Jump to content

3x3 basket - Tokio 2020


Recommended Posts

Pa uspeli bi da se prešaltaju, što da ne.

 

Ali bi ih onda NBA klubovi kaznili, jer igraju basket van svojih profi timova i rizikuju povrede(klauzule u ugovorima) i više nebi zaradjivali po 80 miliona dolara nego po 80 hiljada evra.. 🙂

 

I to, ako osvoje turnir.. 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diego said:

Znaci ne igraju kvalifikacije sa Portorikancima, Venecuelom, Kanadom... itd, nego Evropljanima? Ok, sad je malo jasnije kako su uspeli da se ne kvalifikuju, ali bi po tradiciji "basketa" trebalo da imaju jaku ekipu, ako se ne varam imaju oni neke oformljene street basket lige, mozda ne bas u ovakvom formatu. Pitanje vezano za koledz i NBA igrace je teoretskog tipa, da li bi neka tri jaka profi igraca uspela brzo da se presaltaju na ovaj vid basketa, tj. kad su vec ispusili za olimpijske igre, da li bi im takav plan doneo neku medalju u perspektivi.

Koliko znam ne igraju igrači iz profesionalnih liga.

Link to comment
Share on other sites

Mogu da igraju igrači iz košarke samo je problem što su se oni navikli da je svaki kontakt faul pa često igraju meko u odbrani ili ih odbrana nalupa jer ne očekuju jak kontakt. Ovde za faul mora neko bukvalno da te udari da bi se sviralo.

Link to comment
Share on other sites

Biće jako teško protiv Letonaca.

 

Pored toga što su nam(bar na papiru) najteži protivnik, njima je ovo sa nama prvi meč dana.

 

Nama je drugi, biće oni svežiji, još ako ih ide šut, nebi me uopšte iznenadilo da nas dobiju.

Edited by Žulj
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Nisam fan njegove igre, ali Maestro pokidao ovaj basket. 🔥

 

sa bulatom se baš fino slaže majstorovićev skill

 

ova druga dvojica cepaju solidan difens ali nisu baš neki šuteri, mada umeju nešto i leđima da odigraju pa nije tolika drama.

 

mislim, ja ne gledam basket otprilike nikada pa pričam samo iz uzorka ovih tekmi na oli

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...