Jump to content

Gimnastika - Tokio 2020


Oi!

Recommended Posts

11 hours ago, Oi! said:

Pa dobro šta sada, malo bodova, ali šampionka verujem da je zasluženo pobedila.

Baš ružno i nesportski, oni uložili žalbu i još neće da čestitaju, nigde veze.

 

Nesportski jeste, ali Izraelki je ispala traka u toku poslednje vežbe, a i tokom čitavog dana su joj konstanto davane veće ocene za težinu vežbu. Ruskinja je sva 4 rekvizita uradila bez greške. Sramno je što nije postala Olimpijska šampionka. Baš velika krađa. 

 

Još Izraelka kao njima prilazi, ne znam iz kog razloga. Ovo je na nivou toga da Maradona nakon datog gola rukom prilazi Englezima koji su u neverici i čeka da mu čestitaju. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jurgen said:

 

Nesportski jeste, ali Izraelki je ispala traka u toku poslednje vežbe, a i tokom čitavog dana su joj konstanto davane veće ocene za težinu vežbu. Ruskinja je sva 4 rekvizita uradila bez greške. Sramno je što nije postala Olimpijska šampionka. Baš velika krađa. 

 

Još Izraelka kao njima prilazi, ne znam iz kog razloga. Ovo je na nivou toga da Maradona nakon datog gola rukom prilazi Englezima koji su u neverici i čeka da mu čestitaju. 

Ne preteruj. Izraelka je bila bolja, tako da ovo što pričaš neme veze sa realnošću. Za pad rekvizita je dobila odbitak, ali je vežba bila izuzetno teška i bez te greške bi ocena bila još viša.

Sportsko ponašanje je sportsko ponašanje, kada izgubiš, pružiš ruku onome koji je pobedio i kraj priče. Znam da je Ruskinju zabolelo to što nije osvojila ono što je zacrtala, ali takvo ponašanje jednostavno nema opravdanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...