Jump to content

3x3 basket - Tokio 2020


Recommended Posts

GOAT partija Buluta.

 

 

Ne izgleda ovo dobro... Belgijanci koji su pretezno suterska ekipa su nas uveli u bonus za samo par minuta. Dosta otvorenih trojki su imali.

 

Ratkov pogubljen, ne zna gde bije. Vaske djene djene. 

 

No i sa ovakvom igrom smo favorit jer ni ostale reprezentacije ne blistaju.

Link to comment
Share on other sites

Jedna zanimljiva prica od pre 15-ak godina kada sam bas bio klinac i stariji burazeri koji obozavaju basket su mi pricali kako na Limanu postoji nepobediva ekipa i kako se tu igra najbolji basket u Srbiji, da li je tako ili ne, uglavnom bih se samo nasmejao. Jedan od tih momaka je bio i Bulut, sada se slatko smeju i pitaju me da li su bili u pravu. 

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

Ono što sam pogledao do sada, Holandjani ubedljivo najtvrdja ekipa, ragbi stajl, ostalo patka mekana.

 

Letonci ako ih ide šut sipaju kao kiša, a ako ih ne ide prosek ekipa.

 

A šut je kvarljiva roba, jelte.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Žulj said:

 

 

Bulut > Jokić .. 🙂

Dečko nije otišao u USA i krenuo sa profi basketom, samo zbog ovih Olimpijskih Igara. Nema veze sa Jokićem, ali dečku naklon do poda.

 

Edit. Dobro nije baš da je dečko, ali razumeli smo se 😁

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Jedna zanimljiva prica od pre 15-ak godina kada sam bas bio klinac i stariji burazeri koji obozavaju basket su mi pricali kako na Limanu postoji nepobediva ekipa i kako se tu igra najbolji basket u Srbiji, da li je tako ili ne, uglavnom bih se samo nasmejao. Jedan od tih momaka je bio i Bulut, sada se slatko smeju i pitaju me da li su bili u pravu. 

Da i onda pre desetak godina dodje u Mitrovicu na turnir sa tom ekipom i moj ortak ga oduci od basketa.
Link to comment
Share on other sites

Neko upuceniji... sta se desava sa Amerima u ovom sportu? Pre neku godinu smo igrali finale sa njima, i ako se ne varam bio je jedan NBA igrac medju njima koji je igrao za Golden State. Usput, laicko pitanje, da li bi 3 NCAA ali NBA igraca imala ikakve sanse da se pojave ovde?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, diego said:

Neko upuceniji... sta se desava sa Amerima u ovom sportu? Pre neku godinu smo igrali finale sa njima, i ako se ne varam bio je jedan NBA igrac medju njima koji je igrao za Golden State. Usput, laicko pitanje, da li bi 3 NCAA ali NBA igraca imala ikakve sanse da se pojave ovde?

 

 

Amere su Holandjani izbacili u QF kvalifikacionog turnira.

 

Mogli bi da se pojave, ali ne i da pobedjuju.

Dva različita sporta su to.. 🙂

 

Šalim se.

Ne bi mogli tek tako da se pojave, moraju da oforme ekipu i da ta ekipa igra po turnirima, itd, itd..

 

A već imaju ekipu i ona se nije kvalifikovala za OI.

Edited by Žulj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci ne igraju kvalifikacije sa Portorikancima, Venecuelom, Kanadom... itd, nego Evropljanima? Ok, sad je malo jasnije kako su uspeli da se ne kvalifikuju, ali bi po tradiciji "basketa" trebalo da imaju jaku ekipu, ako se ne varam imaju oni neke oformljene street basket lige, mozda ne bas u ovakvom formatu. Pitanje vezano za koledz i NBA igrace je teoretskog tipa, da li bi neka tri jaka profi igraca uspela brzo da se presaltaju na ovaj vid basketa, tj. kad su vec ispusili za olimpijske igre, da li bi im takav plan doneo neku medalju u perspektivi.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...