Jump to content

F1 fantazi menadžer


Romantik

Recommended Posts

Ovaj oficijalni fantazi me izludjuje sve vise i vise.

Pored vec pominjane lutrije sa odustajanjima ima i to da dozvoljavaju 3 tima a koliko vidim samo jedan mi se racuna za generalni plasman.

U toj zbrci ja iskoristim onog dzokera ega driver zarad trostrukog bodovanja ovde na Hamiltona, kad sad vidim da to nije u ovom forumskom timu :frusty:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da se malo pohvalim dok mogu 😎

Ovaj oficijalni sem sto ima ocajno bodovanje jos i gora im je aplikacija, pa je do prikaza tabele, tj poretka doci pravi posao, umesto da stoji kao najbitnija informacija na glavnoj strani. Elem, pored nase lige trenutno sam prvi i u Srbiji (1.400 igraca) a solidan 225 u generalnom (od preko 480 hiljada), medjutim ja sam mog mega vozaca potrosio jos u Madjarskoj pa cu nadalje samo lagano tonuti.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Romantik said:

Da se malo pohvalim dok mogu 😎

Ovaj oficijalni sem sto ima ocajno bodovanje jos i gora im je aplikacija, pa je do prikaza tabele, tj poretka doci pravi posao, umesto da stoji kao najbitnija informacija na glavnoj strani. Elem, pored nase lige trenutno sam prvi i u Srbiji (1.400 igraca) a solidan 225 u generalnom (od preko 480 hiljada), medjutim ja sam mog mega vozaca potrosio jos u Madjarskoj pa cu nadalje samo lagano tonuti.

 

Vratite Romantiku sifru, Kad ja podjoh mu je hakovao nalog:s_d:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Napravio sam ligu za novu sezonu ( kad sve ostale mrzi  ), upadajte, moze da se upada do sutra , tj subotu  do pocetka kvalifikacija do 16:00 ako se ne varam. Neka stoji malo na glavnom forumu da ljudi vide temu, pa kasnije prebacite u podforum za F1 igre.

 

https://fantasy.formula1.com/

 

Liga: 

Vox 92 F1 Fantasy League

 

Code :

 

8e24d9876a

 

https://fantasy.formula1.com/leagues

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...