Jump to content

Streljaštvo - Tokio 2020


Recommended Posts

Uvek sam mrzeo kad se neko primi pošto se fokus medija usmeri na nekog našeg sportistu... Masovna histerija i praćenje a ni pravila se ne znaju.... Kad dođe do toga široke narodne mase misle da je dovoljno da se taj i sportista samo pojavi i zlato je tu, a ostali da se dogovore... Tako smo došli do toga da, usled po navici pominjanja streljaša po medijima skoro na svakim OI, prosečan pratilac sporta pomisli da su nam svake igre donosili barem po jedno zlato.. 

Link to comment
Share on other sites

Ok Zorana je prezadovoljna svojim rezultatom i stelnacki savez takodje. Mani me tih prica covece. Neuspeh strelaca, potop. Mikec imajuci u vidu kako je u mixu prodao Zoranu je vise imao ludu stecu sto je dosao do medalje.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, suptil said:

Ok Zorana je prezadovoljna svojim rezultatom i stelnacki savez takodje. Mani me tih prica covece. Neuspeh strelaca, potop. Mikec imajuci u vidu kako je u mixu prodao Zoranu je vise imao ludu stecu sto je dosao do medalje.

OK, sto se nisi kvalifikovao za Olimpijsku  formu na medjunarodnim takmicenjima?

Sada bi pricali o tebi i tvojim uspesima.

Oh, wait - nema ih.

Jbg, Suptile - Streljastvo ne funkcionise tako.

:classic_biggrin:


 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, suptil said:

 

Ama danas je crni dan za srpski sport u Tokiju. Novak bez zlata, Zorana posle prvog kruga kvalifikacija prva pa posle ni u finalu. Katastrofa. To je moja poenta. I na tenisu sam nesto slicno napisao. 

Gde na Ognjenu Mariju da igraju - na crveno slovo? :krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...