Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Mislim da smo danas dobili sve odgovore i kao sto sam i pisao "trka u cetvoro" je teska fatamorgana.

 

Siti lagano osvaja titulu, danas je trebalo da izgaze Celsi, 1-0 odaje utisak da je bilo nesto gusto, ali realno je trebalo da bude 2,3-0 lagano.

 

Junajted no comment.

 

Jos ce istroseni Liverpul da se lagano proseta do drugog mesta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Junajted je trebalo jedno 2-5 da izgubi. Toliko su loši bili. Bruno je očajan, Pogba se nije video, Grinvud sebičan u nekoliko situacija. Ronaldo skoro da loptu nije video. Mučeni Fred opet odigrao celu utakmicu... Doduše, nije se ni klupa pokazala protiv Vest Hema... OGS je imao solidnih utakmica, ali sad se definitivno raspao posle dolaska Ronalda, ne zna kako da postavi igru... Mislim da je završio priču, ali nemaju baš ni neki izbor koga bi doveli... Ali očigledno da sa njim nema nade. Ovo danas je bilo brutalno loše...

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da Utd nece biti nestrpljiv i Olea potrositi ko kondom vec ga istrpeti ko Fergija. Bruno nije trebao da menja rutinu kod penala, da je poskocio vrv bi ga realizovao.

 

Bas cupijevska taktika Tuhela u derbiju. Moze Celsi da se nadigrava sa Sitijem, sto je pokazao tokom prosle sezone.

Edited by Baros
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da slepci nisu dali Ronaldu da šutira penal, lol

 

Neka su izgubili

 

Na početku sezone se govorili da je Siti favorit, pa posle 5 kola da je Čelsi, evo sada opet malo Siti, pa će za 5 kola malo Liverpul itd.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

City je danas bio dosta bolji, a kod Chelsea se pokazala slabost na koju sam jos na pocetku sezone ukazao. Jednostavno sa Lukakuom nema brzih kontranapada, mada je to bila Tuchilova zamisao danas sa njim i Wernerom u spicu.

United bi ovakvi kiksevi mogli da kostaju trke za titulu, bez obzira sto je Vila i dalje solidan tim. Ako ides na titulu ovakve utakmice su must win.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mr clutch said:

Nadam se da Utd nece biti nestrpljiv i Olea potrositi ko kondom vec ga istrpeti ko Fergija. Bruno nije trebao da menja rutinu kod penala, da je poskocio vrv bi ga realizovao.

 

Bas cupijevska taktika Tuhela u derbiju. Moze Celsi da se nadigrava sa Sitijem, sto je pokazao tokom prosle sezone.

 

Utd trpi Olea vec dugo, predugo, traje kao pakovanje kondoma kod tinejdzera. Nista covek ne zna, grozan trener. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...