijaju:

 

Pat Connaughton 23p-9sk-5 ass - 7 3pm 

PJ Tucker DD uz 13 skokova..

Sto je najjace moji igraju relativno ok nedelju ali dzabe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

..inače, sinoć se probudim tačno u 12:55h, 5min pre početka tekmi - nisam prvo ni otišao da šoram već vrtim one rotovajere da vidim da li drejmond dickpic grin igra;

nikakav info ne postoji i kao jebiga, nemam luksuz da ga ubacim na slepo.

 

jutros se budim, green za 15ak min napravio tipa 6 rebs, 6 ast, 7pts. ostatak jutra sam navijao da ne stigne do TD, to bi me roknulo. sreća pa je bila blowout tekma.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Zvezdinho said:

Da pitam fantazi strucnjake iz A lige, zbog cega istek vejver perioda za igraca nije uvek isti, nego neki put u pola 10, neki put u 11, pa u pola 11 po nasem vremenu.

Zna se razlog... da se ne bi dešavalo da ovi fantazoljupci svako jutro u tipa 9:00, stvore naviku uzimanja igrača na koje niko nije bacio waiver..

 

Ravnopravnost pre svega 😉

Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Ja sam ga i za ta 15 minuta uzeo, daje dovoljno, 7-5-fin stocks. Ovo je samo dodatan bonus, mislim da je pitanje dana kada ce da najuri Lorda iz startne.

 

odlican je i ya 15ak min. zato sam ga i drzao toliko. medjutim, moj dvotrecinski roster mora da se menja protiv mocnog debelog, koji off danima ima vise igraca, pa je nazir mali morao da leti

 

sad cuvam nekome satoranskog taman dok ne poludi sa signature 9/12 partijom iy igre plus 8 ast

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

odlican je i ya 15ak min. zato sam ga i drzao toliko. medjutim, moj dvotrecinski roster mora da se menja protiv mocnog debelog, koji off danima ima vise igraca, pa je nazir mali morao da leti

 

sad cuvam nekome satoranskog taman dok ne poludi sa signature 9/12 partijom iy igre plus 8 ast

Meni je rotaciju otisla u kurac sa 4 auta, + jos cekam usranog Beglija i Buchera, ali bogami poradjaju protivnici svaku kategoriju najebali ste ga kada se ocisti IR lista

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Bio sam u velikoj nedoumici da li da dropujem Jeremiju, ali sinoćnih 14 skokova me tera da ga čekam za drugi deo sezone, tj. da ga trpim prvi deo sezone, jer čim išutiraju Fejvorsa iz ekipe, postaje siguran starter sa 25-30 minuta. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Polako sa to rešavanje... mada ubedljivo vodim ....

 

Btw

 

On 11/10/2021 at 10:22 AM, Zvezdinho said:

 

 

Zbog toga sto ne ispunjavas opklade:s_d:

 

Da vadim dokazi na sto 😄

 ???

On 11/10/2021 at 10:32 AM, oubrevo. said:

 

ma jok, zezam se jer ima više igrača ovim off danima kad ne igra praktično niko, samo nam je to još falilo na izostanak trećine ekipe.

a grejson alena pozdravio lessort.

 

uf ...da ga ne ureknem, odličan Alen, iako ga generalno ne podnosim 

 

On 11/13/2021 at 7:11 AM, oubrevo. said:

..inače, sinoć se probudim tačno u 12:55h, 5min pre početka tekmi - nisam prvo ni otišao da šoram već vrtim one rotovajere da vidim da li drejmond dickpic grin igra;

nikakav info ne postoji i kao jebiga, nemam luksuz da ga ubacim na slepo.

 

jutros se budim, green za 15ak min napravio tipa 6 rebs, 6 ast, 7pts. ostatak jutra sam navijao da ne stigne do TD, to bi me roknulo. sreća pa je bila blowout tekma.

 

I mene nervira....držim mrtvog Ibaku,  Ingram sam par puta "ubacivao" iako nije igrao ( ne protiv tebe) ... 

 

I da jebo me Koncar, kad sam lepo procitao da Beal ne igra i nisam pokupio jednog od 17 braće Holidej 😄

 

Btw 2 Kakve 2 partije Kilijana , 6 ukradenih :Hail: a umalo da zavrsi na šetališsmetlistu sa Kanterom  😄

 

I za kraj , dobro jutro :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Dies at the End said:

Polako sa to rešavanje... mada ubedljivo vodim ....

 

 

rekoh fritrou pre duela, da nam je cilj da pokupimo što više kolona u porazu. do sinoć smo mogli do 5-6 komada, da je horford igrao.

par off rebsa, neki stl i blk nisu za bacanje pred poslednje veče u kolonama gde smo jedino konkurentni. čak bi nam ingram pomogao u FG% ako bi horford bio na nekih 50+% iz igre

 

ali avaj.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

rekoh fritrou pre duela, da nam je cilj da pokupimo što više kolona u porazu. do sinoć smo mogli do 5-6 komada, da je horford igrao.

par off rebsa, neki stl i blk nisu za bacanje pred poslednje veče u kolonama gde smo jedino konkurentni. čak bi nam ingram pomogao u FG% ako bi horford bio na nekih 50+% iz igre

 

ali avaj.

 

 

 

Da da ... bas bzveze zbog vaših povreda , bio bio izvanredan duel na max broju obrtaja za obe ekipa 

Link to comment
Share on other sites

2 nedelje i 2 pobede protiv 2 ekipe sa vrha, nije loš znak i guess... minimalne, ali hej - dub is a dub.
 

On 11/13/2021 at 4:55 PM, LayupFromTheMidget said:

... bogami poradjaju protivnici svaku kategoriju najebali ste ga kada se ocisti IR lista


Hajde nemoj da si moralni midget, ne lagi, bukvalno je obrnuto bilo! xD
Jesam malo slabiju nedelju odigrao, DD nidje, vadio se na %... ali tebi rezervisti izmišljali kategorije bkv.

Imao sam utisak da igram sa fudbalskim timom, 23 igrača u rotaciji si imao!
Da si mogao iskoristio bi i 14 transfera i 8 IR, vidim ja... 😂

 

Treš tokić na stranu, dobar duel bio, sve najbolje u nastavku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...