Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Tim igracima koje si pobrojao su godine nebitne, klasicni potrosni fizikalci, kicma ekipe stari, a ni Zaha vise nije poletarac. Brajton na papiru nije los ali nije bio ni Bornmut pre sezone kad je ispao. Kao ni Votford malo posle toga. Slazem se za Lids, ali verujem da posle godina tavorenja i ipak solidnog prelaska na PL nece sve srusiti tako brzo.

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta kandidata za ispadanje. Everton je jedan od njih, prilicno truo tim, trener jos gori. Southampton i Leeds su prilicno slabi, Vila jos nema zamenu za Grilisa. Od novajlija, Fulam mi deluje da ce se brzo vratiti nazad.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mr clutch said:

Možda @Sjećaš li se Rum kasato ima volju da otvori temu, jer na početku svake sezone ima neki intro sa svojom analizom i pogledom na trenutna i buduća dešavanja u PL. 

 

 

Razmišljao sam da otvorim i ove sezone. Hvala ti što si me ohrabrio. Ako je u petak prva utakmica, mogla bi tema u četvrtak da bude otvorena. Biće najava za svaku ekipu.

  • Like 6
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Celsi je prosle sezone pao povredom Cilvela, a cim jure sad ovog verovatno misle da ne moze da igra na proslosezonskom nivou.

Siti je hteo da ga kupi samo iz besa. Onolike defanzivce si kupio, onoliko ih platio, imas najboljeg levog beka u ligi, Akea koji isto moze tu da igra i dobro je placen, ali Kukurela je karika koja fali za LS.

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da City nije ni bio pretjerano zainteresovan za Cucurellu. Odredili su taj neki budzet za njegov transfer pa ako prodje a ocigledno da Brighton nije htio ni da cuje za tu ponudu City-ja.

 

Mozda ce ga Tuchel najvise koristiti na poziciji wing backa u formaciji sa tri centralna beka.

 

Inace, hoce li se otvarati tema za PL 22/23?

Edited by OgX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kukurelja je tehnicki konvertovano krilo u wing backa. Nesto tipa Kostic. Moze on da igra i klasicnog levog beka, ali to je tip Alonsa. Iskreno ne znam sta ce on Celsiju, ne verujem da ce biti los, ali nema mi neke logike, plus za ovolike pare. Jedino ako planiraju da bude Alonso umesto Alonsa, samo manji zunzar i konstantniji, a Alonsa da liferuju.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...