Jump to content

Kako ste dali nick svom profilu na forumu 😁


BojanaCZV

Recommended Posts

38 minutes ago, Sector said:

Ja imam problem sto povezujem avatare sa identitetom forumasa. 

 

Npr siguran sam da su uini, chaos i francis crnci u real lifeu. A kad bih sreo na ulici Jacka Nicholsona reko bih mu dje si realni. 

 

Ja sam se nadala da je osoba iza nicka Francis stvarno žena i onda bila u fazonu oopsie...

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BojanaCZV said:

Pa ovo me je uvek zanimalo 😁

 

Obzirom da nam dolazi luda i brza sezona, za oba kluba i da nam tenzija sleduje, mozda ne bi bilo lose pored kafane imati i ovako neku temu, cisto da se smire strasti, ukoliko to uopste bude moguce 😁

 

Elem, moje ime, zamislite nije Bojana, niti imam drugaricu Bojanu, ali sam se jednom prilikom nalazila na mestu, gde nije trebalo da se zna cija sam sestra 😄

 

To bese pre vise od 10 godina, iako smo bili koncentrisani izuzetno, nismo imali spremno lazno ime, i kada su me u tom rudniku, pitali kako se zovem, moj tadasnji decko, sada vec muz i ja smo se skroz zbunili i cutali smo, pa tako sigurno 30 sekundi, i onda je on lupio Bojana 😄

 

Nikada ga nisam pitala ko je ta Bojana i da li je postojala, mada me je zanimalo, iskrena da budem, ali se iskreno nadam da nisam ime dala po njoj 😄

 

Eto, to je moja prica 🤗

Pa ti nisi Jakovljevic...

 

Betolingar brzi😆

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...