Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Nema sanse, Totenhem visi i za top 6, realno gledano, nece potrositi pare od Kejna, tim je prilicno prosecan. Ovo danas je vise posledica Sitijeve bezidejnosti nego neke ne znam kakve igre Totenhema. Da ne pricamo sto ce NES da se zlopati sa slabijim timovima i da prosipa bodove. Ovako protiv jacih blok i kontra, pa ako prodje prodje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/14/2021 at 9:57 PM, Markoss said:

 

 

@BattleBendersta ti ocekujes od Sancha? Kakav ti je? Ja ga nisam nesto pomno pratio, ali nije me impresionirao ono sto sam gledao za Dortmund. Odnosno nisam u fazonu da je WC talenat, mada mozda gresim, jer pricam o uzorku od pet utakmica recimo. 

Očekujem da nam zakrpi ogromnu rupu, ne samo zbog pozicije nego zbog toga što nama u poslednjoj trećini nekad treba baller. 
Kad kažem baller, nego ko će 1v1 da reši nešto, da bude spretan u gužvi, da sa loptom bude neko je spretan i napravi spretan napad.
Rashford je brz, odličan igrač, radnik itd itd, ali dosta izmehanizovan igrač. Bruno je više snalažljiv u prostoru+ zna da šutne lopta i da je centrira, nema on nikakav 1v1 i slično. Treba nam tu jedna fluidna mačka od igrača, još da to moze da radi i po desnoj strani...

Inače na Sancha gledam kao na trećeg po talentu od Engleza.
1. Foden
2. Greenwood
3. Sancho
4. Saka i ostali

Samo što iako po potencijalu nije ispred Fodena i Greenwood-a, ne znači da će pomenuta dvojica biti bolji igrači od njega. I naravno, Sancho je već sad bolji igrač od njih.

Treba uzeti u obzir da je dovodjenje njega konceptualna stvar, stvaranje generacije, gde bi on tu bio sa Rashford-om sa kojim ne samo da je igrački komplementaran nego su i insant postali mnogo dobri drugari, motivišu se itd itd.
Obojica Englezi, a siguran da sam da u klubu postoji strategija da se strateški razvijamo tako da igračke osovine budu domaći igrači.
Jer to je Unitedu dalo najviše rezultata.

______________________________________

Osvrnuo bih se i na Grealisha.
Jack je u City doveden ne samo zato što je mnogo dobar fudbal. On je strateški doveden isto zbog reputacije kluba. City je klub koji već godinama OZBILJNO vodi racuna o tome kakav ce imidz da se stvori. Istina je da to rade dosta veštački, pa npr. postoje priče da se plaćaju mediji da se City ne kritikuje/pljuje itd itd. Što je tačno, City je ubedljivo najviše zaštićen od agendi. To odgovorno tvrdim, počevši od twitter istupanja novinara i medija (što je mozda glavna platforma za stvaranje public image u svetu fudbala trenutno).
Sa Jack-om oni su doveli igrača koji je nekakva nova SEDMICA, nekakav Beckham vibe, nema duge rukave ali zato ima spuštene štucne, staviće rajf, ima dopadljivu tehniku, postalo je globalno dopadliv u poslednjih 12 meseci.
Nije tih 100 miliona samo za igrača koji ima opasne fudbalske kvalitete.
Kupuje se tu i neka aura, barem to planiraju u žele.


I da, postoje malo čudno koliko se slažem u poslednje vreme sa @McLeod-om.
Ovo je incidentan poraz City-a, a ujedno i incidentna pobeda Tottenham-a. Sa stranje sistematike na terenu. Plus dodaj tu, verovatno veliku motivisanost Tottenhama zbog cele priče sa Kane-om, nekakav inat i prema City-u, i prema samom Kane-u.
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni se ipak dopala ova organizovanost Sparsa. Nuno Espirito Santo je u Vulverhemptonu izgradio prepoznatljiv sistem igre, definitivno čovjek zna šta radi. Nema Totenhem generalno veliki plafon, ali mogu da budu neka bolja verzija Vukova, imaju svakako više materijala. Za koliko je to dovoljno ne znam, ali bitno je da izgrade neki identitet.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

Pobeda Spursa jeste iznenadjenje, ali Neto je odlican trener i on je sa prosecnim timom kao sto su Wolfs imao dobre rezultate. Nece sigurno biti u trci za LS ali bi mogli da doguraju do prvih 6.

Nekada je problem kada imas previse dobrih igraca, pa ne mozes da sastavis tih idealnih 11 jer moras da dajes sansu i drugima. To je problem koji su Emery ali i Tuchel imali u PSG, a sada ga ima i Pep u City-ju. Bukvalno svaki igrac na klupi je mogao da bude i u starnih 11.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:

Gary je takodje sramotan sa odbrana Kejna iz intervjua u intervju, kao da mu je sin.

Neverovatna je kampanja oko Kejna, najzad da neko kaze nesto u zivom programu protiv golden boy-a. 

Imao je opaku svadju pre neki dan sa McKola-om (famous navijace Uniteda) gde bio bas prick.
Bas oko Kane-a su se pokacili u emisiji. Gary je cak rekao da je Kane bio SAINT.

Gary ima neku glupu nadu da ce Kane mozda doci u United, i ne zeli da posle ispadne da ga je pljuvao, pritom da mu se dodatno uslihta.
Glupost. Plus ima agendu za engleske igrace. To je njegov window gde istrese bias.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BattleBender said:

Imao je opaku svadju pre neki dan sa McKola-om (famous navijace Uniteda) gde bio bas prick.
Bas oko Kane-a su se pokacili u emisiji. Gary je cak rekao da je Kane bio SAINT.

Gary ima neku glupu nadu da ce Kane mozda doci u United, i ne zeli da posle ispadne da ga je pljuvao, pritom da mu se dodatno uslihta.
Glupost. Plus ima agendu za engleske igrace. To je njegov window gde istrese bias.
 

 

Jeste, gledao sam ih bas u Overlap-u gde su bili fazon svi PL navijaci [bio i taj McKola] a od pundita gostovali Gary, Roy i Carra i jedna od tema je bio bas Kane.

Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2021 at 7:26 PM, Darth Steva said:

Dobri Spursi, Nuno ce lepo to da poslozi... jos samo da se otarase kancerogene legende i da pametno uloze te pare.

 

 Sve vise idem na ovom misljenju, Kejn koliko god da je mocan igrac, najbolji rez. su napravili bez njega kad se povredio i prosli su i Ajax i City na neverovatan nacin... Kane se vratio za finale i nije nista odigrao. U sezoni im je svakako gubitak, u turnirskim takmicenjima su gurali bolje bez njega, ali ako dovedu Lautara i Milenkovica umesto njega, Nuno ce svakako znati da iskoristi potencijal u Sonu i Mauri, a Dele Ali je konacno spreman da izdivlja sezonu nakon sto ga je Murinjo unistio, kakva je to stetocina jebena, samo dalje od premijer lige molicu.

 

   Nisam jos odlucio da li mi je City ili Tott tim no1 ove sezone, ako Kane predje u City, mozda cu malo vise naginjati Gradjanima, ali i Tottenham sa refreshovanim timom i veoma dobrim Nunnom mi se prilicno svidja.

Link to comment
Share on other sites

Jota je savršeno legao Liverpulu, pravi dodatak poznatom triu u napadu. Može da igra na svakoj poziciji u napadu, odlično se kreće, nezgodan je dribler, sa 170cm ima vrhunsku igru glavom. Dobra je i stvar što nije neka zvijezda, prihvatiće svaku ulogu, lakše će se uklopiti takav igrač u većini slučajeva.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...