Jump to content

3x3 basket - Tokio 2020


Recommended Posts

3 hours ago, Oi! said:

Mada nije lako dobiti 2x istu ekipu na takmičenju.

Vi koji ste gledali, ko je bio bolji?

 

Pa ko god da nam je zapao, moramo ga pobediti dva puta, jer smo svaku ekipu na turniru pobedili u grupi.

 

Bili su bolji Rusi u početku, sve što su bacili je ušlo i rano su se odlepili.

 

Holandani stizali, ali nisu stigli ipak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, uvrnuto said:

Nego, o Bulutu koliko voli košarku i koliko košarkaški nije nadmen govori i to što možete igrati protiv njega i u rekreativnoj ligi skoro svaki vikend kad nema obaveza za 3x3, što igra za lokalne klubove bez po blama i dolazi na treninge redovno koliko može. A i ovako je super momak, fura neki svoj fazon, pa nekome odgovara, nekome ne.

 

Bukvalno može da se kaže da je legenda Novog Sada.


Jedino sto se jedno vreme pre, nekoliko godina, malo više proseravao, ali dobro sad je na pragu velikog uspeha pa će da mu se zaboravi :classic_smile:

 

https://sport.blic.rs/evroliga-1617/najbolji-basketas-porucuje-dajte-mi-dzenkinsovo-mesto-jovica-na-pleju-i-garantujem-25/j2fyphx

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ridji said:


Jedino sto se jedno vreme pre, nekoliko godina, malo više proseravao, ali dobro sad je na pragu velikog uspeha pa će da mu se zaboravi :classic_smile:

 

https://sport.blic.rs/evroliga-1617/najbolji-basketas-porucuje-dajte-mi-dzenkinsovo-mesto-jovica-na-pleju-i-garantujem-25/j2fyphx

 

A dobro, basketaši su tu da se kurče, prvozivaju i da se pričaju priče. Ko i ovaj @Sprivel-ov što ima svoju pričicu, tako će i Bulut da priča kako je isprozivao prvotimce Zvezde i kako su se usrali u gaće.

Edited by uvrnuto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Bugl Khan said:

Nešto razmišljam da za sljedeće OI nađem 2 košarkašice, proglasim se ženom i uzmem medalju. Bez zajebancije, mislim da je moguće. Da sam mlađi bio bi siguran u to.

 

Dobra ideja, evo ja cu da vam budem cetvrta.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...