Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
12 minutes ago, uini said:

đordano je poubacivao trice u finalu nba lige protiv blazersa, kada su se ložili da treba da ga provociraju da šutira.

neću da mećem taj video da ne izazovem emotivna cepanja

 

U tom krajnje izvesnom finalu... Tad trojka beše bila metar ipo bliže nego danas? 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

đordano je poubacivao trice u finalu nba lige protiv blazersa, kada su se ložili da treba da ga provociraju da šutira.

neću da mećem taj video da ne izazovem emotivna cepanja

Necu ni ja da kazem koliko se danas usavrsila odbrana za sut za 3 poena, na 7.24.

 

Pa tad je MJ i ubacivao one cuvene evropske trice, lol, to je ustvari midrange.

Danas je to nezamislivo.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

tad se trojka šutirala sa 3 metra razdaljine a igrali su sa vunenim klupkom

 

Možda sam mislio da niie neki big deal pogađati trice u finalu gde su se 3/4 pobede overile rutinski, dvocifrenom razlikom (Uključujući onu i onakvu G1, "To set the tone," Blazersi kako su dve uzeli samo oni znaju). A mrzelo me da googlam i tražim razdaljinu trice kroz godine u NBA (Ovo što si sada rekao) 

Link to comment
Share on other sites

284 ljuta gusara..

 

 Moram samo da vidim koji ce to tacno dan biti da najavim dan odmora u firmi(ili sick dan) ako slucajno radim, da obucem najsvecanije odelo i uzivam u spektaklu.

 Da l ce Mikele ici da prisustvuje tom svetom trenutku ? Jbg, njega je bas davno presisao 😕 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

laganeze kada su drugi pogađali za najboljeg skorera svih vremena a tv komentator hteo da se bijezbog njega

 

LeBron James finished with 23 points on 8-21 shooting, while Schröder added 19 points on just 11 shots to provide him with some help. Russell Westbrook (29 points, 10-18 shooting)        once again provided a much-needed spark off the bench.

Link to comment
Share on other sites

#23 poena u skladu sa dresom, 

sabio sam savijusu s mesom,

scoring rekord moze imati samo jedan,

ostalo je jos samo 261 🙂 

 

Nema sta, taman da se rekord obori na GS gostovanju, onda Dray ne mora da uzima day-off nego moze na terenu da prisustvuje rekordu i grli svog drugara... Moze i da ga pusti da to vece da dosta poena, sta sad, utakmica je puno a jedna je ova istorijska. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...