Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Just now, Dracarys said:

Nije kao da da bi dobio tu kategoriju, bolje po tebe sad da sprži kategoriju, nego kada ti se bude lomilo u nekim duelima.

 

ne računamo na FT% ni protiv tebe niti protiv bilo koga ko se ne zove gggggggg ali pomaže da ubaci više poena zbog pts i ppm

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, oubrevo. said:

 

ne računamo na FT% ni protiv tebe niti protiv bilo koga ko se ne zove gggggggg ali pomaže da ubaci više poena zbog pts i ppm

Ni u tim kategorijama šanse nemaš, evo večeras bez 3 jaka skorera imam da odmaknem u pts.

 

Za tebe će biti uspeh da odbraniš kategorije u kojima vodiš, tu mislim na stl/DD/ast, a možda i dreb, ako se Ejton bude junačio.

 

Ako ti večeras ne budu igrali Garland i Horford, gubiš duel 1/1.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

ne računamo na FT% ni protiv tebe niti protiv bilo koga ko se ne zove gggggggg ali pomaže da ubaci više poena zbog pts i ppm

 

Racunaj na ft% protiv mene 🙂

 

 

U ostalim vestima, moj pik druge runde i seste se takmice ko moze da ima gori procenat iz igre  - 3/17 i 4/19  🤣

 

Sto je najjace i dalje vodim u toj kategoriji, Manuovi i moji odlican cripple fight u sutiranju u prva 3 dana, cak i bacanja su bas uzasna obojici 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:
20 minutes ago, Dracarys said:
Teško po tebe u poslednjem kolu, jer ću tada imati centra vrednog prve dve runde (Sengun) i poor man Dončića (Gidi) i Grina na 20+ ppg.

I ja ću imati Hakeema u vidu Javale McGeea.

Quote

Alperen Sengun looked outstanding in a preseason start with 15 points, 12 rebounds, one assist, one steal and three blocks. 

Daniel Theis got the night off this evening, so the Rockets got the chance to experiment with Christian Wood alongside Sengun. Wood said after training camp that he expected to play more PF this season, and that was uncoincidentally right after reports came out about Sengun dominating practices. Even if he begins the season in a reserve role, it's just a matter of time before he's starting games.

Zna se ko će biti prvi centar. Sengun je neko koga statsi baš vole.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Magia said:

 

Racunaj na ft% protiv mene 🙂

 

 

U ostalim vestima, moj pik druge runde i seste se takmice ko moze da ima gori procenat iz igre  - 3/17 i 4/19  🤣

 

Sto je najjace i dalje vodim u toj kategoriji, Manuovi i moji odlican cripple fight u sutiranju u prva 3 dana, cak i bacanja su bas uzasna obojici 😄

 

 

Hteo sam bas da izprozivam Tatumovih i FVV-ovih kombinovanih 12/50 preksinoc ali sam skapirao da i nemam preterano razloga kada sam video tvoje. 

 

Klasican cripple fight u kategorijama vezanim za poene, dok si ti u ostalima malo iznad proseka lige, ja tu negde u proseku koliko vidim. Otvoreno je sve i dalje, ne predajem se. Treba izvuci sto je vise moguce u ovakvim nedeljama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Magia said:

 

Racunaj na ft% protiv mene 🙂

 

 

U ostalim vestima, moj pik druge runde i seste se takmice ko moze da ima gori procenat iz igre  - 3/17 i 4/19  🤣

 

Sto je najjace i dalje vodim u toj kategoriji, Manuovi i moji odlican cripple fight u sutiranju u prva 3 dana, cak i bacanja su bas uzasna obojici 😄

 

 

Moj 6-ti pik se jos uvek privikava na bostonsku 'ladnu klimu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Dies at the End said:

 

Moj 6-ti pik se jos uvek privikava na bostonsku 'ladnu klimu :wink2:

Dropuj Enesa

 

Matiću se isto nešto ne dropuje Begli. Sumnjam ja da će on uvrlo brzo biti trejdovan. Možda tamo od decembra, kada budu mogli da se trejduju i igrači koji su potpisali neki ugovor letos.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

Jbt Lonzo TD, Trent iskidao, Manuu se raspali FVV i Tatum i opet me dobija. Bas duboka i fina ekipa.

 

Za sad deluje da sam dosta bolje draftovao u srednjim rundama nego u pocetnim. Zaboravio sam koliko lose procente FVV ima, to mi se ne uklapa sa ostatkom ekipe.

Dostupan je za trejd ali ga necu dati ispod cene zbog pocetne dve lose utakmice, da se razumemo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...