Jump to content

Kako ste dali nick svom profilu na forumu 😁


BojanaCZV

Recommended Posts

Pa ovo me je uvek zanimalo 😁

 

Obzirom da nam dolazi luda i brza sezona, za oba kluba i da nam tenzija sleduje, mozda ne bi bilo lose pored kafane imati i ovako neku temu, cisto da se smire strasti, ukoliko to uopste bude moguce 😁

 

Elem, moje ime, zamislite nije Bojana, niti imam drugaricu Bojanu, ali sam se jednom prilikom nalazila na mestu, gde nije trebalo da se zna cija sam sestra 😄

 

To bese pre vise od 10 godina, iako smo bili koncentrisani izuzetno, nismo imali spremno lazno ime, i kada su me u tom rudniku, pitali kako se zovem, moj tadasnji decko, sada vec muz i ja smo se skroz zbunili i cutali smo, pa tako sigurno 30 sekundi, i onda je on lupio Bojana 😄

 

Nikada ga nisam pitala ko je ta Bojana i da li je postojala, mada me je zanimalo, iskrena da budem, ali se iskreno nadam da nisam ime dala po njoj 😄

 

Eto, to je moja prica 🤗

Edited by BojanaCZV
  • Like 8
  • Ha-ha 14
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, oubrevo. said:

po closeupu kose kelly oubre jra na avataru a kao odgovor na pitanje "cije ti je ovo na avataru?" 

Znas da sam guglao jednom da li ista jebeno znaci Oubrevo? 😄 Kosjan Willavic- jer je Vili iz zajebancije stavio takvo ime i prezime na nekoj drustvenoj mrezi kad je dolazio u Srb da se kao prilagodi, a ja sam ga mnogo gotivio i pre dolaska u CZ

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Elem, moje ime, zamislite nije Bojana

Je l' to znači da ni drugi deo nika nema veze s tobom? :classic_biggrin:

 

Ili bi trebalo da se nazoveš "nisamBojanaCZV". 

 

Štosmene tiče, ime je dobro poznato, a uglavnom ali ne obavezno sam ga koristio na par foruma ili kod ostavljanja komentara na portalima. Idol i inspiracija iz mladih dana, ne samo zbog košarkaškog umeća nego i zbog životne priče i "nema predaje" stava.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam do sada bio:

 

1. Ludi Radonja

2. Salko Dinamitas

3. Butcher of Loverne

4. Prijatelj Mitar (vol 1)

5. Duh koji lebdi

6. Ruby Rhod koji lebdi

7. Antizemljaš koji lebdi

8. Prijatelj Mitar (vol 2)

 

Svi nickovi su kao moja deca, ali Prijatelj Mitar mi je ipak omiljeni. Miks ogrubelog srpskog domacina i negativca iz spageti vesterna iz kog isijava macizam, uvek prek na jeziku i spreman da potegne kratez na svakoga ko mu preore medjak. Fockin' legend, if you ask me.

  • Like 8
  • Love 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Valjda smo dobrodošli da kažemo svoje i mi koji nemamo veze s ta dva vaša kluba, bar ne emotivne. 😄 

 

Ja sam bila jako kreativna, dala sam sebi nick po omiljenom košarkašu, odnosno jednom od njegovih nadimaka. To mi je prvo palo na pamet jer sam došla na forum prvenstveno zbog košarke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Bio si golman nemačke reprezentacije? :classic_ohmy::s_d:

da bar 🙂. bio sam prvoligaški golman u Sloveniji i suigrač nekih poznatih slovenskih reprezentativaca a među ostalima i našeg bivšeg igrača Ačimovića i trenera Stojanovića koji nam je donio titulu prije sad već nekih 6,7 godina.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

da bar 🙂. bio sam prvoligaški golman u Sloveniji i suigrač nekih poznatih slovenskih reprezentativaca a među ostalima i našeg bivšeg igrača Ačimovića i trenera Stojanovića koji nam je donio titulu prije sad već nekih 6,7 godina.

 

 

Rispekt, matori, ozbiljna referenca. Šta je golmana na forumu, starom i novom, ti, perkos, bio je i Janne ako se ne varam. Sad znamo koga da cimamo kad su goše u pitanju. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Rispekt, matori, ozbiljna referenca. Šta je golmana na forumu, starom i novom, ti, perkos, bio je i Janne ako se ne varam. Sad znamo koga da cimamo kad su goše u pitanju. 🙂

Slobodno 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...