Jump to content

Filmska revija


Drug Crni

Recommended Posts

Bogami izgleda da je žestoko puklo između Warner-a i DC-a posle otkazivanja Batgirl filma. Naime, sve je počelo sa obajvom da je posle svih akvizicija WB-Discovery nekoliko milijardi u gubitku, pa su počeli da režu troškove. Testno prikazivanje Batgirl filma nije prošlo dobro, pa je predsednik Warner-a odlučio da otkaže film i da radije ima povraćaj na ime poreza, nego da ide na film koji će ići direktno na streaming platformu. Predsenik DC-a je zato bio na ivici da podnese ostavku.

Druga vest je da Elvis neće takođe stići na HBO Max kako je planirano (45 dana od premijere), nego će prvo ići na VOD servis, pa tek onda...jednom. 

Dakle, posle Netflixa i HBO Max će ući u problem. Šta će biti sa Disney Plus videćemo 😊.

Link to comment
Share on other sites

Dosta pohvala na racun Predator: Prey filma..navodno je najblizi originalu po kvalitetu..e,sad kad smo kod originala - da li ste znali da je bice (predatora) zapravo trebao da igra Jean-Claude Van Damme?
Medjutim,veliki je problem bio dizajn kostima i od te ideje se odustalo..

1070113832471857892_mq.jpg?v=61e6ff4d

Deluje da je odluka bila ispravna :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

River Phoenix,talentovani glumac i veliki drugar Anthony Kiedisa i Flea iz RHCP (kome su posvetili stih iz pesme Give It Away - "there's a River born to be giver) umro je od predoziranja ispred jednog losandjeleskog kluba,1993.godine,u dobi od samo 23,godine.

Ova slika je iz 1990.

Ei83zVjXkAAUxBN?format=jpg&name=medium

River na ramenima drzi svog mladjeg brata, Joaquina Phoenixa.

Edited by Drug Crni
  • Like 2
  • Love 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ja uvek to koristim kao argument kad neko počne da kuka kako je nepotrebno praviti rimejk bilo čega :classic_biggrin:

Mada, ako bismo cepidlačili, ne znam ni može li se ekranizacija književnog predloška nazvati rimejkom, jedino ako autori filma odluče da baš neće da čitaju knjigu nego se oslone isključivo prethodne verzije filma. Mislim, ne priča se često o rimejku Ane Karenjine ili Ubistva u Orijent ekspresu, bar ja nisam čula takve fornulacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ja uvek to koristim kao argument kad neko počne da kuka kako je nepotrebno praviti rimejk bilo čega :classic_biggrin:

Mada, ako bismo cepidlačili, ne znam ni može li se ekranizacija književnog predloška nazvati rimejkom, jedino ako autori filma odluče da baš neće da čitaju knjigu nego se oslone isključivo prethodne verzije filma. Mislim, ne priča se često o rimejku Ane Karenjine ili Ubistva u Orijent ekspresu, bar ja nisam čula takve fornulacije.

Možda su neke starije generacije i ovaj iz 59. karakterisale kao pokušaj  : )

Link to comment
Share on other sites

Pa ne verujem da je neko mislio da je nema verzija bolja od lepe, nove i šarene :classic_biggrin:

Inače pre te ima i ova ako nekog zanima, mislim da je to prva:

 

 

 

Čak sam negde davno čitala da su pre filma imali i pozorišnu verziju sa sve trkom dvokolica na sceni, da mi je znati kako je to izgledalo :smiley33:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, alcesta said:

Pa ne verujem da je neko mislio da je nema verzija bolja od lepe, nove i šarene :classic_biggrin:

Inače pre te ima i ova ako nekog zanima, mislim da je to prva:

 

 

 

Čak sam negde davno čitala da su pre filma imali i pozorišnu verziju sa sve trkom dvokolica na sceni, da mi je znati kako je to izgledalo :smiley33:

 

Čitao sam o tome, imali su pokretnu traku na sceni po kojoj su trčali konji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...