Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

20 minutes ago, Dracarys said:

Pobedio si ga 11-1 bez pola tima. Ne znam kako će Boromir da se izvuče, deluje kao da će se pridružiti Zvekiju.

Nisam ja mislio da mu je ekipa toliko sranje koliko ti mislis. 
Ali losa je ovo situacija ako se debeli ne pojavi i to brzo bice zajebano. KJP je go kurac od igraca sam je resio TO.

Link to comment
Share on other sites

Pre dve sezone je i Neklač uzeo isto tako povređenog Zajona sa 25-26 pika. Doživeo je velikeee poraze na početku dok su svi imali donekle kompletne ekipe, kasnije nije uspeo da se vrati, čak je i morao da trejduje Zajona, jer se uspaničio, da bi se borio za opstanak. Ponavljam, uopšte nije bezazleno kada potrošiš toliko jak pik na povređenog igrača i zatim igraš protiv ekipa koji imaju sve zdrave igrače.

Boroje ne samo da je uzeo Zajona, već je napravio i debeli reach sa povređenim Brajantom u sedmoj rundi za kog se pojma nema kada se vraća. Kao da bi njega neko uzeo pre 9-10 runde, a ja tvrdim da ne bi do 11-12, slično kao Fulc.

 

 

Istorija je tu da bi se ponavljala.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

nevezano za temu a opet relativno povezano - zato je meni bedak da reachujem za zdrave DD panjeve, kao sto je ovaj moj gafford, lik iz pistonsa ili timelord iz celticsa. dusa me zaboli kad kliknem u prvoj polovini drafta na takve. 

 

a za biranje opasnih ranjenika rano, jebiga, moras da draftujes onda najbolje (top3) na draftu. 

 

@freethrow&ja smo imali live brainstorming tokom drafta, na temu irvinga (koji cak nije ni ranjen, no lud) ali ja nisam bio siguran da umem to da izvedem, sto se pokazalo tacnim u nizim rundama svakako. 

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miskooo said:

@djole ja sam mislio da smo ti i ja ok, kad ono medjutim.... 😕 Cestitke 🙂

 

:classic_laugh:

 

jutros kad sam video onih 11-2 od subote, rek'o nije se još updateovao rezultat

 

posle sam se baš iznenadio, imao sam i sreće realno, sve što su bile blizu sam uzeo

 

aj pa srećno na dalje

Link to comment
Share on other sites

Ala me ishvali Draki, najebo sam 😅 kaze covek da sam dobro spremio draft, a ja poceo u 20:20 da se spremam, kad sam kliknuo na save draft strategy u 20:35 kaze softver da ne moze save i da je draft vec poceo 😅 pa sam cepao queue sat vremena.

Imao sam draft u drugoj ligi u subotu, to me je solidno spremilo. 

Od mana ekipe je sto fali jos jedan visoki i prilican fejl sa Porterom u 7. rundi, ostalim i ja zadovoljan, rekao bih da sam kraj 1. tiera

Link to comment
Share on other sites

Gago, pobratime moj, zapevajmo zajedno ovu prelepu pesmu i pomolimo se zajedno. Evo ja repeat-ujem danima obred, ali ocigledno treba da se ujedinimo u ovim teskim vremenima.

 

 

Kyrie eleison, (Kyrie (Lord) have a mercy)

Kyrie eleisooon, (Kyrie (Lord) have a mercy)

Kyrie eleison, (Kyrie (Lord) have a mercy)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2021 at 10:49 PM, Dracarys said:

Sada sam malo izanalizirao ekipe, ali ću samo sažeto u tierima da kažem ko je favorit za titulu. 

 

(...)

 

Ovo je moja kratka analiza!

 

 

 

 

 

 

Ladno si se ovoliko iscimao... svaka čast!

U principu se slažem, kakvo bude zdravlje takav će biti i rezultat.

 

Što se biranja tiče, birao proverene i "moje" igrače, struktura od prethodnih godina. Minuti, farba, volumen.
Ko je pratio B ligu možda se i seća. Manje-više sličan tim, samo što sada umesto Vuča imam Vuda, umesto Kuzme imam Barnsa i umesto RWIII imam Hasana. Timelorda uzimao sa FA skoro svake godine (pa dobijao ponude tipa CJ McCollum za njega itd) i drago mi da vidim da je bratić dogurao do visoke runde. Ostalo je sve isto, KD-ev tim, neverovatno da je skliznuo na 9. mesto... 

I dodao bih: centri su malo precenjeni. Jesu ključni, ali se zbog njih prosipaju pikovi... Dok, zapravo, elitnih SF nema nigde na mapi posle prve 2 runde. Da kažem KD, PG, Tatum, LBJ, MPJ, Ingram, Butler, (Kawhi). Ako ne zabodeš na vreme, teško sklopiš izbalansiran tim, pa se svedeš na drva i patuljke.
 

Link to comment
Share on other sites

ulazim na forum i imam sta videti

 

tutorial kako u 24h doci od kurcenja do plakanja

 

sad bi mi trebali da spustimo gas da se draki ne naljuti i kaze da nece da se igra vise, i ponese loptu kuci

 

al' od toga nema nista

 

 ide porzi u dd sa 20+ poena i Wigan 1-1&2+

Edited by Itachi Uchiha
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dve sam devetke imao noćas za DD, ali imaš dosta sreće.

 

Nema veze, dolaziće to kada se bude igralo u plej ofu i Ejton bude sabijao takođe. Ko pamti početak sezone, jelte.

 

Gidi je na putu da postane TD igrač, večeras jako iščekujem prvi TD, bitno je da probije led, plus standard Grin na 20 ppg. Sengun će cepati u plej ofu. Onog dana kada budem ubrao još jednog jakog centra sa FA koji će se pridružiti Ejtonu i Sengunu, ulazim u prvi tier. Da znate samo koja vam se armija sprema ove sezone. 

Link to comment
Share on other sites



 

I dodao bih: centri su malo precenjeni. Jesu ključni, ali se zbog njih prosipaju pikovi... Dok, zapravo, elitnih SF nema nigde na mapi posle prve 2 runde. Da kažem KD, PG, Tatum, LBJ, MPJ, Ingram, Butler, (Kawhi). Ako ne zabodeš na vreme, teško sklopiš izbalansiran tim, pa se svedeš na drva i patuljke.
 


I ja boh jos dodao gospodina Milesa Bridgesa.

Inace odlican tim davai, odmah sam skapirao da si birao slicno kao prethodne godine. Ne treba menjati pobednicku strategiju.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, gggggggg said:

george 0 skokova, 8 ukradenih :classic_unsure:

 

rejoice. 16pts / 8stl /5 ast / 1 blk / 3 prodaje za 27 minuta je odličan stat-line u mlaćenju blejzersa, iako nije šutirao lepo.

tih 8 ukradenih ti je verovatno u ponedeljak obezbedilo kolonu, ako imaš likove za ukradene, ne znam roster.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Dve sam devetke imao noćas za DD, ali imaš dosta sreće.

 

Nema veze, dolaziće to kada se bude igralo u plej ofu i Ejton bude sabijao takođe. Ko pamti početak sezone, jelte.

 

Gidi je na putu da postane TD igrač, večeras jako iščekujem prvi TD, bitno je da probije led, plus standard Grin na 20 ppg. Sengun će cepati u plej ofu. Onog dana kada budem ubrao još jednog jakog centra sa FA koji će se pridružiti Ejtonu i Sengunu, ulazim u prvi tier. Da znate samo koja vam se armija sprema ove sezone. 

 

Draki pa mi imamo iste igrace u timu ako mislis na Loptu i Hira:s_w:

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, oubrevo. said:

 

rejoice. 16pts / 8stl /5 ast / 1 blk / 3 prodaje za 27 minuta je odličan stat-line u mlaćenju blejzersa, iako nije šutirao lepo.

tih 8 ukradenih ti je verovatno u ponedeljak obezbedilo kolonu, ako imaš likove za ukradene, ne znam roster.

 

13-10 u stl, tako da nije resio nista. tj resio je da je ne izgubim vec sada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...