Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

On 9/26/2021 at 11:27 PM, LayupFromTheMidget said:

Ostali su jos Zorex, Bora i Dovla da potvrde ucesce.
Da se glasa za IR i to bi bilo to ?

Neka moderatori metnu poll, a ostala dvojica kada stignu, ako hoće, neka glasaju.

 

Ko je igrao prošle sezone, mogao je da vidi da je IR bio dosta važan, a biće i ove, jer bar petnaestak važnih igrača je sada povređeno, što je najviše otkad ja igram ovaj fantazi. Moraće odmah da se meće na IR nakon urađenog drafta.

 

Takođe će sigurno još neko da se skrši za vreme ovih priprema kao što obično biva, a tu je i faktor nevakcinacije, ne zna se šta će se sa istim igračima raditi. Da li će zauzimati mesto u postavi ili ide na IR. Zaista mnogo pitanja ima i kako vreme ide mislim da bi bilo veoma dobro da ostane na 4 IR-a.

Link to comment
Share on other sites

Eve me momci!

Nema me na forumu.. verovatno me nikad neće ni biti.. ali sam zato tu za fantazi 😄

 

Spremam se na život bez Luke.. moram naći dostojnu zamenu. 😐

Ulazak u Plej-of se ne dovodi u pitanje, a za nešto bolje od 3. mesta ćemo videti. Mora malo i sreća da nas pogleda 😎

 

Nego... Ja sam za 4IR samo zbog i dalje aktuelne covid situacije. Da su normalni uslovi, 3IR bi bili idealni.

 

Toliko od mene.. pozz do drafta..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, John Dies at the End said:

 

mala ispravka Zems :whistling:

 

Ti da imas i malo samopostovanja ne bi smeo da se javis dok ne ispunis fantazi plej out opkladu :classic_tongue:, vecerinku u pecenjari ili restoranu, naravno cekas da bude 10 000 zarazenih po danu :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ti da imas i malo samopostovanja ne bi smeo da se javis dok ne ispunis fantazi plej out opkladu :classic_tongue:, vecerinku u pecenjari ili restoranu, naravno cekas da bude 10 000 zarazenih po danu :lol_2:

 

Ne troluj temu ... I,  sta ces ti uopšte na ovoj temi.

 

Zveki, druga doza je primljena, pretekao sam :classic_biggrin: , spremaj se za pečenje..  vrlo brzo :classic_biggrin:

 

Ako nekog zanima moje misljenje, ja sam za 4, eventualno 3 IR slot. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Dies at the End said:

 

 

 :classic_biggrin: , spremaj se za pečenje..  vrlo brzo :classic_biggrin:

 

za dva, najdalje tri meseca

 

http://ocdn.eu/images/pulscms/OTg7MDA_/8ed7c565641ae1fd34b3f56b74e3a6b7.jpeg

 

@Zvezdinho, kad stigne to mitsko pechenje, naruci brate 7 kila, do 12, neka ti lepo zapakuju da poneses pa ubaci u kupus. ko zna kad ce opet ako padne neka opklada u medjuvremenu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1. Da se pređe sa usranog ESPN-a na Yahoo (ovo obavezno, razloga je mali milion).

2. Da se ubaci zaključavanje FA dok traju utakmice, da bi waiver imao bilo kakvog smisla. Ovako ovi no-lifer-i pokupe sve, dok pošten narod spava.

3. Nisam izričito protiv menjanja kategorija, ali nikako da se ubacuju jebeni 3P%. Šta, treba da držim nekog Tony Snell-a u ekipi zbog toga? Fuck that.

4. Da se reši ovo pitanje učesnika i da se reguliše pravilnim po tom pitanju (a Ratzen-a ću lično kontaktirati, to je čovek na mestu i sigurno neće praviti problem svima.

 

Za kraj, da se izbaci administrativnim putem, najveća sisurina koja je igrala ovu ligu - lažni Grof, poznat takođe kao i Drakče.

 

P.S. Duvaj ga Zvezdani za one prozivke.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

P.S. Duvaj ga Zvezdani za one prozivke.

 

:classic_sad:

 

Koje prozivke Borivoje ??? Samo sam se nadovezao na gggg post/prozivku, a prozivali smo Drakcheta:ss: I sta te je Drakche najedio, jes zna da bude dosadan neki put tipa gif iz spojlera,

 

Spoiler

giphy-downsized-large.gif

 

Takodje stalno izigrava delgijevog bota, al nije bas za to da se toliko vredja i da se izbaca iz lige bez ikakvog razloga.

Link to comment
Share on other sites

Stavio si me sa njim u isti koš, kud' ćeš veće uvrede u toga.

 

A ne volim ga jer se non-stop kurči bez pokrića i podsmeva se kao nešto drugima, a plakao je ovde kako neće više da igra kad je delovalo da ispada.

Samo je uz pomoć neviđene sreće uspeo da ostane, što je nekoliko ljudi ovde pomenulo. Čim je video da opstaje, okrenuo je ploču i nastavio po starom.

E zato je neviđena sisa.

 

A kad se samo setim kako me pitao za savete, tipa "da uzmem Gortat-a u 5. rundi?" u onoj poslednjoj sezoni njegovoj, a posle kaže kako je hteo u 4. kad sam mu rekao da tog ni na FA neće niko pogledati :lol:

Link to comment
Share on other sites

lol, Boro govori o sreći. Ja ću ti reći nešto o sreći. Sreća je kada ja uzmem Holmsa sa vejvera i dropujem u 1:01 ne videh kako će da odigra utakmicu, a ti ga digneš sa vejvera i to ti obezbedi opstanak i onda nastaviš da prdiš kako samo to tebi može da se desi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...