Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

Kao prvo, čestitke na zasluženoj pobedi.

Kao drugo, jedini penal nedosuđen je bio onaj VanBisake nad Součekom. Ronaldo je sramotan i odvratan u svojim dajvovima. Odvratni smrdljivko ne dobija žute za takve stvari nikada. Da je lepo dobio žuti kod prvog dajva, o drugom ne bi ni raspravljali jer ne bi smeo da ponovi.

Kao treće, WHU ima ozbiljan problem sa izvođenjem penala. Četvrti vezani neiskorišten. To mora da je nekakav rekord. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moz da pricate koliko hocete, bili dive-ove ili ne, 2 situacije nad Ronaldom su čisti penali. Kao što je bio penal od strane AWB-a.
Jedan WHU-u nije viran, 2 Unitedu.
Sa penalim je trebalo da bude 2-2, on je svirao jedan za WHU.
Skoro svi se slazu oko toga, iako postoji agenda da se stite odluke sudija. Cak je i neki tamo za sudjenje zaduzen tog misljenja.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, BattleBender said:

Moz da pricate koliko hocete, bili dive-ove ili ne, 2 situacije nad Ronaldom su čisti penali. Kao što je bio penal od strane AWB-a.
Jedan WHU-u nije viran, 2 Unitedu.
Sa penalim je trebalo da bude 2-2, on je svirao jedan za WHU.
Skoro svi se slazu oko toga, iako postoji agenda da se stite odluke sudija. Cak je i neki tamo za sudjenje zaduzen tog misljenja.

 

Prvi se i svira s vremena na vreme jer je odbrambeni igrac ispao glup ali to je 1/1 iniciranje kontakta od strane napadaca i daleko od toga da je nekakav cist penal. Stavise, takvi penali su i srz dive problema u fudbalu ali u tom slucaju koliko su napadaci deo problema isto toliko su i sudije jer ce vec sledece nedelje za nesto slicno da dosude penal.

Postoje dva razloga zbog cega neko moze da kaze za onaj dive u 90. minutu da je cist penal... ili nisi video dobar ugao (kada kamera snima Ronalda s ledja) ili si toliko bias da si spreman da se sramotis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam svaki moguci ugao, i odslusao svako objasnjenje.

Owen je to lepo objasnio.

 

Napadac nema obavezu da preskace ikog, i suvisno je pricati o tome da li napadac ima nameru da izvuce penal, sto je na neki nacin legitimno.

Defanzivac mora da proceni da l ce da stigne do lopte, i ako nece da l ce nkegova moga da se nadje na putu napadacu u njegovom trku. Da l je mogao da ga preskoci, zaobidje, izbegne nije nuzno bitna stvar.

 

Cak je valjda i Sinclair reko da je jedan 100 posto penal, a verovatno i jos jedan. A on ima bas agendu protov Uniteda.

Ko je gledao utakmicu, video je i situaciju kad je Pogbi sviran faul nad Zoumim iako ga nije pipnuo, a Zouma je preleteo. 

Zouma je imao 2 opcije:

- da ne preskoci nogu i da poljubi patos direkt na nos

 

- preskoci nogu i koliko yoliko iskontrolisano padne. I to isto mora da bude faul

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Ko je gledao utakmicu, video je i situaciju kad je Pogbi sviran faul nad Zoumim iako ga nije pipnuo, a Zouma je preleteo. 

Zouma je imao 2 opcije:

- da ne preskoci nogu i da poljubi patos direkt na nos

 

- preskoci nogu i koliko yoliko iskontrolisano padne. I to isto mora da bude faul

 

 

A onaj kontakt Coufala i Ronalda nije penal dje se sudaraju koljeno o koljeno😁😁😁 o startu Zoume u 90tom minutu da ne pricam, penal 100 od 100 puta.  

 

Atkison slepac, od 4 penala svirao 1 i to nakon gledanja VAR-a iako se odmah vidjelo da je penal. On dosudi korner🤦‍♂️

 

Link to comment
Share on other sites

Na stranu to što su ono sinoć bili dajvovi 1/1, Ronaldo nije zaslužio da mu se dosudi penal sve da ga macolom lupe u glavudžu posred kaznenog. Šta su sve njemu sudili po Italiji kao penale, pa mene jebeno sramota bivalo kad sam gledao izveštaje. Sećam se pre neke dve godine protiv Udinezea na 1-1, sude nekakav penal u 96 om minutu, pa to nema ni u seoskim ligama, i još VAR potvrdi. Ja čekao pobedu Juvea u kombinaciji sa 3+ za nekih 11 000. Sutra ujutro dižem pare a sramota me kakav penal mi ih doneo :lol_2:

Jedva čekam Mike Dean da im sudi neku tekmu. Taj će da mu da žuti za dajv samo da bi ispao glavna faca. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, de Havilland Mosquito said:

 

Jedva čekam Mike Dean da im sudi neku tekmu. Taj će da mu da žuti za dajv samo da bi ispao glavna faca. 

Izuzev Marinera sve engleske sudije su takve. Mariner gresi, ali ne radi iz buljaskih razloga.
Iskompleksirani buljasi koji lece svoje kompleksne bitnosti tako sto silje patku nad nekom zvezdom ili nekim velikim klubom.
Zato i nije sviran CR-u. Zato sto tako pokusavaju da prave autoritet "Nisam potpao pod uticajem CR-a, imam autoritet cak i njemu da ne sviram nesto"
Posto znanjem ne mogu da steknu autoritet.

Link to comment
Share on other sites

E jbg, ocekivan pad Tottenhama i 2 poraza po 3-0 nakon 3 startna cleansheeta. 

City me iznenadio kiksom protiv Sotona, ocekivao sam rutinsku pobedu. CHE&LIV za sad najbolje guraju, UTD se provlaci gotovo na svakoj tekmi, taj tim nekako nikako  ne uliva poverenje

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...