Jump to content

Recommended Posts

tako ja i zamišljam one cavse šampione: 

lebron diktira instagram post taktiku kouč tajronu, dok kajri ima svoju pokretnu kancelariju. kevin love je vulin i viče šiptari dubsi

...

 

e da delgado, na nekom knicks podcastu koji izuzetno poštujem jer pored knicks sadržaja imaju i anti-košarkaški sadržaj, su likovi bili u fazonu da je tajron lu trenutno najbolji trener u ligi. zaboravih to da te obavestim

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2021 at 3:38 PM, oubrevo. said:

tako ja i zamišljam one cavse šampione: 

lebron diktira instagram post taktiku kouč tajronu, dok kajri ima svoju pokretnu kancelariju. kevin love je vulin i viče šiptari dubsi

...

 

e da delgado, na nekom knicks podcastu koji izuzetno poštujem jer pored knicks sadržaja imaju i anti-košarkaški sadržaj, su likovi bili u fazonu da je tajron lu trenutno najbolji trener u ligi. zaboravih to da te obavestim

 

Pff, kad sam ja to kao vizionar govorio smejali mi se ovde 😛  izuzeV pojedinaca

Ako Clippersi budu imali strpljenja i razumevanja za Lua, donece i njima prvu titulu.

 

 

Spo, Lue --> ne samo da nas King cini saigrace boljim nego je edukovao dodatno i nacinio i  trenere 😛 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
8 minutes ago, Dracarys said:

Pokidao ga je Bron, da je stigao u onom naletu do Brona, samo bi dobio još jednom po drugom oku. Ovo je samo dokaz šta bi Bron radio 90-ih, gde se igrala jaka odbrana, kada mu je ovako malim zamahom dobro udesio.

 

šta bi VOŽD radio grubijanima 90ih

 

c566a99b-b80f-4bd6-b962-afe248a714ab_tex

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

jer veoma dobro kontroliše emocije, za razliku od ovog pavijana sinoć.

 

nevezano za voždovac, meni je i stjuart na onom snimku izgledao kontrolisano i proračunato: najpre je bio miran par sekundi a onda je krenuo da leti po terenu i da sobaljuje svoj staf. nije mi izgledalo kao da je u afektu to radio

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liska Manjina said:

Ne radi se to tako, tužibaba obična.

Mora da se poštuje veličina. Ja ne mogu da shvatim mentalni sklop ljudi koji sednu u prvi red i direktno vređaju čoveka. Ajde da je dobacivao neko iz 8-9 reda, izvini, ali onaj koji dobije čast da bude metar od terena, mora da i poštuje pravila.

 

Ako na Balkanu prolazi primitivizam i nekultura, u Americi ipak dosta ređe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Mora da se poštuje veličina.

 

ne mora da se poštuje veličina (lako je meni kao muškarcu to da kažem) - već bilo koji igrač na terenu.

 

"heckling" je strogo zabranjen na nba terenima i svaki igrač ima pravo komotno da prijavi dijabolu. 

u MSGu su izbacivali iz hale ljude koji su vređali dolana, tako da ne znam čemu čuđenje (ne čudiš se ti, nego generalno)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...