Jump to content

Tokio 2020 - opšta diskusija


Recommended Posts

4 hours ago, Cilemile said:

cak i po onima sto osvoje zlato vidi se da nema tamo emocija, a oni koju budu srebrni i bronzani ko na streljanje da idu.. tako da ne sumLjam da je ovaj clanak istinit, mada sam procitao samo naslov

Link to comment
Share on other sites

„Ali da se ne bih kitio njihovim perjem i njihovim uspesima, naš posao je bio samo da im obezbedimo dobre uslove, da obezbedimo pristojne nagrade“, dodao je Vučić.

 

vucic pljunuo u facu osvajacima medalja….

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Ja sam igrao ovu:

 

 

 

Na "segi" ili "segama", ovo mi je bilo pod "Track and Field". :classic_smile:

 

Što se tiče same olimpijade, posebno sam voleo igrati "Archery". Doduše, tu je bio nasumično izabrani stalno isti vetar za sve pokušaje, ali svejedno super. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neki moji nasumični utisci oko konačnog plasmana

 

Medalje: Prvo i prvo, drago mi što su USA završile na prvom mestu. Ne zato što ja sad tu kao nešto hejtujem kineze, nego zato što bi mi bilo bezveze (da ne kažem sranje), da Kina bude no1 sa jednim ili dva zlata više od amera, a sa 20+ ukupno medalja manje i naravno gomilu disciplina u kojima su slabi/nebitni, tj daleko manje su raznovrsni od amera across the board. Evo sad vidim da su završili sa 25 medalja manje, malo li je. Drugo, svaka čast Japanu, VB, Australiji, Rusiji, Nemačkoj, Francuskoj, Italiji na top10, gde su i manje više viđeni pre takmičenja, ali posebno alal vera Holandiji i Kanadi na tako visokom plasmanu. Novom Zelandu isto kapa dole, a šta tek da kažem za Fidži koji je uzeo 2 medalje.Ex-Yu: Realno sve zemlje moraju biti zadovoljne kad se sve uzme u obzir, možda je Crna Gora mogla jednu medalju ali bože moj. Oni koji su razočarali: Argentina (3 medalje kao i San Marino), Španija, JAR, Pakistan (nijedno odličje), Indija (svega 7 medalja)...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Ja sam igrao ovu:

 

 

 

Moja prve OI.

 

 

Inace sramota na sta lici oficijalna igrica za ove OI. Najbolja OG igra je Peking 2008, a atletika ima isto dobru igru Summer Athletics za PC i PS2. Doduse tu pored atletike ima plivanje i voznje bicikla u dvorani.

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Marko said:

Neki moji nasumični utisci oko konačnog plasmana

 

Medalje: Prvo i prvo, drago mi što su USA završile na prvom mestu. Ne zato što ja sad tu kao nešto hejtujem kineze, nego zato što bi mi bilo bezveze (da ne kažem sranje), da Kina bude no1 sa jednim ili dva zlata više od amera, a sa 20+ ukupno medalja manje i naravno gomilu disciplina u kojima su slabi/nebitni, tj daleko manje su raznovrsni od amera across the board. Evo sad vidim da su završili sa 25 medalja manje, malo li je. Drugo, svaka čast Japanu, VB, Australiji, Rusiji, Nemačkoj, Francuskoj, Italiji na top10, gde su i manje više viđeni pre takmičenja, ali posebno alal vera Holandiji i Kanadi na tako visokom plasmanu. Novom Zelandu isto kapa dole, a šta tek da kažem za Fidži koji je uzeo 2 medalje.Ex-Yu: Realno sve zemlje moraju biti zadovoljne kad se sve uzme u obzir, možda je Crna Gora mogla jednu medalju ali bože moj. Oni koji su razočarali: Argentina (3 medalje kao i San Marino), Španija, JAR, Pakistan (nijedno odličje), Indija (svega 7 medalja)...

 

Ovo su bile najuspesnije OI u istoriji Indije iako su osvojili svega 7 medalja. 🙂 Cak su zlatnu medalju osvojili u atletici (bacanje koplja, muska konkurencija). Ako poput Kineza krenu masovno da ulazu u sport, svakako bi mogli da uskoro osvajaju i dvocifren broj medalja. Indija, zemlja cuda. Imaju nuklearno oruzje, istrazuju svemir, a pola stanovnistva nema ili ne koristi toalet... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Đole Đogani: Dajte mi klince od 15 godina što igraju u Knezu i napraviću Srbiji olimpijske prvake

 

- Nisam selektor, ništa se nije osnovalo još uvek, ako budem u toj nekoj priči, naravno da mogu puno da pomognem - rekao je denser

 

Naš najpoznatiji denser Đole Đogani predviđa zlatnu medalju Srbiji na narednim Olimpijskim igrama, 2024. godine u Parizu, u brejkdensu, koji je zvanično postao olimpijska disciplina.

 

 

:lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...