Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Već su krenula manja izdvajanja na dnu nakon trećeg kola. 

 

Somborac ispada 1/1, ne vidim kako se može izvući. Gaga se nekako sve vreme provlači i izbegava zonu ispadanja. Ima relativno dobar trio u Sabonis-Foks-WCJ. Uskoro mu se vraća Bruksara koji će samo da podeblja kvalitet. Miško neočekivano na 18. mestu, mada ima i do toga što je odsutan Midlton i Embid je u katastrofalnim izdanjima za njegove standarde. Očekujem svakako da se digne narednih nedelja. Boroe zakucan na 19. mesto i postaje sve veći kandidat za ispadanje, kune dan kada je draftovao Zajona visoko. Velike šanse da komentariše scene Tesne kože sa Zvekijem sledeće godine. Ne ide mu nikako na ruku što dodatno mora igrati i sa sinovima anarhije ove nedelje koji su napokon kompletni i što Bil ima samo dva meča, KPJ dtd, a Stjuart u kurcu. Debeli je video da je vrag odneo šalu i počeo da dropuje sve nepotrebne igrače i odmah prva pobeda. Još je u zoni ispadanja, jer plaća danak u krvi prva dva kola. Zorex nije uspeo da se provuče protiv Matića i sve je bliži zoni ispadanja, mada moram da priznam i da je imao fine brojeve prethodne nedelje, koje se ne bi postidele i plej of ekipe.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Opala, moćni Eubanks napokon stiže do dugo čekanog DD. Izvukao se na kraju gggg od ubedljivijeg poraza i jasno pokazao još jednom da ne zna bez Janisa.

 

koji si ti lik. juce si jos gubio 9-3 i sada kao ja sam se izvukao. usralo te nevidjeno kao nikada pre jos nikoga. i to sa 200 minuta vise.

Link to comment
Share on other sites

Da su mi igrali Ejton i Rasel, imao bih 400 minuta više, i bila bi ubedljiva pobeda igrao tebi Simons ili ne.

 

Normalno je da si se izvukao, Sengun koji inače dobro gađa slobodnjake je imao sinoć 5-12, Grifin 0-2 i Ros dodao sa 0-1. Izgubio sam FT% od ekipe koja ima Vestbruka i Adamsa u ekipi, lol, plus sam vodio u oreb, dok Pol Džordž nije dohvatio svoj poslednji skok za izjednačenje, a da se ne govori da sam bio blizu sa u FG% u jednom trenutku samo za 0.1%. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Čestitke Mađiji, nisam mogao ništa sa ovako kilavim bekovima, posebno bez Brogdona.

 

Prva pobeda u sezoni za mene, iako je minimalna ipak znaci 🙂 Moji zakazali ozbiljno u blokadama poslednjih dana kao i u DDovima. 

13o mesto pred duel sa Stefanovim drvoredom, bice jako zanimljivo ko ce odneti prevagu.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Dovla said:

Sretno @Dracarys, sledi uzbudljiv duel..

Ove nedelje realno skupljam kategorije, ako sam pobedio gggg-a, ne znači da mogu i protiv tebe da igram bez važnih igrača. Nadam se da mogu do 4-5 kategorija. Da ne odem mnogo nisko. Imaš dosta igrača koji su u dobroj formi, plus faktor Jokić sa 4 utakmice.

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2021 at 8:09 PM, djole said:

@John Dies at the End


čestitam!

 

baš sam loš, valjda će bude bolje sad kad se vratio Siakam

 

danke danke  

 

 Sikiam ti na kraju i doneo poene + moje držanje Ingram u sastavu i standardna losa (ne)aktivnost na FA

 

12 hours ago, oubrevo. said:

od kad sam bacio korkmaza 27. oktobra, igra sve više i ubacuje plethora poena.

ovo samo meni može da se desi.

 

I Zvekiju naravno.... nego Wini-e, bas se nažalost crveni kod tebe... tako da  mozda odnesem pobedu u B92 fantasy "klasiku"  😄

 

10 hours ago, Gaga said:

Jel ima bilo gde u univerzumu vesti za jebenog Oladipa sta se desava?

 

Gago, da li si raspolozen da trejdujes neku tvoju bukvu 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Zbog toga ga je i draftovao i bacio visoku rundu. Kada ne igra Embid, teško onom koji igra protiv Stefija, a sad je u pitanju i čitava nedelja.

 

Znam, ali pogledaj ove bolesne brojke, to Drummond ni prosle godine nije imao u proseku. 

Stefi posle 2 dana ima:

 

28 off reb - prvi sledeci iskljucujici mene 13

78 def reb - prvi sledeci ima 49

4 DD - prvi sledeci 2

13 blk - prvi sledeci 8.

 

Bas ludilo.
 

Link to comment
Share on other sites

Za Oladipa su predikcije da bi mogao da se vrati ove sezone, ali i veoma lako da propusti regularnu sezonu fantazija, do propuštanja čitave sezone. Ne bih se ja nešto puno uzdao u Oladipa, a i ako se bude vratio, biće veoma upitna produkcija, a možda i granični FA. Ne znam kakve nade polažeš u njega, s obzirom da je tamo već napravljen sistem i hijerarhija u raspodeli šuteva i minutaže.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...