Jump to content

Šta je na slici?


Div

Recommended Posts

2 minutes ago, ControlFreak said:

Gledala sam ovo u nekom filmu. To je neka vrsta ribe, mislim japanska, pravi prelep cirkularni dezen u pesku da privuče ženke.

Naravno, znamo da je to moguće samo u životinjskom svetu 😄.

Buuu, ja mislila otisak neke busilice na dnu mora...reko ja, flora I fauna... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, ControlFreak said:

Volim da gledam te naučne filmove, pa mi se urezalo u sećanju jer je zaista interesantno. Nadam se da se baby neće ljutiti da postavim video, ona sad sigurno spava.

Pufferfish

Ja volim da gledam istorijske, geografske I tehnicke dokumentarce. Flora I fauna su mi "lepo, ne specijalno interesatno". 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Angelia said:

Ja volim da gledam istorijske, geografske I tehnicke dokumentarce. Flora I fauna su mi "lepo, ne specijalno interesatno". 

Sve pobrojano (privilegija penzije) ali flora i fauna su bez premca, tako malo znamo o planeti i drugim oblicima zivota. Iz prve sam pogodila sta je na slici jer sam bila zapanjena sta ova ribica radi. Bez preterivanja, jedan od razloga sto ne volim meso i veoma ga retko jedem je, izmedju ostalog, i ovo stvorenjce, stvarno nema smisla da pojedem nesto sto je kreativnije od mene.....😜 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ControlFreak said:

Gledala sam ovo u nekom filmu. To je neka vrsta ribe, mislim japanska, pravi prelep cirkularni dezen u pesku da privuče ženke.

Naravno, znamo da je to moguće samo u životinjskom svetu 😄.

 

Jeste

 

 

7 hours ago, ControlFreak said:

Volim da gledam te naučne filmove, pa mi se urezalo u sećanju jer je zaista interesantno. Nadam se da se baby neće ljutiti da postavim video, ona sad sigurno spava.

Pufferfish

 

Nece 😄 

 

Ja postavila pre nego sto sam videla ovaj post... meni jako interesantno i neverovatno precizno... 

6 hours ago, Angelia said:

 tehnicke dokumentarce

 

Ova ribica je bolji tehnicki "crtac" nego mnogi 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pletilja said:

Sve pobrojano (privilegija penzije) ali flora i fauna su bez premca, tako malo znamo o planeti i drugim oblicima zivota. Iz prve sam pogodila sta je na slici jer sam bila zapanjena sta ova ribica radi. Bez preterivanja, jedan od razloga sto ne volim meso i veoma ga retko jedem je, izmedju ostalog, i ovo stvorenjce, stvarno nema smisla da pojedem nesto sto je kreativnije od mene.....😜 

 

Ne potcenjuj tvoju kreativnost. 😉

Ja isto volim da gledam zivotinje i vidim nazalost koliko smo prepotentni da mislimo da smo najbitniji na ovoj planeti koju unistavamo samo radi svog komotiteta. U biljkama uzivam, odmor za mozak. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...