Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

'ajmo jos jednom... prethodne sezone, kada smo imali 4IR mesta, imao sam par kola po 6 povredjenih igraca... kao i sezonu pre kada smo imali  2 IR, imao sam po 4-5 povredjenih.

Bukvalno nisam znao koga da drop-ujem, koga da ostavim. Zbog toga sam glasao za 4.

 

I zar nismo ovo pitanje stavili ad acta do početka sledeće sezone??? Ne vidim poentu ove rasprave i da se konstantno vratimo u krug zbog jednog mrsomuda 😄 🙂

 

 

I da, duvaj ga Maticu :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dracarys said:

Stefi je glasao za 4 IR-a. Tako da je 10-10. Za promenu je potrebno da izglasa većina.

Ne. Stefanov glas ga nema gore -> nije glasao. Znaci 10:9 za 3 IR. A sve i da je nereseno u glasanju, ne menja se ovde nesto sto je vazilo x godina nego nesto sto je vazilo jednu sezonu zbog specificne situacije (Radonjicev glas). A na kraju krajeva, nigde nije bio dogovor da treba vecina za 3 IR. Sledece sezone ili 2 ili 63 IR, ovo izmedju nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miskooo said:

Ne. Stefanov glas ga nema gore -> nije glasao. Znaci 10:9 za 3 IR. A sve i da je nereseno u glasanju, ne menja se ovde nesto sto je vazilo x godina nego nesto sto je vazilo jednu sezonu zbog specificne situacije (Radonjicev glas). A na kraju krajeva, nigde nije bio dogovor da treba vecina za 3 IR. Sledece sezone ili 2 ili 63 IR, ovo izmedju nema smisla.

Ako ćemo da poštujemo komesarovu reč, onda ćemo reći da je glasao preko poruke.  Sad da li stisnuo na poll ili otkucao poruku, trebali ste 3IR-aši da se bunite ranije. Ne vidim ni tu neki problem kako je glasao i na koji način.

 

Izvini, ali nema veze da je trajalo hiljadu godina, potrebna je većina da bi se promenila odluka. Tako bude uvek.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dracarys said:

Izvini, ali nema veze da je trajalo hiljadu godina, potrebna je većina da bi se promenila odluka. Tako bude uvek.

 

Naravno da ima veze. 4 IR su ubacena zbog korone koja sad nema ni blizu uticaj kakav je imala prosle sezone. Prema tome, trebalo je da se vratimo na staro, 2 IR, ili da se glasa izmedju 2 i 3 IR, 4 nikako nije trebalo da bude opcija.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miskooo said:

 

Naravno da ima veze. 4 IR su ubacena zbog korone koja sad nema ni blizu uticaj kakav je imala prosle sezone. Prema tome, trebalo je da se vratimo na staro, 2 IR, ili da se glasa izmedju 2 i 3 IR, 4 nikako nije trebalo da bude opcija.

Hoću reći da je splet okolnosti nebitan u ovoj situaciji. Da su u teoriji svi igrači zdravi, ni ogrebotinu da dobiju tokom sezone ili da svaka ekipa ima aut 7 igrača, poštuje se zakon glasa. 

 

Dok većina ljudi ne kaže da je potrebno da se menja, ne može ništa da se menja. Sledeće sezone opet možete da menjate i pokušati da okrenete ljude ka 3IR, što i verujem da će biti, jer dolaze novi B ligaši koji nikad nisu bili u situaciji kako se boriti za opstanak i kako je potrebno biti na nivou svake sezone u ovoj ligi. 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

Naravno. Da li te zanimaju jos neke pikanterije iz mog privatnog zivota??? 

 

😅 Hej, moram ti priznati da imaš duha.

Nisi ni loš lik, vrv, samo si zlopamtilo.
 

Da te ne nerviram toliko, možda bi shvatio da to što pričam ima nekog smisla...

Likewise,
Da nisam bahato uleteo na draft pre par dina i uzeo Fultza u 5-6. rundi, možda bi shvatio da smo kidali jer sam se iskupio tako što sam išakalisao Siakama i Donovana Mitchella sa FA. Možda me ne bi izbacio iz tima na dan osvajanja lige. 🥲

Možda je vreme da zakopamo ratne sekire... ❤️

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

'ajmo jos jednom... prethodne sezone, kada smo imali 4IR mesta, imao sam par kola po 6 povredjenih igraca... kao i sezonu pre kada smo imali  2 IR, imao sam po 4-5 povredjenih.

Bukvalno nisam znao koga da drop-ujem, koga da ostavim. Zbog toga sam glasao za 4.

 

I zar nismo ovo pitanje stavili ad acta do početka sledeće sezone??? Ne vidim poentu ove rasprave i da se konstantno vratimo u krug zbog jednog mrsomuda 😄 🙂

 

 

I da, duvaj ga Maticu :classic_tongue:

Cko ostavio si TD hardena, mozda si mogao da izvuces i stl da si jurio ali neka dovoljno je 8-4.
Ocekujem Hardena na prolece da vratis dugove od prosle godine 😄

Link to comment
Share on other sites

Apropo ove diskusije da li 3 ili 4 IR, nije me mrzelo pa sam prosao kroz sve timove i videh da su samo 4 tima iskoristila sva 4 IR, znaci na celom FA, bi bila 4 igraca vise. Ne mogu da vidim univerzum u kome to pravi krucijalnu razliku. Svakako, ja sam glasao za 4 IR, iako cu verovatno sledece godine za 3 IR glasati, mislim da je u ovom trenutku ta prica potpuno nebitna, liga je krenula po jednim pravilima i treba da se zavrsi po njima. 


E sad, sto se tice onog bitnog, od kad me je Grof stavio u prva 4 favorita, uspeo sam da izgubim prve nedelje, a prosle da izvucem nereseno, i to samo zato sto je Rondo bio klupiran pa nije imao asiste, tako da drzim dobro 14o mesto 🙂 

 

@BarryWhite@Contador54 svaka cast na nedelji, imate super tim!

 

Sada dvostruki sampion sa svojim starackim domom koji kida ove sezone, bice veselo..

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Davai Davai said:

U jednoj od liga koje igram (10 godina tradicije) postoji IL koji važi za sve, IL koji je samo za COVID slučajeve i IL+ gde mogu da idu DTD igrači.

Mogu vam reći - pun pogodak u praksi, igra izbalansirana, a na FA ima šta da se probere.

(ps. Yahoo je u pitanju, pa je zato IL a ne IR)

 

IL+ je vrhunska stvar, al jbg, nema je na espnu. 

 

6 hours ago, Manu said:

Vidi ga ovaj lavrnja kao prvi, prosle nedelje igrao protiv ekipe kojoj je sam namestao igrace

 

Spremi se da zamenimo pozicije.

 

Samo da ti se userstvo iz nfla bar prepolovi i vracam te na fabricku recepturu Polija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Previše se zajebavam.. mora malo ozbiljnije u nastavku sezone. 😂

 

Od početka sezone igram sa 9-10 igrača u rotaciji, baš da vidim koliko se može izvući takvim pristupom. Rizikovalo se nekim potezima, ali ovog puta rizik se nije isplatio.

 

Idemo dalje, lagana šetnja do PO...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno prvog injury prone igrača koga sam uzeo na draftu se sjebe posle dve nedelje.

 

I ovako je imao restrikcije u minutima kada je ulazio u sezonu, a sada ima da bude aut mesec dana i preko.

 

gggg pored toga što ne zna bez Janisa, ima i puno sreće.

 

I naravno

 

Ovo samo meni moze da se desi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Itachi Uchiha said:

Na osnovu zasedanja troclane komisije u sastavu delgado, lukaku i ja izvedeni su sledeci zakljucci:

 

- lukaku nije delgado

- uzimamo titulu vrlo polako i oslobodjeno

 

E kako te je nasamario, angazovao nekog random lika da glumi lukakua dok ste imali video call. Ako niste imali video call jos lakse:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...