Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

15 minutes ago, Dracarys said:

Analizirajući malo rostere, moram ti reći da ako od starta ne zapneš jako na FA, ogroman si kandidat za ispadanje.

 

ima 7 igrača koji će sigurno biti dobri u zadatoj ulozi  među njima lamelu koja će, očekujem, imati TDs tokom sezone a DDs sigurno

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Hoce li ta analiza rostera, topik umire od cekanja.

Možda bidne večeras.

7 minutes ago, oubrevo. said:

 

ima 7 igrača koji će sigurno biti dobri u zadatoj ulozi  među njima lamelu koja će, očekujem, imati TDs tokom sezone a DDs sigurno

Biće Bol sjajan, to nisam isključio, ali za sada mu je podrška vrlo slaba, plus za mene suviše visoko podignuti igrači (Beret, Jang, Furnije itd.) Takođe, ima dosta igrača koji su granični FA (Burks, Dejvis, Vilijams). Ako dođe i slučajno neka povreda i odsustvo na početku (mislim na igrače koji su uzeti visoko), biće Zorex u velikim problemima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, oubrevo. said:

 

ima 7 igrača koji će sigurno biti dobri u zadatoj ulozi  među njima lamelu koja će, očekujem, imati TDs tokom sezone a DDs sigurno

Nema DD bukve plus Donovan nije top 20 fantazi igrac.
Brat da je uzeo neku bukvu umesto Donovana imao bi Zorex sa cim da radi ovako je bas zajebano moze da prodje kao 3p.
npr Bam-Noel-Brook bi mogli da pokriju ako nista barem banane ovako bice zajebano

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nema DD bukve plus Donovan nije top 20 fantazi igrac.

 

to je već pitanje strategije koju ovde fura 70% ekipa. ja mislim da ovo može da se igra i bez DD bukvi sa cca 10pts per game, odnosno da skokove možeš naći i na drugim pozicijama a DD je ipak samo jedna kolona. ja npr držim do teze da je poene (sa visokim usageom koji obezbeđuje bar ponešto skokova, asistencija ukradenih / blokada) najteže naći nakon 4. runde. nije isto kada ti igrač donosi 20-25 poena ili 12-15. to su samo poeni ali i PPM, ponekad trice i ft%

 

mislim, legit je ta DD-centar potera*, samo kažem da nije jedini put ka sreći.

that being said, ne dopada mi se zorex-burazov roster ali ko ga šiša kad daje burazu da draftuje a i prošle sezone ga je malo ukopao draftom u startu.

 

*edit: i ja bih birao neke od tih DD-bukvi ali baš rano odu kod nas, greota mi je da ih uzimam u rundama gde još sve pršti od odličnih igrača

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, oubrevo. said:

that being said, ne dopada mi se zorex-burazov roster ali ko ga šiša kad daje burazu da draftuje a i prošle sezone ga je malo ukopao draftom u startu.

Normalno da ti se ne dopada kada je pola rotacije Niksa kod mene. 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

@Magia Pokusao sam kao malo da analiziram sta nas ocekuje ove nedelje i dosao do zakljucka da ne mogu nista da zakljucim. Glavni razlog je sto svoju ekipu ne mogu nikako da procenim. 

 

Imam dve utakmice vise ali ti to mozes da anuliras lagano sa FA koje ja najverovatnije necu uzimati ove nedelje osim ako Cunningham bude O i dobije znak. Trebalo bi da bude interesantno i neizvesno, sta ti mislis?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Nema DD bukve plus Donovan nije top 20 fantazi igrac.
Brat da je uzeo neku bukvu umesto Donovana imao bi Zorex sa cim da radi ovako je bas zajebano moze da prodje kao 3p.
npr Bam-Noel-Brook bi mogli da pokriju ako nista barem banane ovako bice zajebano

 

ja mogu videti kako adebayo na kraju bude imao 20+10 sezonu. red je da izdominira u regularnoj sezoni dok ova dvojica malo povuku rucnu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Analizirajući malo rostere, moram ti reći da ako od starta ne zapneš jako na FA, ogroman si kandidat za ispadanje.

 

I treba da ispadne kad je oniliko zapinjao poslednje kolo:classic_sleep:

 

Uini, jel ti se djasvi moja ekipa Rendl i Lamelo show. Cim je glavni Niks kod mene trebalo bi da se navija za mene :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

Uini, jel ti se djasvi moja ekipa Rendl i Lamelo show. Cim je glavni Niks kod mene trebalo bi da se navija za mene :classic_tongue:

 

pravo da ti kažem, sumljam da će biti na tih 40% za tri od prošle sezone ili blizu. takođe očekujem da ima daleko manje asistencija ove sezone. 

ali ja uvek potcenjujem randlea a regularna sezona je njegov forte.

 

lamelu od automobila sam i ja hteo ali je 25. pik bio slab za njega. mislim da će da odvali, samo malo brine durability, tj nepoznanica je. al' za koga danas u ligi možeš da znaš da će odigrati većinu tekmi. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manu said:

@Magia Pokusao sam kao malo da analiziram sta nas ocekuje ove nedelje i dosao do zakljucka da ne mogu nista da zakljucim. Glavni razlog je sto svoju ekipu ne mogu nikako da procenim. 

 

Imam dve utakmice vise ali ti to mozes da anuliras lagano sa FA koje ja najverovatnije necu uzimati ove nedelje osim ako Cunningham bude O i dobije znak. Trebalo bi da bude interesantno i neizvesno, sta ti mislis?


Ne verujem ni ja da cu menjati nesto, uzeh jutros Kennarda vise jer verujem u long term potencijal nego za ovu nedelju. 

Mislim i ja da ce biti neizvesno, smara me sto igram protiv tebe dok je Boucher jos uvek povredjen, pa ce ti i Achiuwa i Birch imati bolesne brojke 🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

 

kakva je ekipa, jel ima na b topiku da se vidi?

 

https://fantasy.espn.com/basketball/league?leagueId=181657  pa evo ti link lige pa razgledaj

Dejvis-Ejton-Kolins-Grant-Sruder-Bledso-SloMo-KoL Entoni-PatWill-Huerter-Bruce Brown-Wall (autopick, hteli smo Burksa, al smo se zajebali nesto) + Monk sad dodatak sad FA to smo mi

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

 

https://fantasy.espn.com/basketball/league?leagueId=181657  pa evo ti link lige pa razgledaj

Dejvis-Ejton-Kolins-Grant-Sruder-Bledso-SloMo-KoL Entoni-PatWill-Huerter-Bruce Brown-Wall (autopick, hteli smo Burksa, al smo se zajebali nesto) + Monk sad dodatak sad FA to smo mi

 

sviđa mi se iako nije moj neki okvirni pristup. sviđa mi se pre svega zato što je drugačija logika od opšteg pristupa draftu.

glavni su visoki ali nisu drvad. cela ekipa lovi stls, tu bi trebalo da ste jaki. bićete tanki u fg% i tricama ali ne može se imati sve

 

zanimljivo!

 

edit ni trice možda nisu hrđave

 

gde da gledam strimove delgado

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

trebalo bi da bude ovde --> https://nbastreams.fun/

gledaj la-gs pa mi prepricaj ujtru, odmorio sam 4 dana ali sutra sam od 9, nema teorije da pohvatam i sekunde

 

Zbog trica sam hteo Evana umesto Bledsoea u 6oj rundi, ali Maxa me preduhitrio (sve ostale runde smo zajedno doslo do zeljenog igraca osim na kraju kad smo se ubagovali ali to je i nebitno) --> upravo Evan bi mi bio taj glavni suter uz Huertera ali ostalo bismo kopali na FA (kao Monk sada) , ali ajde, probacemo da verujemo da Kouc Lu i od Erica moze da napravi pristojnog plejera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites




Ne verujem ni ja da cu menjati nesto, uzeh jutros Kennarda vise jer verujem u long term potencijal nego za ovu nedelju. 

Mislim i ja da ce biti neizvesno, smara me sto igram protiv tebe dok je Boucher jos uvek povredjen, pa ce ti i Achiuwa i Birch imati bolesne brojke [emoji846]


Al si izjinxovao za Bouchera bogami madjijo krenuo si jako u sezonu
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...