Jump to content

Atletika - Tokio 2020


Oi!

Recommended Posts

Trostruko zlato za Jamajku, Thompson prva s novim OR (10.61), Fraser Pryce druga, nije uspjela postati prva atletičarka koja će povezati tri zlata na OI u istoj disciplini. To ostaje na Valerie Adams i Sandri Perković da ostvare. Dosta hladno druga i treća čestitale sunarodnjakinji na pobjedi.


Perković ostaje zadnja nada.
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Cilemile said:

 


Perković ostaje zadnja nada.

 

Javio se neko iz hrvatskog tima u dnevnik i kaže kako Amerikanci imaju posebne uslove za treninge i prilično je pizdio...

Ovo je bilo baš kao je išao snimak Perković pa rekoh da ubacim..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, threepwood said:

Spanovic skocila 7m u kvalifikacijama. To joj je ujedno i najbolji rezultat ove sezone.

 

edit: vidim prati se pomno zenski skok u dalj :innocent:

 

To je najbolji rezultat još od 2018. godine. Veliko iznenađenje za mene, ali ovo je bar prijatno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Javio se neko iz hrvatskog tima u dnevnik i kaže kako Amerikanci imaju posebne uslove za treninge i prilično je pizdio...
Ovo je bilo baš kao je išao snimak Perković pa rekoh da ubacim..

Da, i ona je o tome govorila. Kaže da bacači iz svih ekipa treniraju istovremeno na istom stadionu, bude ih po 150, pa stignu napraviti 5-6 bacanja, iako inače na treninzima bacaju nekoliko desetaka puta.

Istovremeno, Amerikanci imaju drugi stadion samo za sebe.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Nije preskočio normu


To sam i pretpostavio, mislio sam na to  kako objasniti da se toliko strmoglavio, od nekoga tko je prijetio srušiti Sotomayora do ovakvih rezultata. Puno prekratko je trajao.

 

 

Novi olimpijski rekordi na ženskim preponama i troskoku!!!! Kakav dan!!!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, svi pjevaju said:


To sam i pretpostavio, mislio sam na to  kako objasniti da se toliko strmoglavio, od nekoga tko je prijetio srušiti Sotomayora do ovakvih rezultata. Puno prekratko je trajao.

 

 

Novi olimpijski rekordi na ženskim preponama i troskoku!!!! Kakav dan!!!

Upropasti Rojas finale troskoka 🤣

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...