Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

Klasika od naših na evrosceni. Krenu odlično, umesto da vode 2-3 nula, primaju gol iz katastrofalne greške i izduvaju se kao balon, kao da to nisu isti igrači iz prvih 15 minuta. Sad je samo pitanje sa koliko će golova u mreži kući.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Barkley#34 said:

Sale Ilić sa CSKA prošao nakon poraza u prvom meču kod kuće.

 

Idu na Bazel, steta, mogao je laksi zreb.

 

Pored Skupi - Balkani, od ex sfrj timova igra i Zrinjski protiv Slovana. Malo je falilo da prodje i Skendija, ispali od AIKa na penale. Isli bi na Slovacko (iz Ceske).

 

Gledao sam malo i Levski, u dupe da ljubite golmana Bugara, oba gola su njegova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Hajduk nema ni 5% šansi u ovom dvomeču.

Ne znam da li su rasprodali sve što vrijedi nakon CL polufinala prošle sezone. Ako jesu, šanse im značajno rastu na 10%. Ako se Villarrealu ne igra konferencija, što kod Španjolaca ne znam da je ikad slučaj, onda bi Hajduku čak i dao neke stvarne šanse. Tipa, ovima u 70% prvih 11 igraju klinci i 3. opcije

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bugl Khan said:

Ne znam da li su rasprodali sve što vrijedi nakon CL polufinala prošle sezone. Ako jesu, šanse im značajno rastu na 10%. Ako se Villarrealu ne igra konferencija, što kod Španjolaca ne znam da je ikad slučaj, onda bi Hajduku čak i dao neke stvarne šanse. Tipa, ovima u 70% prvih 11 igraju klinci i 3. opcije

Nijesu rasprodali, ostalo im je dosta igrača. 

 

Baci samo pogled na pripremne mečeve Viljareala - 6 pobjeda i 2 remija.

 

Njima je dvomeč sa Hajdukom rutina. Taktički i tehnički su za dvije klase ispred. Pričamo o ekipi koja je ugasila Bajern Minhen. Gledao sam duel u Španiji, dali su im gol i posle toga su ih na kontre uništili, moglo je komotno 3:0 da završi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Nijesu rasprodali, ostalo im je dosta igrača. 

 

Baci samo pogled na pripremne mečeve Viljareala - 6 pobjeda i 2 remija.

 

Njima je dvomeč sa Hajdukom rutina. Taktički i tehnički su za dvije klase ispred. Pričamo o ekipi koja je ugasila Bajern Minhen. Gledao sam duel u Španiji, dali su im gol i posle toga su ih na kontre uništili, moglo je komotno 3:0 da završi.

Ma naravno, pa ne moramo ni diskutirati o tome. Nego, da se kojim slučajem desilo sve što sam naveo, onda bi Hajduku dao neke šanse.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Hajduk nema šta da izgubi a eventualni prolaz bi podigao celu Dalmaciju na noge i dao vetar u leđa celom klubu, nego čuo sam da mogu da nejebu zbog rasizma na prvoj utakmici pa možda i ne bude dvomeča sa Viljarealom

Sve je moguće. Njih su kaznili zbog rasizma jer su imali White Boys transparent. Nema veze što im je boja dresova bijela. Bila je i južnjačka zastava u sredini (jer su s juga Hr). 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2022 at 7:57 PM, Drug Crni said:

Pusti ga..lik ne zna gde udara.

Pre nekih desetak dana napise kako je niski Radnicki u rangu Osijeka,a sad taj isti Osijek ispada bauk za sadasnju Zvezdu.

 

Vrlo ruzan i neocekivan komentar sa tvoje strane, pogotovo jer nisi pazljivo pratio sta se pisalo na temama.

 

Nijednom nisam napisao da je Radnicki u rangu Osijeka, to je napisao @Ljubitelj baklave dok sam ja tvrdio suprotno.

 

Ljubitelj baklave:

 

Quote

Tesko da su Osijek, Rijeka, Hajduk bolji od Vojvodine, Cukarickog, Radnickog ili TSCa.

A uopste nisam ni uzeo u razmatranje dva nasa vodeca tima. 

 

Moj odgovor:

 

Quote

Mislim da je ova ocena krajnje pausalna i da uopste ne pratis koliko sredstava izdvajaju hrvatski klubovi u odnosu na bilo koje klubove u Srbiji (osim Crvene zvezde).

 

U Osijeku trener ima ogromnu platu i ulagali su milione u dovodjenje nekih igraca poput Lovrica iz Gorice, Nejasmica iz Hajduka, Miereza iz Alavesa. Hajduk ima Livaju koji sigurno ima ogromnu platu, ima Kalinica i jos neke skupe igrace. Koga dovode TSC, Cukaricki, Vojvodina ili Radnicki? Pa necemo da se sprdamo sa ovim.

 

Sve na strani 125., tema "Super liga Srbije". E sad, sto se drugog dela posta tice, ovaj tim Osijeka svakako nije bauk za ovaj tim FKCZ, ali Osijek kao klub sa velikim ulaganjima u nekoj zajednickoj ligi itekako moze da predstavlja pretnju bilo kome, pa i Crvenoj zvezdi.

 

Dakle, napisao sam da Osijek moze u TOP 4, kao i da Dimamo i Crvena zvezda mogu van TOP 2 te zamisljene zajednicke lige, ne da je to najverovatniji ishod. U 10 sezona svakako da bi bilo i onih u kojim je Partizan ostao bez Evrope, a Crvena zvezda bez plasmana u TOP 2.

Link to comment
Share on other sites

Inace, velika steta sto Klaksvik nije otisao u PO, jer bi i tamo imali sta da traze protiv Shkupija. Gubili su 0:3 u gostima i nakon toga dali 4, a primili samo jedan gol, ali nisu imali srece sa penalima. Takodje je i Vikingur sa Islanda imao sanse da izbori penale protiv Lecha, ali nije uspeo.

Ovakav sistem kvalifikacija je velika sansa za ove male nacija da izbore grupe - Gibraltar je vec imao predstavnika, ali tu su i Malta, Farska ostrva, San Marino, Andorra, Luksemburg, pa i Island. Tu su i predstavnici Irske, Severne Irske i Velsa koji se odlikuju sastavima sa skoro 100% domacih igraca.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...