Jump to content

KK Partizan 2021/22 - After Dark - Live


Cooper

Recommended Posts

32 minutes ago, realno *w said:

 

Sad bi Uini rekao da džinksuješ...

 

Primetio sam tendenciju daunplejovanja ociglednih nedostatnosti ovog rostera, samo na racun toga sto se ocukala banka za 2 igraca. Do sada je ovaj tim sve samo ne izbalansiran. Mozda je ovaj horor od rotacije na trojci, odsustvo petice i kriminal u skoku (koji ni 101% spreman Mozzy nece popraviti jer mu je to od prvog dana prakticno jedini element defanzive koji ne prati ostale i ne moze se nazvati ni prosecnim) moguce pokriti sa Punterovih 30ppg i Ledayovim td prosekom, ko zna. Meni deluje bas ono verovatno, da ne kazem izvesno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Da, a u Evrokupu nas čeka Nimburg, Ostende i Avtodor Saratov. 

 

 

 

jel' ja sad treba da kažem da vas ne čeka ni 20x fenerbahčea ili bi to bio overkill od odgovora?

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Koji f4, pa ovo sto se zove Fener i sto je igralo vcrs protiv nas nije ni podrumcina EL...

 

tipa, sedmi tim jadranske lige

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

 

jel' ja sad treba da kažem da vas ne čeka ni 20x fenerbahčea ili bi to bio overkill od odgovora?

 

tipa, sedmi tim jadranske lige

 

Uini, sprdala se sa nama treće postava Fenera i pobedila nas 30 razlike. Da je ostavio Veselog i Nanda po 25 minuta, bilo bi 45 razlike. A i igrali su bez Gudurića i Bukera.

 

Ne čeka nas 20 Fenera, ali u polufinalu neće biti ekipe koje su 30 razlike slabije od kraja klupe Fenera. 

 

Niti mislim da je Zvezda u ABA ekipa koja može u tu priču. Juče 30 razlike protiv Paoa, danas okretanje Bajerna. U ovom trenutku 2 nivoa iznad ovog smeća od igre.

 

Naravno, uvek možemo da se uzdamo u napredak u toku sezone, naročito kada su Zagorac, Dangubić, Miletić i ostali u pitanju. Samo što nisu.

Link to comment
Share on other sites

najjače mi je ovo merenje snage rostera u pripremnom periodu kao referenca za polufinale eurocupa. dotle ko živ, ko mrtav.

realni, znam da ti razumeš bolje basket od ovoga, nemojmo zarad jinxa i tih zvezda - partizan siromaštva furati te logike. 

 

mislim, možda i mojmo ali meni je tarme bezveze to

Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

najjače mi je ovo merenje snage rostera u pripremnom periodu kao referenca za polufinale eurocupa. dotle ko živ, ko mrtav.

realni, znam da ti razumeš bolje basket od ovoga, nemojmo zarad jinxa i tih zvezda - partizan siromaštva furati te logike. 

 

mislim, možda i mojmo ali meni je tarme bezveze to

 

Koji crni jinx. Ovo mi je bio utisak na prvo gledanje i samo se pojačava svakom novom tekmom. Čak i pre gledanja uopšte sam rekao da mi nije jasan naš plejmejkerski par.

 

Ok, pripreme su, ali treba da me teši da mogućnost da će ipak u toku sezone Mur postati plej, što nije bio nikad u životu, da će Zagorac odigrati dobro nakon 4 godine "traženja sebe" i neigranja ničega. Da će Dangubić da nađe sebi neko mesto, Miletić isto i slično. 

 

Meni bi sve bilo mnogo jasnije da imamo ekipu za dobru defanzivu, pa da kažeš da ćemo se poklati, u napadu ova dvojica šta urade. A ono defanzivni krater do kratera.

Link to comment
Share on other sites

@realno *w

pa vidi, uvek može da se postuje worst case scenario, to je win-win situacija; ako ode sve u tri lepe, esam vam rek'o. ako ne ode, onda je željko mađija (kao i dule, radonja, rob pelinka)

 

ja volim da vidim kako tim raste kroz par meseci, ovo je, valjda je svima jasno nov sastav, koji pri tome nije ni odigrao puno tekmi ili niti jednu u punom ..sastavu. nema potrebe za bedakom ali uvek ga je lako umetnuti u narativ.

 

partizan ima fore da sagradi neku logiku igre, ispravi aktuelne greške, kao uostalom i svaki tim u evropi 15ak ili više dana pre prve bitne tekme

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...