Jump to content

Plivanje - Tokio 2020


Recommended Posts

Imajte razumevanja, em na plazi, em internet ocajan em jebeni sajt OI radi kao da ga hostuju u racunskom centru PIO fonda u Lajkovcu. I onda mi rezultati jebeno kasne pa ne videh da je to njegiva grupa samo[emoji23]

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Olimpijski rekord pao 1.04.82

Tatjana Schoenmaker - 100m prsno 

👋👋👋

1 minute ago, McLeod said:

Olimpijski rekord u kvalifikacijama za zene na 100m prsno. Sad ce svetska rekorderka da obara odmah u sledecoj trci 😄

Brži si 😄

Ipak King 1.05:55 čuva se za najteže 

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

Za pola sata je naša štafeta 4 X 100 . Da vidimo i to čudo, prilično sam se začudio kada sam čuo da ćemo tu imati predstavnike.

 

Čini mi se da je to to što se tiče danas naših u svim sportovima.

 

@Kosjan Willavić

 

Fali jer ide o našem trošku, sigurno on ne plaća iz džepa kao Đoković.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

Za pola sata je naša štafeta 4 X 100 . Da vidimo i to čudo, prilično sam se začudio kada sam čuo da ćemo tu imati predstavnike.

 

Čini mi se da je to to što se tiče danas naših u svim sportovima.

 

@Kosjan Willavić

 

Fali jer ide o našem trošku, sigurno on ne plaća iz džepa kao Đoković.

 

Sta se sve radi o nasem trosku, moj Klotzene, prezivecu i neke olimpijce turiste 🙂 Elem,mislim da je Cavic jednom rekao za Velju da ima jako losu tehniku za tako dobrog plivaca,da je strasan prirodni talenat

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Oi! said:

Kreće štafeta 4x100m pre planiranog vremena

3.13:71 bravo momci NR


Svaka im cast stvarno.

Ako ti ostvaris season best, personal best ili cak NR, meni je to merilo da se neko spremio dobro za OI i tempirao formu. Kapa dole za to… a ako ima 2/3/5/10 boljih rezultati, to je sve ok, na to ne mozes da utices.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

wqqqq.png

 

Finale na 400m, vrhunski performans, taktika i tehnika plivanja Keti Ledecki. Ne zaostaju puno ni ostale 4 devojke, Titmus je vrlo dominantna bila u svojoj grupi celu trku. 

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

Sara ipak nije mogla do medalje na 100m leptir... stavise, ocajnu trku je imala. Na kraju ipak iznenadjenje, Emma i Zhang ostadose bez zlata koje je otislo u Kanadu.

Peaty mi se vec smucio na 100m prsno, oooozbiljna dominacija... bukvalno lik ubija svaku mogucnost za takmicenjem.

Spektakl na 400m slobodno za zene i Ledecky koja u poslednjih 100-150 metara deluje bespomocno protiv Titmus :Hail: svaka cast.

 

Na kraju stafeta 4x100 slobodno i uzese Amerikanci... bili su Italijani tu ali ipak mnogo bolja prva i cetvtak izmena kod Amerikanaca je prelomila stafetu.

 

Na kraju drugog dana:

USA 2-3-3

AUS 2-1-3

Edited by Darth Steva
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4x100m.png

 

Caeleb Dressel, Blake Pieroni, Bowen Becker and Zach Apple hold off a spirited Italy to win 10th Olympic gold in men’s 4x100m freestyle relay

 

 

4x100m-W-W.png

4x100-W.png

 

Svetski rekord za Australijanke, bravo devojke, sestre Brota i Kejt Kempbel, Ema MekKeon i Meg Haris. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Del Piero changed the title to Plivanje - Tokio 2020

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...