Jump to content

Recommended Posts

16 hours ago, Zvezdinho said:

Maksa se naljutio na Delgada sto je navijao za Bajdena i kaze da nece da igra sa tim .... ( gejom - da ublazim njegove reci) fantazi . Jel vidis sta si uradio Delgado.

 

Sad je opet moram da cvilim i da ga molim da ti oprosti, ccccc, koliko si neodgovoran, a taman sam ga flipovao.

 

 Svake sezone ista prica, Maxa nece da igra, a onda iskopa McLaughlina , Nazija bogoca, Lee-a... Ne bih ja mogao bez Maxinih ludackih uboda iskreno. Iako je moj draft i oko FA se sve dogovaramo, Maxa je x-factor. Maxa je Kaldvel Poup Kentavious! 

 

 inace @Zvezdinho ako se Maxa penzionise, ja nasledjujem fransizu, tako da mozes da predjes kod mene  (draft radimo zajedno, ja 8 rundi, ti 4 ali pravimo skripte i sve po dogovoru) , FA uzimamo obojica, dogovaramo se, (ti mozes da zajebes nekog kog trejda npr) , igrao bih samo sa tobom ili Wookom, ipak sam sa vama osvojio prve dve titule . Samo sa sampionskim coownerima!

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Kjuban pika basket sa Delonte Vestom. Zanimljivo, ja noćas sanjao kako pikam neki neobavezni basket sa ortaćima starcima i došao Keni Smit i oduvao nas sve, onako prekorno nas gledajući. Tisoljugat madafakas?

 

Ladno si igrao basket sa Bajdenom a da on nije ni znao da je igrao basket.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

 Svake sezone ista prica, Maxa nece da igra, a onda iskopa McLaughlina , Nazija bogoca, Lee-a... Ne bih ja mogao bez Maxinih ludackih uboda iskreno. Iako je moj draft i oko FA se sve dogovaramo, Maxa je x-factor. Maxa je Kaldvel Poup Kentavious! 

 

 inace @Zvezdinho ako se Maxa penzionise, ja nasledjujem fransizu, tako da mozes da predjes kod mene  (draft radimo zajedno, ja 8 rundi, ti 4 ali pravimo skripte i sve po dogovoru) , FA uzimamo obojica, dogovaramo se, (ti mozes da zajebes nekog kog trejda npr) , igrao bih samo sa tobom ili Wookom, ipak sam sa vama osvojio prve dve titule . Samo sa sampionskim coownerima!

koji maxa?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Da ostavimo ovde njegov najbolji perfomans od 2018. Plejofa i tekmi protiv GS Gm1 FInalsa kada je imao 52 poena i onih rapsodija u GM3 i GM4 Toronta, pa i generalno celog tog plejofa, bio je to najjaci Bron perfomans do sada (PO 17/18)

 

   Ovo je bilo bas masterful 

 

  

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...