Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

22 hours ago, delgado said:

 

Ako mislis na mene, radio sam draft 😄   

Evo ga cimer, igra s Japancem ;D   

2-0, dovidjenja i prijatno

nadam se da ce nekad neke prepametne osobe imati sluha za tvoje fantazi-wise vizije u vidu ovih promena, Kajri Irving npr 😄 

 

Ostavite samo vi brata Kyrie-a za 3. rundu, pa ćete videti da li je prepametan ili ne.

Oh wait, pa ti ne igraš ovu ligu, šta uopšte tražiš na ovoj temi? 😮

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Itachi Uchiha said:

jesi tad digao Gasola? ne secam se vise

 

 

jok, pau gasola sam digao kada sam nakon pasivne coowner sezone otišao u b ligu svojevoljno. hteo sam mela ali mi je pau nešto stajao u queue prvi greškom. inače je pau bio te sezone neki top 20-30 igrač.  to je bilo pre cca 10 godina

 

onda sam se vratio u A, odigrao solidnu 1/4 finals sezonu i sledeće sezone dobijem taj 3-4. pik, bio sam srećan k'o kuče:

birao curryja sa te pozicije, nurkića u trećoj rundi, zajeb'o se sa batumom u drugoj koji je do tada bio borderline TD igrač. 

 

curry nešto sjebe ruku na par meseci, nurkić se povredi usred borbe za opstanak i tako. to je ujedno i poslednja sezona da sam napravio trejd. ima tome verovatno 5 godina, možda i više

edit

pau gasol pik ti je ista sezona koju ćemo pamtiti po kris kamanu u polufinalu. tj tićma pamti

 

 

hqdefault.jpg

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, oubrevo. said:

 

jok, pau gasola sam digao kada sam nakon pasivne coowner sezone otišao u b ligu svojevoljno. hteo sam mela ali mi je pau nešto stajao u queue prvi greškom. inače je pau bio te sezone neki top 20-30 igrač.  to je bilo pre cca 10 godina

 

onda sam se vratio u A, odigrao solidnu 1/4 finals sezonu i sledeće sezone dobijem taj 3-4. pik, bio sam srećan k'o kuče:

birao curryja sa te pozicije, nurkića u trećoj rundi, zajeb'o se sa batumom u drugoj koji je do tada bio borderline TD igrač. 

 

curry nešto sjebe ruku na par meseci, nurkić se povredi usred borbe za opstanak i tako. to je ujedno i poslednja sezona da sam napravio trejd. ima tome verovatno 5 godina, možda i više

edit

pau gasol pik ti je ista sezona koju ćemo pamtiti po kris kamanu u polufinalu. tj tićma pamti

 

 

hqdefault.jpg

ticma jos ima onu celavu glavu u snovima

 

kao juce da je bilo kaman redja DNP, ja ga kupim posle 2+1 utakmice jer ne postoji niko drugi a treba mi DD.

 

i kaman tabrica baca 28+17.

 

kako sam od matica napravio chokera for years to come. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Hteo si i da ga od chokera napravis sampionom sa onim Adams-Michel Donovan trejdom:s_d::classic_sleep:, al se isprecila koronka. Doduse isao bi na mene u 1/4 ko zna sta bi tu bilo, nakon sto sam ispampulecao sadasnjeg sampiona, i tada sa super timom prvog favorita, sa Boban Kovid 19 game.

 

Sto bi uini rekao :

 

hqdefault.jpg

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Hteo si i da ga od chokera napravis sampionom sa onim Adams-Michel Donovan trejdom:s_d::classic_sleep:, al se isprecila koronka. Doduse isao bi na mene u 1/4 ko zna sta bi tu bilo, nakon sto sam ispampulecao sadasnjeg sampiona, i tada sa super timom prvog favorita, sa Boban Kovid 19 game.

 

Sto bi uini rekao :

 

hqdefault.jpg

ti to proglasio sebi pobedu nad madjijom na osnovu toga sto si fazon u utorak/sredu vodio? 

 

isuse

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Za Isuse je bio taj trejd. Pa i tvoj drug Matic me je maltene proglasio pobednikom, i nije utorak/sredu, nego nakon srede/cetvrtka :s_d:To je bilo lepo vodjstvo protiv supertima. Jebeni Gober i kineski virus :classic_sleep:

Jeste sigurno dali smo ti titulu a vodio si jedva zbog DD Bobana.
Spasila vas korona te sezone, jedina sezone gde sam bio skoro pa skroz zdrav u PO
EDit: ipak kurac povredila se 1 i 2 opcija Detroita u vidu Ruze i Kenarda tako da ni tad nisam bio zdrav mora jos unazad jedna ili 2 godine

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Dies at the End said:

Niti znam gde je ko trade-ovan, niti tko je koga draftovao i zbog cega !!! 

 

Brt Zveki    @Zvezdinhosalji neke skripte 😴

 

  Kako je Japanac pukao , moracu da tražim novog spasioca u trade-ovima pred kraj sezone... naravno jos jednog pored Matica :classic_biggrin:

 

Upravo ih pravim kao i svake sezone  jedan dan pred draft na A4 listu za stampanje:default_coffee: Xpert mi kaze da ne overtinkujem:s_d:

 

Kad spomenu Japija, Lukaku94 nakon sto su ga izbacili u C ligu :s_d: :

 

Spoiler

 

 

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste sigurno dali smo ti titulu a vodio si jedva zbog DD Bobana.
Spasila vas korona te sezone, jedina sezone gde sam bio skoro pa skroz zdrav u PO

 

Bemu misa Maticu , cak i Maksa ima jedno finale, ej Maksa (ej Maksa) , i NBK se sad namece nakon proslogodisnjeg finala kao ozbiljan kontender, daj jednu sezonu jbt barem do finala. I nemoj da se samoubijes trejdovima ko prosle sezone. Valjda ti sluzi necemu taj glas razuma od coownera.

 

Cuj jedva vodio :classic_unsure: :classic_blink:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Upravo ih pravim kao i svake sezone  jedan dan pred draft na A4 listu za stampanje:default_coffee: Xpert mi kaze da ne overtinkujem:s_d:

 

Kad spomenu Japija, Lukaku94 nakon sto su ga izbacili u C ligu :s_d: :

 

  Hide contents

 

 

 

 

Samo ti posalji, ja ne koristim Skajp, necu nista pisem Expertu :classic_biggrin:

 

Pored pečenja,  vodim i kod bombasa u Dasnicu :whistling:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

još nisi vodio na pečenje? danas ti je poslednji dan, od ponedeljka se računa duplo jer je počela nova sezona

 

Kao ponudio se od srede, sad kad korona razbija onako slucajno :default_coffee: Kad se smiri malo korona pa onda moze to pecenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

još nisi vodio na pečenje? danas ti je poslednji dan, od ponedeljka se računa duplo jer je počela nova sezona

 

Ne moze Zveki, muči ga povišeni holesterol  kaže :classic_biggrin:

Just now, Zvezdinho said:

 

Kao ponudio se od srede, sad kad korona razbija onako slucajno :default_coffee: Kad se smiri malo korona pa onda moze to pecenje.

 

Jedino ako oces da dodjes na truli zapad da se svrckas malo 😛

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Dobro, mozes sa trulog zapada karticom da platis tu vecerinku koja ce da mi dodje na kucnu adresu:default_coffee: Docices  u Srbiju ponovo sledece godine.

 

Samo ti posalji... dogovoricemo se 😄

 

 Ali nemoj na Skajp , zaboravio sam šifru  ( ustvari ne znam ni da li ga imam instalirano na mob )  :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zvezdinho said:

Za Isuse je bio taj trejd. Pa i tvoj drug Matic me je maltene proglasio pobednikom, i nije utorak/sredu, nego nakon srede/cetvrtka :s_d:To je bilo lepo vodjstvo protiv supertima. Jebeni Gober i kineski virus :classic_sleep:

Bogami možda su čak i u petak utakmice odigrane, ako ne grešim.

Znam da si bio u ekstazi zbog velike prednosti, a Mađija se već predao.

11 hours ago, oubrevo. said:

ja sam poslednje tri sezone stalno oko 10-15, jednom sam imao u zivotu treci ili cetvrti pik i tada sam ispao u b ligu : i

Vala i ja se nadam jednom top 3 piku konačno. 

Jedne sezone sam imao polomljenog Russ-a, znači sigurno nije bio top 5 pik, ne sećam se koji tačno.

Ostalo sve 13-17 (najgore moguće) i jedne godine 19. mislim, kad sam Collins-a uzeo.

Ne bi bilo loše da mi Konjušar padne ruku ove sezone, da batalite nakon 3 kola dominacije. :kece:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...