Jump to content

UEFA Europa Conference League


Xpert

Recommended Posts

9 hours ago, Molina23 said:

Ma nema to veze sa Terzićem koliko sa vrhovnim degenerikom. Već par godina se provlači taj jeftini pećinski nacionalizam kroz prenose komšija. RTS prednjači sa tom bedastoćom, jerbo on obožava tu patkometriju za plebs. Ostali samo prate taj trend. Zvuče kao HRT pre 15 god. Više nisu ni smešni. 

 

Čestitke @Bugl Khan

lep prolaz, Betis nije za zajebavanje. Mali Baturina je bombona igrač, baš puni oko. 

On je sljedeći na kojem planiraju uzet pare. Ogroman talent. Inače Hajdukovo dijete. Od tamo otišao u Split. Dinamo ga iz Splita doveo prije nekih 5-6 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Perkos2 said:

Dinamo -PAOK 

ove sezone sve dueli hrvatskih i grčkih klubova 

Pošto se radi o Dinamu, Grci ovaj put idu oštro. Hrvatske državljane za koje posumnjaju da su navijači Dinama i idu na utakmicu (na kojoj je zabranjeno prisustvo navijača Dinama), neće pustiti u Grčku.

Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2024 at 2:08 AM, Molina23 said:

Ma nema to veze sa Terzićem koliko sa vrhovnim degenerikom. Već par godina se provlači taj jeftini pećinski nacionalizam kroz prenose komšija. RTS prednjači sa tom bedastoćom, jerbo on obožava tu patkometriju za plebs. Ostali samo prate taj trend. Zvuče kao HRT pre 15 god. Više nisu ni smešni.

B1: Ovo je počelo u sred SPa u Rusiji ako se dobro sjećam. Tako ste pisali ovdje. Odjednom je lik prestao komentirati naše golove kao golove ostalih reprezentacija. Smanjio je doživklaj (korektan lik inače, Sulejmani je brži lik ja mislim) U Kataru je bio vrhunac protiv Brazila. Lik sa Arene vidljivo frustriran ispaljuje rečenice tipa "pa koliko će sreće oni imati?" , "iz jednog jedinog udarca su dali gol", "opet na penale", a par minuta prije je bilo "joga bonitoooooooo!!!!!!!". Na jednom vašem drugom forumu su vrištali na tipa. Navijali da damo gol samo da čuju kako puca na živce.
B2: Ovo ne pamtim. Zham da je 90ih i 2000ih bilo blamova, ali 2010. se ne sjećam. Naravno, to što se ja ne sjećam nipošto ne znači da se nismo sramotili.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nagledao sam se pristranih suđenja, ali ovo šta radi na Maksimiru ovaj Alijev je sramotno.

EDIT: Nije pomoglo. Petko lagana 2 komada za uzvrat u Solunu. PAOK uspio uputiti udarac u okvir u 95. minuti. Baturina polako postaje ono što se i očekivalo od njega; glavni igrač Dinama. Skroz se opustio, prihvatio tu ulogu, igra odlično i konačno (nakon ljetnih odlazaka bitnih igrača koji su ga rasterečivali) pokazuje da je u stanju nositi se s tom ulogom i kakva igračina bi mogao postati.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje:

 

Quote

koje evropsko takmicenje ce igrati Dinamo ako osvoji prvenstvo Hrvatske i Ligu Konferencija?

 

Odgovor:

 

Spoiler

mozete procitati na index.hr, ali probajte da pogodite

 

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Logika kaže Ligu Evrope,ali verovatno ima neka začkoljica?

 

Sto kaze Japanc iz tesne Koze, odgovor je u stvari tacan, delimicno, mozda 😁

 

Ladno oni biraju gde ce da igraju, LS ili LE

  • Ha-ha 1
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2024 at 10:45 PM, Bugl Khan said:

Nagledao sam se pristranih suđenja, ali ovo šta radi na Maksimiru ovaj Alijev je sramotno.

EDIT: Nije pomoglo. Petko lagana 2 komada za uzvrat u Solunu. PAOK uspio uputiti udarac u okvir u 95. minuti. Baturina polako postaje ono što se i očekivalo od njega; glavni igrač Dinama. Skroz se opustio, prihvatio tu ulogu, igra odlično i konačno (nakon ljetnih odlazaka bitnih igrača koji su ga rasterečivali) pokazuje da je u stanju nositi se s tom ulogom i kakva igračina bi mogao postati.

Kad si raspad ekipa, kao što PAOK je, jedina nada za proći dalje ti je da ti se pojavi netko tko je u stanju biti još raspadnutiji, i blamirati se na najjače.
Na sreću, u 2.p. izašao bolji Dinamo pa smo sad na početku.
EDIT: Novo pomračenje uma obrane i golmana, 4:1. Ako ovako ostane, Jakir dobija otkaz na putu za Zagreb.
Puče petarda. Jakire, probao si, nije išlo. U prvenstvu si treči, u Kupu Boška Buhe si gubio od Balkanija, u osmini finala si u Solun, kod PAOKa, koji je stvarno limitirana ekipa (osim 2-3 mjesta u momčadi), donio prednost od 2 razlike i izgubio ju nakon pola sata. Do kraja si popio petardu. Dešava se i boljim trenerima. Tvoja momčad ima loš dan, a protivnik izdivlja. Ali tebi se ista stvar desila 2 puta u istoj sezoni. U Prag, kod Sparte si također donio prednost od 2 razlike. Tamo si istu izgubio nakon 20-ak minuta. Ajde, barem nisi popio petardu, bilo je samo 4:1.
Hvala na svemu, ali vrijeme je da odeš. Sletit ćeš u Zagreb kao bivši trener Dinama.

Edited by Bugl Khan
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Grci opet razmontiravaju precenjeni Dinamo i HNL. PAOK je ove sezone tralala klub, lošiji od svih klubova velike grčke četvorke. U prvenstvu ih vadi to što igraju dobro te male utakmice. 

Neočekivano baš, baš dobra utakmica. Pogotovo drugo poluvreme. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Мџе said:

Grci opet razmontiravaju precenjeni Dinamo i HNL. PAOK je ove sezone tralala klub, lošiji od svih klubova velike grčke četvorke. U prvenstvu ih vadi to što igraju dobro te male utakmice. 

Neočekivano baš, baš dobra utakmica. Pogotovo drugo poluvreme. 

Kako 20. liga u Europi može biti precjenjena?🤣 Kako je Dinamo precjenjen? Nije ostvario rezultate koje je ostvario? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Kako 20. liga u Europi može biti precjenjena?🤣 Kako je Dinamo precjenjen? Nije ostvario rezultate koje je ostvario? 

Kroz očekivanja u medijima, podkastima i forumima. Tako se očekivalo da Dinamo razbije Olimpijakos 2015. ili Hajduk prodje PAOK ove godine. A što se lige tiče, na tribini pričaju kako je HNL jedna od bržih liga u Evropi itd. Ima tu mnogo bisera.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Мџе said:

Kroz očekivanja u medijima, podkastima i forumima. Tako se očekivalo da Dinamo razbije Olimpijakos 2015. ili Hajduk prodje PAOK ove godine. A što se lige tiče, na tribini pričaju kako je HNL jedna od bržih liga u Evropi itd. Ima tu mnogo bisera.

BOLD:

Šališ se? Dinamo i Hajduk su precijenjeni jer mediji i navijači tih klubova očekuju pobjede? Btw, koji mediji? Portali? Više klikova (od kojih žive) će dobiti, lupam, naslov "PAOK mora pasti na krcatom Poljudu", ili "Hajduk ima težak posao kao nenositelj".

 

Ako su na Tribini rekli da je HNL jedna od bržih liga u Europi, sigurno su rekli na što točno misle i to podkrijepili relevantnim podacima. Tako inače rade. I svi rade nogometnu analitiku, za što su plaćeni. Jedan od njih je analitičar u Gorici, klubu koji igra u HNL-u. 

Znači HNL je precijenjen jer su na jednom podcastu kojeg prati mali broj ljudi (većina ne voli slušati argumente, brojke, podatke, analize...) jer se ne lupetaju gluposti. 

Serie A je najbolja liga u Europi. Jel Serie A sad precijenjena liga? Mora biti, piše na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Ne šalim se. Pratim hrvatski fudbal dugo, išao sam i na utakmice kada sam živeo u Zagrebu. Njih sam ti naveo kao glavne i manje (forumi i mediji) i više profesionalne (podkasti) izvore mog utiska. Plus od prijatelja i kolega iz Zagreba, izjava trenera, intervjua hrvatskih fudbalera itd. Na primer kada je Lučo izjavio u inkubatoru da stavlja Kataia u idealnih 11 i onda šok kod voditelja kao da to mora da bude neko iz Dinama opet. I milion drugih utisaka. 

 

Da, da. Tribina je “riznica” fudbala i znanja. To je lupio jedan od voditelji mislim da se zove Mihovil, ostali su svi ćutali u neverici. 

Edited by Мџе
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:

Ne šalim se. Pratim hrvatski fudbal dugo, išao sam i na utakmice kada sam živeo u Zagrebu. Njih sam ti naveo kao glavne i manje (forumi i mediji) i više profesionalne (podkasti) izvore mog utiska. Plus od prijatelja i kolega iz Zagreba, izjava trenera, intervjua hrvatskih fudbalera itd. Na primer kada je Lučo izjavio u inkubatoru da stavlja Kataia u idealnih 11 i onda šok kod voditelja kao da to mora da bude neko iz Dinama opet. I milion drugih utisaka. 

 

Da, da. Tribina je “riznica” fudbala i znanja. To je lupio jedan od voditelji mislim da se zove Mihovil, ostali su svi ćutali u neverici. 

Znači, hrvatska liga i klubovi su precjenjeni od strane hrvatskih medija, navijača i podcasta? Rijedak slučaj.

BOLD 1: Našao ja video, pa da vidimo. Gdje je točno voditelj u šoku jer to nije netko iz Dinama? Koja minuta? Na drugoj strani je netko iz Dinama. Alen fakin Halilović 🤣
 


Iskreno, mene čudi da je samo Kataia stavio. Pošto je u Zvezdi igrao nogomet karijere. Imao je čuku Ibanez. Samo ga je za vrijeme njegovog boravka Dinamo prerastao, jbg. Mislim da je u mađarsku ligu prodan.

BOLD 2: A očito ti valja tribina kad ju gledaš toliko. A da je to izjavio ozbiljno vjerujem 100%. Pogotovo sad kad sam pogledao Ibaneza. I baš bi volio vidjet da su izjavili kako se u HNL-u igra najbrži nogomet u Europi bez da su dali neki kontekst i podatke. Vjerojatno isto slično kao što je morao biti netko iz Dinama.
I ako možeš preporučit bolji regionalni podcast o nogometu. Nešto ozbiljno, ne površno i kao Tribina. Sigurno znaš.



 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto ti smeta što je moj lični doživljaj da su hrvatska liga i Dinamo precenjeni od strane domaćih i okolnih navijača. Ti se ne slažeš? Okej, tvoja stvar. Ne znam da li očekuješ da ti u jednom postu sumiram moje mišljenje kroz 20 godina slabijeg iili jačeg praćenja hrvatske lige? Ne mogu niti želim. U tom klipu imaš dve reakcije kad Lučo kaže Halilović i kad kaže Katai, jasno da voditelj nije očekivao Kataija niti dosta zna o njemu kad mora da ga pita: je l tak dobro igrao. Opet moj utisak druže.

 

Za tribinu ne znam koja tačna emisija je, bilo je prošle godine. I rekli su da se u HNL igra jedan od bržih fudbala ili tako nešto a ne najbrži, ne iskrivljuj reči. Taj podkast uglavnom gledam kada hrvatski klubovi igraju Evropu. Prošle godine su Imali baš egzotična prognoziranja kako će vaši klubovi proći i moj utisak je da su precenjivali snagu klubova.

 

Evo našao sam, permutovao sam jer je rekao da HNL je brži od Serije A. Ali suština je ista.

 

Edited by Мџе
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Мџе said:

Ne znam zašto ti smeta što je moj lični doživljaj da su hrvatska liga i Dinamo precenjeni od strane domaćih i okolnih navijača. Ti se ne slažeš? Okej, tvoja stvar. Ne znam da li očekuješ da ti u jednom postu sumiram moje mišljenje kroz 20 godina slabijeg iili jačeg praćenja hrvatske lige? Ne mogu niti želim. U tom klipu imaš dve reakcije kad Lučo kaže Halilović i kad kaže Katai, jasno da voditelj nije očekivao Kataija niti dosta zna o njemu kad mora da ga pita: je l tak dobro igrao. Opet moj utisak druže.

 

Za tribinu ne znam koja tačna emisija je, bilo je prošle godine. I rekli su da se u HNL igra jedan od bržih fudbala ili tako nešto a ne najbrži, ne iskrivljuj reči. Taj podkast uglavnom gledam kada hrvatski klubovi igraju Evropu. Prošle godine su Imali baš egzotična prognoziranja kako će vaši klubovi proći i moj utisak je da su precenjivali snagu klubova.

 

Evo našao sam, permutovao sam jer je rekao da HNL je brži od Serije A. Ali suština je ista.

 

Naravno da se slažem da navijači, mediji i podcasti misle da su liga i klubovi jači nego što jesu. Gdje nije tako? 

Ne smeta mene da ti misliš što hoćeš. Smeta me kad pričaš neistine. I na to odgovaram. 

 

Znači HNL nije najbrži u Europi, i to nitko nije rekao na Tribini? 

Link to comment
Share on other sites

Tvoja percepcija postova brate je bas losa. Kao ne pricam istine jer mislim da hrvatski navijaci precenjuju svoju ligu i onda ti postavim link gde lik kaze da je HNL, pazi, brzi od Serije A kao najsporije lige petice sto logicki valjda zakljucuje da je HNL medju brzim ligama u Evropi (kao sto sam ranije napisao) i tu sam naravno slagao. Ili gde se voditelj cudi da je Katai bio toliko dobar a minut pre toga mu je normalno da mrtvi Halilovic bude prvi izbor na desnom krilu. Naravno ne secam se svega u detalje sta je receno i kako ali utisci su mi ostali. I oni su moji, ti mozda imas drugacije ali je glupavo da kazes da neko prica neistine.

 

U Srbiji sigurno ne misle da je SuperLiga brzi ili bolja u nekom segmentu od neke lige petica. Zamisli da neko u Fantazi Masteri izjavi da je Superliga napadackija jer indikatori pokazuju da se postize vise golova nego u Seriji A. Bila bi retardirana izjava kao i ova gore. Ako ti dajes autoritet Mihovilu koji radi analitiku za Goricu meni je to okej. Tvoja stvar. Samo neko ima drugacija misljenje o tim stvari i dozivljaje istih. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2024 at 12:08 PM, Мџе said:

Tvoja percepcija postova brate je bas losa. Kao ne pricam istine jer mislim da hrvatski navijaci precenjuju svoju ligu i onda ti postavim link gde lik kaze da je HNL, pazi, brzi od Serije A kao najsporije lige petice sto logicki valjda zakljucuje da je HNL medju brzim ligama u Evropi (kao sto sam ranije napisao) i tu sam naravno slagao. Ili gde se voditelj cudi da je Katai bio toliko dobar a minut pre toga mu je normalno da mrtvi Halilovic bude prvi izbor na desnom krilu. Naravno ne secam se svega u detalje sta je receno i kako ali utisci su mi ostali. I oni su moji, ti mozda imas drugacije ali je glupavo da kazes da neko prica neistine.

 

U Srbiji sigurno ne misle da je SuperLiga brzi ili bolja u nekom segmentu od neke lige petica. Zamisli da neko u Fantazi Masteri izjavi da je Superliga napadackija jer indikatori pokazuju da se postize vise golova nego u Seriji A. Bila bi retardirana izjava kao i ova gore. Ako ti dajes autoritet Mihovilu koji radi analitiku za Goricu meni je to okej. Tvoja stvar. Samo neko ima drugacija misljenje o tim stvari i dozivljaje istih. 

A moja percepcija postova je loša. 🤣
BOLD1: Ti si naravno siguran da je Serie A među 5 najbržih liga u Europi? Ne postoji mogućnost da je po brzini npr. 14. liga u Europi? Ne. Ti si izveo zaključak da voditelji na podcastu tvrde da je HNL među najbržim ligama u Europi. Jer ako je Serie A liga petice, to znači da je u 5 najbržih, u 5 s najviše golova, u 5 s najbržim igračima, u 5 s najvišim igračima, u 5 s najnižim igračima, u 5 s najviše driblinga, u 5 s najmanje driblinga, u 5 po obranjenim penalima.....
On je rekao da u HNLu ima više akcija nego u Serie A, i da se više togas odrađuje u sprintu. Znači, činjanica da je HNL brži od Serie A ne znači ništa drugo osim da je HNL brži od Serie A. To ne znači da je brži od La Lige, Bundeslige, Premier Lige BiH, Serie B, Eredevisie, Ekstraklase....ne, samo da je brži od Serie A. Kako si ti izveo zaključak da on tvrdi da je HNL među najbržima u Europi, ne znam. Vjerojatno jer mi je percepcija baš loša.

Gdje se voditelj Nogometnog podcasta čudi zašto umjesto Kataia nije igrač Dinama? Jer to si napisao. Ja to u videu ne čujem. Halilović je u to vrijeme bio najveći talent svijeta u svom godištu. S njim je igrao Ibanez. Ne sa Halilovićem danas. za Kataia ga je pitao šta je tako dobar jer: 1. je Ibanez igrao s dosta velikim njuškama 2. to je pitao svakog gosta za nekog igrača. Stvarno ne znam iz čega si izvukao zaključak da je voditelj zahtjevao da bude netko iz Dinama.

BOLD2: Pričaš neistine ako se to što tvrdiš nije desilo. Nego šta su, istine?

BOLD3: Mihovil ne radi analitiku za Goricu

I dalje mi nije jasno kako su HNL i Dinamo precjenjeni.

EDIT: sad vidim da si napisao da su Dinamo i HNL precjenjeni jer je tvoj doživljaj da ih navijači Dinama i pratitelji HNLa precjenjuju. Ok. To je tako u 90% liga i 100% klubova. Tako da ne vidim potrebu da se to posebno naglašava niti dokazuje na način kako je u onoj sekuundi onog jednog podcasta reagirao onaj jedan voditelj. Neozbiljno.
 

I još čekam da miu preporučiš podcast bolji/ozbiljniji od Tribine. Pošto se na Tribini lupaju gluposti.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

I da, ne znam od kuda priča da nikako ne možemo izbaciti Grke. Nogomet se nije počeo igrati 2010. Dinamo je izbacivao i Olympiacos i AEK.

 

To je vec davna proslost, ako 10, 15 ili 20 godina klubovi iz jedne zemlje stalno ispadaju od klubova iz druge, to znaci da su postali bas inferiorni u odnosu na svoje protivnike iz te druge zemlje.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

 

To je vec davna proslost, ako 10, 15 ili 20 godina klubovi iz jedne zemlje stalno ispadaju od klubova iz druge, to znaci da su postali bas inferiorni u odnosu na svoje protivnike iz te druge zemlje.

 

Ako si gledao Dinamo protiv PAOKa, mogao si vidjeti da nije bio inferioran. A pogotovo ne protiv AEKa, gdje je 3 od 4 gola primio u 90+. Inferioran igrom, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...