Jump to content

3x3 basket - Tokio 2020


Recommended Posts

Holandija je uvek imala dobru reprezentaciju, ali me je bas iznenadilo da nam je ovo osma uzastopna pobeda nad njima. Pre 2, 3 godine na nekom svetskom su imali opaku ekipu i ono sto me jos vise iznenadjuje da ni jedan od tadasnjih igraca nije clan ove ekipe na OI. Bio je i jedan lik preko 210cm(The Mountain) koji nije bio bas drvo s obzirom na svoju visinu i bas je umeo da pravi probleme nasim igracima. Bio je jos jedan dobar igrac Flying Dutchman koji je bas znao da poleti.

 

Ovi sada igraci mi nisu poznati i lepo je sto smo ih pobedili na misice, ali mi se nekako ne dojmi nasa postava. Cini mi se da su dosta neuigrani. 

 

Letonija je tu najozbiljniji rival i verovatno ce biti foto finis sa njima. To je cetvorka koja igra skupa godinama unazad i u timu i imaju dvojicu opasnih individualaca. Slaba tacka im je matori drvoseca Krumins, ali o njima o tom potom kada i ako dodje do tog duela.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbitnije je zavrsiti medju prva dva posto to znaci direktan prolazak u polufinale. Iz tog ugla ovo jutros protiv Holandjana je bila jako znacajna pobeda, kako god da se do nje doslo (a ni ja nisam odusevljen nacinom i nasom igrom)

Link to comment
Share on other sites

Belgija bapnula Letoniju.

Just now, Del Piero said:

Nisam neki ljubitelj 3x3 basketa, ali Letonija - Belgija je bio fenomenalan mec. Belgija dobila 21:20, sedmica mocan igrac.

 

Meni je bas bio odron, uzbudljiv svakako, ali ocekivao sam visi kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Manu said:

Najbitnije je zavrsiti medju prva dva posto to znaci direktan prolazak u polufinale. Iz tog ugla ovo jutros protiv Holandjana je bila jako znacajna pobeda, kako god da se do nje doslo (a ni ja nisam odusevljen nacinom i nasom igrom)

I te kako značajna. Holandija je bila mina, posebno zato što im je bio prvi meč. Sada već može laganije da se igra. Bitno je naravno i da budemo među dva, ali po meni je bitnije da se mnogo ne istroše u grupama.

Link to comment
Share on other sites

Moj glavni utisak je los kvalitet ovih utakmica za sad. Kad uhvatim neke klupske meceve, bukvalno druga galaksija u odnosu na ovo. Belgijanci dobili Letonce, mucili se sa Japancima.

 

I mi smo neprepoznatljivi. Moguce je da OI uticu na sve, pa su pod vecom tenzijom nego inace. Neka nasa prosecna igra iz prethodnih 5 godina bi trebalo da bude dovoljna za laganu setnju, mada je pitanje kako sve ovo izgleda da li cemo je naci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...