Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Ja mislim da cemo dobiti obe. Ovako smo se raspali i pre mesec dana, mada je ovo bukvalno sudijski odlucena utakmica, osakaceni smo. I pre penala smo bili bolji.

 

Igramo protiv nezainteresovanih timova koji nisu u sjajnoj formi, imamo sve u svojim rukama.

 

Ako fejlujemo, i ne treba da budemo u 4, as simple as that.

Link to comment
Share on other sites

Ma nema sanse, imaju utakmicu manje od Lidsa, a dva boda vise. Igraju sa Brentfordom i Palasom kod kuce. Pre poslednjeg kola oni ce biti sigurni. A i da nije tako, Barnli je ispod njih. Ne mogu i Barnli i Lids da ih preteknu svakako.

Link to comment
Share on other sites

Ma Everton ne ispada, njima je i jedna pobeda u tri naredne tekme dovoljna da ostanu, a mislim da ce u ovom duplom kolu obe da pobede i osiguraju se. Lids i Barnli ce da se kolju za opstanak. 

 

I ja mislim da ce i Arsenal i Totenhem obe da dobiju do kraja, a mislim da ce i Junajted da uzme bod bar KP-u sto je dovoljno da zavrse sesti. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

a mislim da ce i Junajted da uzme bod bar KP-u sto je dovoljno da zavrse sesti. 

Nije im dovoljan bod. U stvari i pobeda može da im ne znači ništa ako WH dobije obe utakmice do kraja, posebno što im je gol razlika skandalozna.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Nije im dovoljan bod. U stvari i pobeda može da im ne znači ništa ako WH dobije obe utakmice do kraja, posebno što im je gol razlika skandalozna.

 

Vest Hem nece pobediti Siti, a nece im ni bod uzeti. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Markoss said:

 

Vest Hem nece pobediti Siti, a nece im ni bod uzeti. 

 

Oproštaj legende kluba pred domaćom publikom. Momci će biti napaljeni ko Bik Ferdinand kad ga ubode pčela pa plus još na steroidima. Seti se kako je prošao drugi klub iz Mančestera kad smo se opraštali od Upton Park-a. City naravno jeste favorit, ali sam siguran da im neće biti lako, pogotovo što su spali na otprilike pola zdravog štopera u rosteru usled povreda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Ja mislim da cemo dobiti obe. Ovako smo se raspali i pre mesec dana, mada je ovo bukvalno sudijski odlucena utakmica, osakaceni smo. I pre penala smo bili bolji.

 

 

Vidim da je Tierney sudio tako da nista neocekivano. Taj retard je i Liverpulu sudio u onom mecu protiv Spursa u Londonu kao i mec Sitija i Evertona na Gudisonu i to je samo ono sto sam se setio na prvu… nerealan lik. 
Najgori sudija ikada u PL i nije mi jasno kako i dalje sudi.

 

 

edit: Uzece WH bar bod protiv Sitija, cisto da vise patimo sledece nedelje.

Edited by Darth Steva
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darth Steva said:

 

 

Vidim da je Tierney sudio tako da nista neocekivano. Taj retard je i Liverpulu sudio u onom mecu protiv Spursa u Londonu kao i mec Sitija i Evertona na Gudisonu i to je samo ono sto sam se setio na prvu… nerealan lik. 
Najgori sudija ikada u PL i nije mi jasno kako i dalje sudi.

 

 

edit: Uzece WH bar bod protiv Sitija, cisto da vise patimo sledece nedelje.

Ako cemo o standardima za penal onda je ovo bio ozbiljan faul ako se poredi sa onim i LS, kada je Benzema pao kao pokosen sa jos manje kontakta.

Link to comment
Share on other sites

Aha, sudija je resio mec koji je zavrsen sa 3-0 gde Arsenal nije mogao da prdne 

I penal i zuti/crveni karton za Holdinga potpuno zasluzeno, pa sve je to deo igre

Tottenham je svakako bolji tim od Arsenala, ali izgubljeno je previse dok nije dosao Conte. Bilo je i posle puno sansi i fejlova, ali to je Premijer Liga

Spursi svakako mogu da pruze vise od Tobdzija u takmicenju kao sto je LS, i mislim da je prava greota sto najverovatnije nece proci

Newcastle i Everton nemaju za sta previse da igraju, tako da mislim da ce Arsenal izvuci to. Siguran sam i da TOTT dobija Burnley+Norwich, ali jebiga sad, ispasce onaj poraz od Brajtona kljucan kad je moglo da se ode sa 0-0. I Liverpul jebeni, bas su morali da nas ujebu, a njima taj bod apsolutno nista nece znaciti posto Siti zatvara ovo u dominantnom stilu...

Link to comment
Share on other sites

Do penala Totenhem se nije video, moglo je lagano da bude 0-2. U pravu si samo u vezi toga da je sve to deo igre, pa i lose sudjenje u PL je ocekivano, a sad je fakat bilo ocajno. Arsenalu je ove sezone zakinuto desetak bodova cisto na sudjenje, mlad je tim i od toga se tesko oporavlja.

 

Ne znam kako je Totenhem bolji tim od Arsenala, bukvalno u zenitu pred raspadom, ceka ga kompletni remont na leto, i Arsenal koji je tim u naletu i mlad ali dobro.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da izadju samo iz FA i da kazu u interesu je engleskog fudbala da Totenhem igra LS. Ovo sto oni dobijaju u poslednjih mesec dana na utakmicama je sramno, nivo kog se ne bi postideli Juventus, Mancester Junajted, Real i Barselona iz "najslavnijih" dana.

 

Pritom, sad postoji taj VAR pa ne mozes da se vadis da nisi video. Ovo je bukvalno kradja za ponistavanje takmicenja.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

Ovo je bukvalno kradja za ponistavanje takmicenja.

 

Ajde malo ozbiljnosti. Nema ovde nikakve krađe. Situacija poput milion drugih gde sudija može, a i ne mora da svira penal. Ovog puta je otišlo na stranu Totenhema, jer je sa druge strane slabašni i nebitni protivnik. Uostalom ista bi bila odluka da je umesto Totenhema na terenu Arsenal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Baros said:

 

Ajde malo ozbiljnosti. Nema ovde nikakve krađe. Situacija poput milion drugih gde sudija može, a i ne mora da svira penal. Ovog puta je otišlo na stranu Totenhema, jer je sa druge strane slabašni i nebitni protivnik. Uostalom ista bi bila odluka da je umesto Totenhema na terenu Arsenal.

 

Gluposti. Tesko da je jedan penal od ovog bio manje penal ove sezone. Rekao bih i verovatno najgora odluka u big 5 na nivou sezone (bar sto se tice penala), ali posto naravno ne pratim toliko nista osim Primere, ne mogu to da tvrdim, ali ne bi me iznenadilo.

 

Za PL definitivno. Kad se doda onaj penal protiv Arsenala, koji je u top 5 najgore dosudjenih penala u ligi ove sezone, onda to poprima nove dimenzije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...