Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

ja bih uvek radije birao jokića, pa i hardena i dončića kada su u formi.

ne kažem da su bolji fantazi-wise ali češće naprave TD (ili tripujem) plus ova dvojica minus dončić ne krše FT%

edit: verovatno bih uzeo pre i duranta kada ne bi postojala frka sa preskakanjem tekmi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eh sad "kad su u formi", jel se to misli na neviđen usage rate kao u Hjustonu? Pa te forme više neće biti. Janis, Luka i Jokara def 1st fantasy tier, al mi opet Janis tu najsigurniji nekako, ima mnogo bolji FG%, blokade, off skok od Luke, a prednost u odnosu na Jokaru mu je agresivnost, nema šanse da ima utakmice sa lupam 11 poena, plus je jači u blokadama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Eh sad "kad su u formi", jel se to misli na neviđen usage rate kao u Hjustonu? Pa te forme više neće biti. Janis, Luka i Jokara def 1st fantasy tier, al mi opet Janis tu najsigurniji nekako, ima mnogo bolji FG%, blokade, off skok od Luke, a prednost u odnosu na Jokaru mu je agresivnost, nema šanse da ima utakmice sa lupam 11 poena, plus je jači u blokadama.

 

nije to usage rate kao u hjustonu, već prosto igre koje su pružali prošle i pretprošle sezone, pričam to iz perspektive lika koji ih je imao u prethodne dve sezone.

 

pri tome, ja sam u startu napisao 

Quote

ne kažem da su bolji fantazi-wise ali češće naprave TD (ili tripujem)

što treba da objasni da je izbor luke, hardena (ili duranta) stvar mojih preferencija u odnosu na giannisa a ne objektivno mišljenje.

 

meni znači kada me igrač često obraduje sa TD, jer je to jedna cela kolona koju jedan igrač donese iz jedne ili dve utakmice.

harden u formi cepa pts, 3PM, PPM, FT%, def REBS, AST, STL i recimo jednu blokadu po meču (skoro)

đana ošuri FG% ali ga nema u tricama, uništi FT% i ređe dolazi do TD nego pomenuti luka i harden.

 

isto važi i za jokića, lik skoro da nema rupe kolona-wise a za razliku od svih ostalih pomenutih, može za 25min da napravi TD

 

svakako je stvar ličnih preferencija. meni je teško da oko giannisa napravim ekipu, pa bih ga verovatno stavio na trejd blok sekund po završetku drafta. ali to ne znači da je i za pedalj lošiji od luke i hardena.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Zvezdinho said:

Ja mislim kad bi Robert Parish jos uvek bio aktivan da bi bio DD masina i da bi ga Haos uzeo vec u 2.rundi :default_coffee:

 

Ja uopšte nisam od onih koji ređa drvnu građu. Šta više, uglavnom sam tankoza na centrima, ovog puta nisam mogao da izbegnem Goberta, tako se zalomio draft.

Link to comment
Share on other sites

Sada će Eubanks sa par DD da reši duel.

 

Što se tiče trejda, izgleda da je Dovla postupio ovde pametno. Bolje imati vrapca u ruci, nego goluba na grani. Ne zna se kakva će biti produkcija Kuzme, kada se bude vratio Hačimura, a po svemu sudeći, ne verujem i da će uskoro na teren. Ovde Manu očigledno juri TOP4, jer mu je ekipa za sada u opasnoj formi, a Kuzma će samo pomoći dosta u tome.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

 

O ne, sad ce da mi izbaksuzira igraca, zasto Boze, zasto.

Navijamo Zveki da mu Greg da po 30+ minuta. Da izbušim po oreb, DD i blk. 

 

Ne znam koji je Ejtonu racku, mogao je da proslavlja lepo noć veštica, a ne može da igra utakmicu!!!

 

Rasela sam već otpisao, čekam ga tamo oko Nove godine.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Ma nema nista od toga, kao sto si unistio produkciju Stjuarta, tako ces i ovog da unistis laganini.

Ne brinem se ja za Stjuarta, stoji da je loše ušao u sezonu, ali je samo pitanje vremena kada će on krenuti da kida i da beleži jake DD-ove.

 

Sa sve jakim blokadama.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dracarys said:

Što se tiče trejda, izgleda da je Dovla postupio ovde pametno. Bolje imati vrapca u ruci, nego goluba na grani. Ne zna se kakva će biti produkcija Kuzme, kada se bude vratio Hačimura, a po svemu sudeći, ne verujem i da će uskoro na teren. Ovde Manu očigledno juri TOP4, jer mu je ekipa za sada u opasnoj formi, a Kuzma će samo pomoći dosta u tome.

 

Ma trejd je čisto pojačavanje kategorija. Ja puntujem fg% pošto je nepopravljiv sa FVV-om i po svemu sudeći Cade-om i pojačavam skokove koje očekujem da Kuzma ima značajno bolje od Mikala i po povratku Hačikurca tm, Dovla radi obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gaga said:

Ove vesti sa koronom pocinju da opravdavaju ona 4IR mesta.

 

ja sam u prva dva kola imao popunjena 2-3 IR mesta a u trećem eto već 4.

osim horforda kojeg sam draftovao tokom njegovog korona-oporavka i marakanena koji je sad zaglavio, sve povrede su kolena, zglobovi, leđa, hamstring, kuk.

 

..jedino je marcus morris povređen u kontinuitetu. pored njega sam imao ili imam horforda, garlanda, lebrona, gafforda, klebera, danny greena, markkanena

-> daklem i staro i mlado. i korona i regularne hardware-povrede. pokupio garry harrisa nakon što se oporavio od duže povrede, odigrao dve tekme i povredio se.

 

bottom line: 7-8 različitih igrača u 2ipo nedelje. 5-6 non-corona slučajeva.

Link to comment
Share on other sites

Stislo me IRL poslednjih dana, pa sve zabadam pre 12...
Tako da nisam video da je Pat Bev bio available (ceo dan questionable) i - nisam ga ubacio.

#noafk

Opet, ne bi mnogo promenilo to sto me Vuk dere. (Je l to Wook?)

 

ps. @Gaga i dalje stojim da je mnogo 4 (pa i 3), sa sve covidom...

da je veci/bolji FA imao bi koga da ubacis umesto bolesnika 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manu said:

 

Ma trejd je čisto pojačavanje kategorija. Ja puntujem fg% pošto je nepopravljiv sa FVV-om i po svemu sudeći Cade-om i pojačavam skokove koje očekujem da Kuzma ima značajno bolje od Mikala i po povratku Hačikurca tm, Dovla radi obrnuto.

Pa i nije baš da je tako. U teoriji kada bi obojica zadržali svoje produkcije, nema sumnje koji je korisniji igrač. Kuzma je DD pretnja.

2 hours ago, Zvezdinho said:

Tacno sam znao da ce ovaj da izbaksuzira minutazu Eubanksu:hammer:

Opušteno Zveki, nijedan oreb nije nahvatao, pa nije ni bio blizu DD, ali je sabio blk, što je meni sada bitno. Biće još mečeva. 2 ove nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...