Jump to content

3x3 basket - Tokio 2020


Recommended Posts

Cestitke momcima za bronzu, sto se njih tiče šteta sto nije zlato, sto se nacije tiče medalja po meri, samo nam još fali hajp oko ovog uber dosadnog i ružnog sporta. Taman dovoljno da uračunamo +1 na konto medalja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dulematic said:

Zbog cega to mislis?

Pa previše se akcija završava tako što se šutira za dva poena i onda je više šuterko takmičenje, nego što je basket. Ruzno za oči. Opet, dvojka u basketu ima veću vrednost nego trojka u košarci, pa su i šuterske ekipe u velikoj prednosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo nije nas basket, jbg. Prvo treba produziti vreme napada na 16 sekundi, ako se igra na pola terena a u "velikoj" kosarci moras da u polju napada provedes minimum 16 sekundi, ne znam zasto se ovde i to skratilo. Bukvalno nemas vremena da organizujes krsten napad. Drugo ono indijansko izvodjenje lopte posle kosa, igram basket 20 godina i mi to tako nikad nismo igrali. Trece, mnogo je 2 slobodna kad udjes u bonus, sudije mogu bukvalno da te masakriraju, jer ima dosta kontakta i svasta moze da se svira. 

Basket 3x3 bi trebalo da bude atraktivan sport, ali ja nisam video neki kvalitet na ovom turniru, bas suprotno. Svedocio sam i boljim igracima i boljim utakmicama na lokalnim terenima nego na OI. Lep uspeh bronza, svaka cast momcima, sto rece @Ridji fin doprinos ukupnom brojanju i drago mi je da su uzeli pare, ali ne treba dizati neki hajp oko ovog sporta. Tekvondo mi je bio mnogo uzbudljiviji od ovoga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Nicklord said:

Ja mislim da je skroz okej da pljuješ ljude koji se kurče i onda se useru kad dođu na red da pokažu znanje 😄

 

Jebiga, lako je suditi i optuživati. Bulut je rekao da jednostavno nisu imali odgovor za Ruse, da su se skupili pre dva meseca i da nisu dovoljno uigrani. Dešava se, ali svakako nije razlog da se pljuju, pa i onda kada ostvarw cilj, a to je medalja.

Link to comment
Share on other sites

Čitam ovu temu sa danom zakašnjenja da bih video ko je uzeo zlato, al to ostade misterija...

 

Iako su naši momci uzeli medalju ostao je baš gorak ukus, osećaj razočarenja veći nego i u vezi džudista, koji su realno ubedljivo najviše podbacili.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Romantik said:

Čitam ovu temu sa danom zakašnjenja da bih video ko je uzeo zlato, al to ostade misterija...

 

Iako su naši momci uzeli medalju ostao je baš gorak ukus, osećaj razočarenja veći nego i u vezi džudista, koji su realno ubedljivo najviše podbacili.

 

Letonija je dobila Rusiju 21-18, mada su Rusi vodili vecim delom meca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...