Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Hahaha hvala, tebe je Arsenal bas dugo "zuljao" cim se ovoliko lozis na svaki nas neuspeh. I Delgado je tu negde...

Doduse bolje je i u tu le nego na sumnjive penale u LS...
Svakako igrom nismo zasluzili pobedu veceras

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Auuu, jos i pobeda mocnog Njukasla.

Ekipa koja je ostala neporazena protiv Liverpula i Sitija i koja je iznela ukupno 8 bodova iz dva dvomeca svakako zasluzuje da se nadmece u ligi sampiona sa najboljim timovima.

Ostao je jos jedan korak, a to je uzeti bod Noricu, koji igra skroz rastereceno! Nece biti lako! A i tada preti opasnost da Arsenal dobije Everton 12-0 i da ispusimo na gol razliku ..

Tanananana liga sampiona... :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helmet said:

Hahaha hvala, tebe je Arsenal bas dugo "zuljao" cim se ovoliko lozis na svaki nas neuspeh. I Delgado je tu negde...

Doduse bolje je i u tu le nego na sumnjive penale u LS...
Svakako igrom nismo zasluzili pobedu veceras

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Jbg, propade projekat ruskog oligarha, pa se polako sprema za transfer u neki Liverpul ili mozda Mancester Siti.

 

Sto se tice utakmice, sramotna partija, no, mozda i ocekivano da mlad tim ne uspe bas tri puta u sezoni da se digne posle teskih poraza, pogotovo kad je prethodni bio ekvivalent oruzane pljacke.

 

No, kao sto sam rekao prosle nedelje, ako se ne dobiju ove dve utakmice, ne treba ni da se ide u LS. As simple as that.

 

Jos ostaje da se isprati koliko je i Totenhem jadan i ima li poetske pravde za kraj sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rispekt za Klopa, nisam verovao da ce napraviti 9 izmena (samo Ali i Konate pocinju). Ocekivao sam 6/7 izmena ali ovo je jos bolje, sanse za PL se svakako mere u promilima i ne trebaju nam glupe povrede sada… prioriteti su svima jasni.
Inace, i ovaj tim je vise nego sposoban da dobije mec veceras pogotovo sto su na klupi Tiago/Naby/Divock/Diaz tako da moze pred kraj da se pojuri gol u slucaju nepovoljnog rezultata.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, McLeod said:

 

Jos ostaje da se isprati koliko je i Totenhem jadan i ima li poetske pravde za kraj sezone.

 

Jedina poetska pravda nakon onog sramnog odlaganja utakmice protiv Sparsa u januaru je da završite iza njih na tabeli. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Liverpul, zasluzuje ovo da udje u foto-finis, bez zezanja.

Sad kad su Spursi na pragu top4 ja sam mnogo srecniji covek, a sugavi Pep nek izduva i PL, kad mi je vec usrao ovoliko navijackih godina perfomansima u ligi sampiona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da su Arsenalovci vec osuli paljbu po Dzaki kao jusual saspektu, koji je bio i kapiten, igra 100% utakmica osim kad je suspendovan zbog kartona, bori se i daje sve od sebe.

Iskreno, skoro nisam bio srecniji nakon ishoda ove utakmice. Tako smo blizu cilja, za koji vredno radimo i trudimo se cele sezone. Konte uspeva i posle ocajnih izdanja u vezanim partijama da opet motivise momke da izvuku bodove protiv najjacih i ne predaju se nikad. Kane&Son tandem fantazija, da se nikad ne razdvoje u karijeri. Ubedjen sam bio da Arsenal dobija lagano poslednje 2 utakmice, ali sada se nadam da cu ponovo gledati moje Spurse u LS posle 2 godine pauze i losih izdanja. 

 

 a i Everton je kiksnuo protiv Brentforda, mozda i njima zatreba u poslednjem kolu a nisu naivna ekipa #samokazem

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bugl Khan said:

Sad čitam da će Villa, ako izgubi, od Citya dobiti 18M na račun toga što je Grealish postao prvak. 

Pa sunce mu žarko :).

Imali smo kod nas relativno davno sličnu situaciju kada je OFK Beograd gostovao Zvezdi i odgovaralo im je da izgube meč da bi Zvezda osigurala titulu, a oni kao finalisti kupa osigurali Evropu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...